گوناگون

فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

 فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ د د

تعبیر: شما بسیار عجول ای اما از آن بپرهیز. زنی که قد کوتاهی دارد و رنگ چهره‌ای سفید است می خواهد بود تو صدمه بزند پس مواظب باش تا آسیب نبینی. اگر میخواهی به سفر به روی ۱۵ روز به عقب بیانداز تا از این ناراحتی خارج شوی. مدتیست فکر و ذهنت مشغول است. شانس خوبی داری اما بی اراده هستی که باعث می‌شود از اهدافت پشیمان شوی پس خودت را درست کن. فکری در سر دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، .از اینکه دیگران به شما بخندند واهمه نکنید.پیش از هر اقدامی آن را بر روی کاغذ بنویسید.این مطلب نباید برایتان مهم باشد که دیگران در مورد شما چی فکر می کنند.برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. قولی به کسی داده اید که حالا علاقه ای به انجامش ندارید روی حرفی که زده اید بایستید و کار را تمام کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر: شخصی می خواهد به تو آسیب بزند پس به خدا تکیه کن تا از نیرنگ او در امان باشی. هیچ کار اسرارت به شخصی نگو و در خواندن نماز سستی نکن. اقبال خوبی ندارید اما در آینده نزدیک این نحسی رفع می‌شود و تو به هدفت میرسی. اگر چیزی نگرانت کرده خیلی زود تمام می شود.  گاهی بین واقعیت تا حقیقت فاصله زیادی وجود دارد. واقع گرا باشید و رویایی زندگی نکنید. در وجود انسان قابلیت های خارق العاده ای به ودیعه گذاشته شده است، این استعدادها باید کشف و شکوفا شوند. با خودتان خلوت کنید و زندگی و کاری که به آن مشغول هستید را مرور کنید، ببینید دلتان می خواهد در این دنیا چکار بکنید. شما یک بار زندگی می کنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: در آینده نزدیک خبرهای مسرت بخشی به تو می رسد. اگر میخواهی به سفر بروید به دنبالش باشد زیرا باعث شادی تو می شود. موضوعی ناراحتت می‌کند بیخیالش بشو. به زودی از طرف یکی از آشنایان چیزی نصیبت میشود. همیشه فروتن باش و از غرور و تکبر بپرهیز. کار دادگاهی تان همچنان به درازا می کشد طرف مقابلتان نمی خواهد به سادگی کوتاه بیاید اگر می توانید تا فرصت هست از راه دوستی با او وارد صحبت شوید . پیشنهادی باید بدهید تردید نکنید و نگران نباشید در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست !!! شما از موسیقی لذت می برید نقش آن را در زندگی تان پر رنگ تر کنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: شرایط خوب گشته و سود خوبی نصیبت میشود. با دوستانش مشورت و راهنمایی بخواه و هیچگاه به دنبال مال حرام نباشد و خداوند را بابت تمام نعمات شکر کن. در آینده نزدیک خبرهای مسرت بخش به تو می‌رسد و اگر از شخصی طلب داری و یا چیزی را گم کردی نصیبت می گردند. با گذشت و صمیمی باشید تا دیگران هم با شما چنین رفتاری داشته باشند، از شریک زندگی خود کمتر انتقاد کنید. در محیط خانواده از جر و بحث کردن بپرهیزید در زمینه شغلی هنوز مشکلاتی وجود دارد اما به موقع برطرف خواهد شد. به طور ناگهانی درآمدتان افزایش می یابد سعی کنید تا دچار روزمرگی نشوید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر میخواهی محل زندگی و یا شغل تغییر دهید و یا به مسافرت بروی به دنبالش باش زیرا به نفع توست. پشت سر دیگران حرف نزن و کار خودش را انجام بده تا به آنچه که خدا برایت تایین کرده برسی. اقبال خوبی داره و نعمات در کنار سلامتی و موفقیت در انتظار توست. رابطه عشقی که یک بار به نقطه آخر رسیده دیگر تمام شده است سعی نکنید دوباره آن را شروع کنید؛ گذشت زمان و تغییر محیط اطرافتان می تواند شانس دیگری جلوی پایتان بگذارد. به زودی نا خواسته درگیر مسئله ای می شوید که رها شدن از آن بسیار سخت خواهد بود، تا فرصت دارید حواستان را جمع کنید و از مهلکه بگریزید.نسبت به محیط اطرافتان واقع بین باشید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: گرفتاری و مشکلات به پایان رسیده و حال دلت خوب میشود البته تلاش بسیار مهم است. هدف خوبی داری و شرایط بهبود یافته. تا چهل روز دیگر در کار موفقیت می رسید به شکلی که انتظارشو نداشتی تحولات مثبت و خیری پیش روی توست.  بزرگترین درس را زمانی یاد می گیرید که اوضاع زندگی آشفته باشد، دوستانتان را در شرایط سخت زندگی می توانید بشناسید، در تصمیم‌گیری های مهم زندگیتان ‌بینید چه کسی به شما دست یاری داده است، این درس را دائم تکرار نکنید او را هم از دست می دهید. برای رسیدن به تغییر کوچکی که‌ دنبالش هستید از همین امروز دست به کار شوید که فردا دیر است. دوستان جدیدی به سراغتان می آیند.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید که اگر آن را انجام دهید نه تنها به خودتان اسیب میزنید بلکه دل افراد زیادی را میشکنید. کارهایتان سر و سامان می‌یابد و اگر در راه خداوند بمانید زندگی روی خوشش را به شما نشان می دهد. از حرفهای نادرست و بدگویی پشت سر دیگران دوری کنید که خودتان را در دردسر خواهید انداخت. دنیا ارزش این همه خودخوری و رنج را ندارد، برای چند دقیقه ای آرام بنشینید و به آنچه که در چند سال اخیر اتفاق افتاده خوب فکر کنید. خودتان را در غم دنیا غرق نکنید این نیز بگذرد. در حفظ سلامتی خود بیشتر بکوشید زندگی نسبتا راحتی دارید و صمیمیت در خانه تان وجود دارد شاکر باشید. رابطه ی دوستانه ای را خراب کرده اید و مقصر شمایید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: مشکلات را پشت سر می گذارید و اگر همتتان را بیشتر کنید زندگی به کامتان خواهد شد. مشکلاتی برایتان پدید آمده که اگر خویشتن داری کنید به نفعتان تمام می شود. فردی از شما کمک می‌طلبد بهتر است که دستش را بگیرید. نمازتان را سر وقت به جا بیاورید و سهل انگاری نکنید. گاهی اوقات در کارهایتان خلاقیت نشان می دهید اما پی هیچ کاری را درست نمی گیرید. شبها دیر خوابیدن و صبح ها دیر از خواب بیدار شدن راه درست زندگی نیست. برای انجام هر کاری نیاز به سفارش دیگران ندارید، یاد بگیرید کارهایتان را خودتان به تنهایی انجام بدهید، اعتماد به نفس داشته باشید. طرف مقابلتان شما را دوست دارد زیرا منافع شما با او پیوند خورده است، بهتر است هوشیار باشید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: به زودی سلامتی خود را باز می‌یابید و زندگی به کامتان می‌شود. اگر از دورى شخصی عذاب می‌کشید باید از خداوند بخواهید تا اورا به جانب شما بازگرداند. ممکن است شخصی در حقتان بدى بزرگ بکند اما بهتر است او را به خداوند واگذار کنید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز نمایید بهتر است که به شهرهای مذهبی باشد تا دلتان آرام بگیرد. صادقانه با خودتان خلوت کنید و ببینید چرا در حق کسی که شما را اینقدر خالصانه دوست دارد بی انصافی می کنید او با شما یکرنگ است اما ذهنیت منفی شما هر کار او را غیر قابل قبول به نظر می آورد، اگر می خواهید زندگی تان تداوم داشته باشد تغییر روش بدهید. از هوش سرشاری برخوردارید متاسفانه از این استعداد خدادادی کم استفاده می کنید، کمی پیگیرتر باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: شخصی کمکتان می‌کند تا مشکلاتتان را پشت سر بگذارید و سود و منفعت خوبی نصیب خود کنید. یکی از دوستانتان شما را فریب می دهد و اگر مراقب نباشید در چاه خواهید افتاد. اگر قصد دارید تا معاملاتی را انجام دهید بهتر است با فردی مشورت کنید و سرخود اقدام نکنید. در زندگی همواره توکلتان بر خداوند باشد تا پیروز شوید. غمی که بر شما گذشت درس بزرگ زندگی تان شد، زندگی چهره جدیدی نشانتان داد و آن حادثه نقطه عطفی برای کل زندگی تان شده است. تصمیمی که گرفته اید باعث به کمال رسیدنتان می شود. راهی که شاید بارها شروع کرده بودید و نیمه کاره رها کرده اید، این بار تا انتها خواهید رفت. مشکلات مالی که دارید به زودی برطرف و شرایط عوض خواهد شد. در فکر کار جدیدی باشید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: اقبال خوبی در انتظارتان است و به زودی دشمنانتان را پشت سر خواهید گذاشت. فردی نسبت به شما حسادت می کند و ممکن است بخواهد بدگویی هایی پشت سرتان انجام دهد در مقابلش ایستادگی کنید. اگر قصد دارید تا وصلتی را انجام دهید بهتر است بیشتر تحقیق کنید. از زمان ها و فرصتتان به طرز هوشمندانه ای بهره بگیرید و بکوشید تا وقت را بیهوده از دست ندهید، اگر احساس می کنید که راهی را به خطا رفته اید تغییر مسیر بدهید، اگر شکست را قبول کنید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می کنید به خواسته تان می رسید. از موقعیت کاری خودتان راضی نیستید بیهوده امروز و فردا نکنید همه جنبه ها را در نظر بگیرید و همین امروز آستین هایتان را بالا بزنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ج د

تعبیر: از این راهی که در پیش گرفته اید موفقیت‌های فراوانی برایتان خواهد بود و غم و اندوه را از خود دور خواهید کرد. اگر دچار ضرر و زیان مالی شده اید به زودی دوباره تمامی آنها را به دست خواهید آورد. اخباری به دستتان میرسد که کمی شما را نگران می‌کند اما موضوع مهمی نیست و برطرف میشود.  بسیار حساس هستید در انتظار کسی هستید ولی باید بدانید که این وصال به سادگی صورت نمی گیرد برای خودتان هدفی تعیین کرده اید اما بر خلاف جهت هدفتان حرکت می کنید یا گاهی آنقدر تنبلی می کنید که کارها نیمه کاره رها می شود. ولخرجی آدمی را به کارهای بیهوده وا می دارد. این اواخر گاهی بد پیله می شوید، دشمنی و عداوت را کنار بگذارید و سعی کنید مدتی بی تفاوت بمانید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار