گوناگون

فال ابجد امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

 فال ابجد امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز  دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ج د آ

تعبیر: فالت خوب است. به زندگی تان اهمیت بسیاری بدهید تا بتوانید از غم و اندوه رها شوید و به سوی آرامش و آسایش خودتان را برسانید،، سعی کنید؛ هیچگاه ناراحتی به دل خود راه ندهید به لطف خداوند تمام گره ها از کارتان گشوده خواهد شد و شما را به سوی هدف ها و آرزوهای تان خواهد رساند. تصمیم عجولانه ای گرفته اید که اصرار و پافشاری بر ان ممکن است شما را درگیرمشکلاتِ بیشتری کند. در برخورد با واقعیتهای زندگی نرمش و انعطاف داشته باشید ، خبر خوبی در راه است به شرط آنکه یاس و نا امیدی را از خود دور کرده و منتظر پیروزی و موفقیت باشید . خوش فکری و ابتکار اعمالتان شما را از مخمصه ای نجات میدهد ، مسائل را به نفعِ خودتان حل و فصل کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: این مقصودی که شما دارید آسیب فراوانی به شما وارد خواهد ساخت و مشکلاتتان را دو چندان خواهد کرد پس از آن صرف نظر کنید. از عجله و شتاب بدور باشید و از دیگران مشاوره بگیرید تا خدایی ناکرده دچار اشتباه نشوید. به زودی مالی به دستتان می‌رسد که شما را از این مشکلات و گرفتاری ها خلاص می سازد. برای عشق ورزیدن مطمئن باشید که احساس به همان اندازه در طرف مقابلتان نیز وجود دارد. بعد از آن پله ها را تند بالا بروید . با یک مشکل مالی برخورد میکنید که ریشه در ولخرجی های گذشته دارد. با کمی صرف جویی میتوانید مشکل را برطرف کنید. یکی از دوستان دست به کارِ عجیبی میزند و شما را غافلگیر میکند. حضورش عبور شما را از بحرانی سخت آسان میسازد.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: مقصودتان نیک است و مشکلاتی که دارید را برطرف خواهید کرد. خداوند به شما کمک می کند تا درهای بسته پیش رویتان را بگشایید و خودتان را از این گرفتاری ها نجات دهید. زندگیتان دستخوش تحولاتی بزرگ می‌شود که اگر از آن به درستی استفاده کنید سعادت را نصیب خود خواهید کرد. به زودی خبرهای خوشحال‌کننده به دستتان میرسد. بعد از بحران و مشکلاتی که بشما روی اورده بود حالا دیگر روزهای ارامی پیش رو دارید . با دور اندیشی تلاش کنید تا دوباره درگیر این قبیل مشکلات نشوید. هوشیاریه به موقع شما را به مسیری سود بخش رهنون میسازد . لازم است از شخصی بابت وقوعِ این اتفاق سپاسگذار باشید .اگر این روزها باید معامله ای را انجام دهید به تنهایی هیچ برگه ای را امضاء نکنید. الان زمانِ مناسب ماجرا جویی نیست.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: مقصودتان نیک است و اقدام به هر کاری کنید با موفقیت روبرو می‌شوید. غم و اندوه فراوانی در زندگی دارید که آنها را به واسطه شخصی برطرف خواهید کرد. شخصی سعی در آسیب رساندن شما دارد از او بر حذر باشید تا گزندی به شما نرسد. برای شرکت در یک امر خیر از شما دعوت بعمل می اید که سزاوار است این دعوت را بپذیرید. از عزیزی توقعی دارید که اصلن منطقی نیست ، توقع شما خارج از توانِ اوست. ذهن انسان میتواند موضوعات هرچند کوچک را به موضوعات بزرگتری تعمیل دهد. اهمیتِ مسائلتان را در نظر بگیرید ، چه در تحصیل و چه در کارهای دیگر تا میتوانید هدف گذاری کنید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: طالع بلندی دارید و آنچنان به موفقیت و پیروزی دست خواهید یافت که دیگران بر شما رشک برند. سفر کرده ای دارید که از دوری او بسیار در رنج و عذاب هستید اما ناراحت نباشید که به زودی باز خواهد گشت. مدتی است که تشویش و دلهره امانتان را بریده اما با توکل به خداوند انشالله که مقصودتان حاصل می شود. تازه چند روزی از عهدی که با خود بسته اید گذشته اما گویا آنرا بدست فراموشی سپرده اید تا دیر نشده بخاطر بیاورید که چه قراری با خود گذاشته بودید. اتفاقی می افتد که تا حدودی شما را آشفته و پریشان میکند. نگذارید نگرانی بر تصمیم عاقلانه ای که خواهید گرفت اثر بگذارد. مادامی که قابل پییش بینی باشید قابل کنترل و دست یافتنی میشوید ، راجع به خوتان و نقطه ضعفهایتان برای دیگران کمتر صحبت کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: خوشبختی و سعادت در انتظارتان است و رزق و روزی فراوانی از جانب پروردگار خواهید یافت. زندگی که پیش رو دارید برایتان از هر نظر موافق و مثبت خواهد بود. ارتقاء مقام خواهید یافت و به بزرگی جاه خواهید رسید. اخبارهایی به دستتان میرسد که ممکن است شما را مضطرب سازد اما خداوند به شما کمک خواهد کرد و جای نگرانی وجود نخواهد داشت. لیاقت خودتان را نشان بدهید تا راه رسیدن به آرزوهای دور و درازتان هموار شود ، از کسی بدلیل کبر و غرورش آزرده هستید و رنج میبرید تا جایی که امکان دارد مراوده و رفت و آمد با او را به کمترین حد برسانید ، راضی در سینه دارید که نباید آنرا نزد هیچکس فاش کنید . در شرایط ناراحت کننده و پر استرس آرام تر و متین تر برخورد کنید . بی اعتنایی کنید تا دیگران متوجه زشتیِ رفتارشان بشوند.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: مدتیست آرزویی دارید اما از رسیدن به آن ناامید شده اید نباید توکل به خداوند را از دست بدهید انشالله که برایتان بهترینها را در نظر خواهد گرفت. مال و سرمایه ای به دستتان می‌رسد که شما را از فقر و تنگدستی نجات می دهد. کسی سعی دارد تا شما را از راه نادرست بازدارد به حرفهایش توجه نشان دهید. مراقب باشید تا با رفتار اشتباه موقعیتی را از دست ندهید ، جهت انجام پروژه ی مهمی که از مدتها پیش در پی آن بودید بالاخره زمان مناسب فرا رسیده ، لازم است بهترین تصمیم را بگیرید.. شخصی دور و برتان است که همیشه در حال تبسم و انرژی دادن به دیگران است ، این خنده را معنی ز سر مستی نکنید ، او که میخندد گاهی غمش بی انتهاست .خریدی دلچسب خواهید داشت که شیرینی آن تا مدتها با شما خواهد بود.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج د د

تعبیر: طالعت روشن است. در زندگی به مقصود خود خواهید رسید و از غم و اندوه رها خواهید شد،، بهتر است؛ راز دل خود را با کسی در میان نگذارید که برایتان مشکلات بسیار زیادی به وجود خواهد آورد و شما را به نابودی می رساند تا می توانید سعی کنید؛ مراقب خود باشید. شخصی که در گذشته خود را به او مدیون دانسته و عهد کرده بودید در آینده محبتش را جبران کنید امروز سر راه شما قرار گرفته و انتظار یاری دارد . دستش را بفشارید و توقعش را به فال نیک بگیرید . شرایط اجرای ایده ی خوبی که در ذهن دارید مهیا نیست با وضع موجود کنار بیایید تا به مرور زمان اوضاع تغییر کند . همین امروز تماس تلفنی یی را که دائم پشت گوش انداخته اید ، بگیرید . در همیشه روی یک پاشنه نمیچرخد.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی در صدد شماست که می خواهد مشکلات بزرگی برای تان به وجود بیاورد و شما را به دردسر های فراوانی در آینده مواجه کند،، بهتر است؛ مراقب خود باشید و هیچ گاه بدون فکر و اندیشه دست به کاری نزنید تا به نابودی مواجه نشوید. اگر مدتی ست که با جر و بحث میخواهید کسی را قانع کنید و به جایی هم نرسیده اید از امروز از در مهر و عطوفت وارد شوید تا اثر معجزه آسای آنرا ببینید. به زودی ملاقاتی مهم خواهید داشت که موجب انبساط خاطرتان میشود . دوستی در لحظه ای دشوار دستتان را میگیرد. با کسی زندگی کنید که مجبور نباشید یک عمر برای راضی نگه داشتنش تبدیل به یک هنرپیشه ی ماهر بشوید و مجبور به بازی کردن باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: طالعت خیر است. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان خواهد شد،، بهتر است؛ در انجام کارهایتان تاخیر ایجاد نکنید که شما را به نابودی می رساند و زندگیتان را به دردسر مواجه می کند. با بروز اتفاق خوشایندی زندگی روی خوش خود را به شما نشان میدهد. طراوت و تازگی جایگزین یکنواختی و دلمردیگهای گذشته میشود. نذری دارید که هنوز موفق به ادای ان نشده اید . صداقت در گفتار و رفتار جزیی از شخصیتتان است که موجب رونق در کسب و کارتان میشود. دو دلی را کنار بگذارید و با فردی که باید سر میز مشورت بنشینید.. از سر این میز پشیمان بلند نمیشوید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ د

تعبیر: به زودی به خواسته ها و آرزوهای قلبی تان خواهید رسید و موفقیت و سربلندی را در آینده به دست می آورید سعی کنید؛ هیچگاه نگرانی به خود راه ندهید به لطف خداوند به مقامات بالا و سربلندی خواهید رسید و شادی را به دست می آورید،، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید بهتر است با بزرگانتان مشورت کنید. گاهی زبان تند و لحن انتقادی شما دوستان را آزرده خاطر میسازد ، این روزها بهتر است در انتقاد از دیگران کمی محتاط باشید ، اخیرا ذهن و روح خود را درگیر موضوعی کرده اید که به هیچ وجه ارتباطی با شما ندارد. عشق یک احساس پاک و مقدس است که نمیشود آنرا به هر کسی تقدیم کرد.. از موقعیتی که برای رفتن به سفر پیش می آید استفاده کنید و روحیه تان را تغییر دهید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: طالعت نیک است. روزگار بر وفق مراد شما است به زودی به آرامش و آسایش در زندگی تان خواهید رسید،، موفقیت را در آینده به دست می آورید سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید از انرژی های منفی دوری کنید تا زندگیتان را به خوبی بسازید و خود را به آرامش نزدیک‌تر کنید. شخصی در اطرافتان که آگاهانه اخبار را رد و بدل میکند از خودتان دور کنید ، به خودتان فضای نفس کشیدن بدهید.. برای حل مسئله ای که هیچ اطلاعی از چند و چون آن ندارید پیش قدم نشوید… خود را به دردسر بیهوده ای می اندازید که جز تشویش و نگرانی برایتان سودی ندارد. کاری به این نداشته باشید که چقدر دیگران قدر کارهای شما را میدانند ،بعضی ها صرفن از روی حسادت حرفهایی میزنند تا برنجید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار