گوناگون

فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

 فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

در ادامه فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت شیطان : جو سنگین و آزاردهنده ای بر امروز حاکم شده است و چه در زمینه ی شخصی و چه حرفه ای، اگر مجبور به اثبات خودتان و حرف هایتان باشید دلخوری ها و ناراحتی هایی پیش خواهند آمد. شاید شخصی که برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است باعث عصبانیتتان شده باشد، اما باید سعی کنید که خیلی سریع تسلیم احساسات منفی خود نشوید چون این وضع می تواند اثرات مخربی روی روح و روان شما داشته باشد.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت پاپ : طی چند روز گذشته شما تصمیم گرفته اید که با تلاش و کوشش کار کنید و سعی در ایجاد ثبات در زندگی خود داشته باشید . برنامه ها و نقشه هایتان را مو به مو اجرا کنید. امروز یک غافلگیری بزرگ در برابر این تصمیم جدید شما خواهد بود، چون اتفاق هایی در راه هستند که برنامه های دقیق و فشرده ای که برای خودتان چیده اید را به چالش خواهند کشید و یا شاید با فرادی مواجه شوید که سعی در دلسرد یا منصرف کردن شما دارند. اگر شما به این موانع غلبه نکنید، آنها شما را شکست خواهند داد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت قدرت : امروز شما نگرانی هایی در مورد آینده احساس می کنید. حتی اگر موعد برخی کارها و مسئولیت هایی که به عهده دارید در حال سر رسیدن باشد هم احساس می کنید که قدرت شما رو به افول است و توانایی ادامه ی این راه را ندارید. شما برای این که توانایی هایتان را به خودتان ثابت کنید نیاز به چالش هایی جدید و امکان پذیر دارید که شما را به خودتان و آینده تان امیدوار کنند. این کار باعث خواهد شد هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ جسمی حال بهتری داشته باشید. با تردیدهای خود بجنگید و نگذارید سد راهتان شوند، شما هر چیزی که برای رسیدن به موفقیت لازم است را در اختیار دارید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت خورشید : شما امروز حرف هایی که دیگران می زنند را می شنوید، اما به طور کاملا ناخواسته نمی توانید حرف هایشان را جدی بگیرید و توجه کافی به آنها داشته باشید. انگار همه می خواهند برای شما تعیین تکلیف کنند و فکر می کنند بهتر از خودتان می دانند که چه کاری برایتان بهتر است، اما نظرات آنها، حداقل امروز، برای شما هیچ اهمیتی ندارند و ترجیح می دهید به ایده هایی که خودتان در سر دارید بپردازید. در واقع شما امروز تصمیم دارید از روزتان لذت ببرید و برایتان اهمیت چندانی ندارد اگر نتوانید به همه ی کارهایتان برسید. تلاش های دیگران برای ایجاد احساس گناه و عذاب وجدان در وجودتان هم بی نتیجه خواهند بود. کودک درونتان امروز حسابی بیدار و سرحال است!

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت ابله : اگر دست از این تصور اشتباه خود برداشته و بپذیرید که شما یک ابرقهرمان نیستید و توانایی هایی در حد همه ی انسان های عادی دارید و شبانه روز برای شما هم مثل همه ی انسان های دیگر فقط از بیست و چهار ساعت تشکیل شده است، حالتان خیلی بهتر از حالا خواهد شد. شما یک ابرقهرمان نیستید و هیچ وقت هم نبوده اید، در واقع ابرقهرمان ها اصلا در دنیای واقعی وجود ندارد. البته، این واقعیت را هم در نظر داشته باشید که شما توانایی ها و استعدادهای قابل توجهی دارید که برخی را نادیده گرفته و برخی را هم به کل فراموش کرده اید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت کیمیاگر : امروز شما نسبت به نظراتی که در مورد چیزهای مخنلف دارید با تعصب کامل رفتار می کنید و دلتان می خواهد ایده هایتان را با بقیه هم به اشتراک بگذارید. با این که معمولا خیلی محافظه کار هستید، امروز بی هیچ احتیاطی نظرات خود را بیان می کنید و در واقع اصلا نمی توانید جلوی زبانتان را بگیرید. شاید دیگران نتوانند منظور شما را به طور کامل متوجه شوند، اما همین جسارت و بی پروایی شما در بیان افکار و ایده هایتان می تواند برای آنها الهام بخش باشد.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت اعتدال : حالا که این همه راه را آمده اید و تا این حد موفق شده اید نمی توانید اجازه بدهید همه ی زحماتتان به هدر بروند. شاید اکنون زمان دشواری برای شما باشد، چون این طور به نظر می رسد که زمان آن فرا رسیده که خودتان را یک بار و برای همیشه ثابت کنید. اجازه ندهید سختی هایی که سر راهتان قرار گرفته اند شما را از پای در بیاورند. به اندازه ی کافی استراحت و تفریح هم داشته باشید و به وضع تغذیه ی خودتان نیز رسیدگی کنید. شما توان کافی برای شرکت در این نبرد و پیروز شدن در آن را دارید، به شرط این که این فرصت را از خودتان دریغ نکنید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت درویش : آیا دچار افسردگی شده اید؟ این حالت برای هر کسی ممکن است پیش بیاید. یکی از دوستانتان را به خانه تان دعوت کرده و یا به تماشای یکی از فیلم های خوب روی پرده ی سینما بروید. هر کاری که می دانید به بهتر شدن حال شما کمک خواهد کرد در برنامه تان قرار دهید و به هیچ وجه تسلیم این احساس منفی نشوید. شما باید کمی به دنیا درونی خود رجوع کرده و با کمی تعمق و تفکر به ریشه ی اصلی این حال خود پی ببرید. شاید دلیل این احساس افسردگی این باشد که شما فکر می کنید تنها مانده و به حال خود رها شده اید، اما شما کاملا در اشتباه هستید. کمی چشم هایتان را باز کنید و عقلتان را به کار بیندازید تا ببینید که اصلا تنها نیستید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت جهان : امروز شما غرق در دنیای خیالات و افکارتان هستید و ارتباطتان را با دنیای اطرافتان تقریبا قطع کرده اید. رویاهای زیبایی که در سر دارید فرصت های بی شماری را در اختیار شما قرار می دهند و شاید فکر کنید که رسیدن به آنها برای شما کاری بسیار راحت خواهد بود. خیالت و رویاهای ما عامل محرکی هستند که ما را به سوی اهدافمان پیش می برند، اما فراموش نکنید که این تنها زمانی امکان پذیر است که ارتباط خودمان را با دنیای واقعی قطع نکنیم.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت امپراطور : شما دارید در نگرش خود نسبت به زندگی و دنیای اطرافتان تغییراتی ایجاد می کنید، اما کمی طول خواهد کشید تا بپذیرید که دیگر هیچ چیز مانند گذشته نخواهد شد و باید شرایط جدیدتان را بپذیرید. سنتان هر چقدر هم که باشد، اکنون برای شما زمان رشد و بزرگ شدن است و دارید وارد مرحله ی دیگری از زندگیتان شده و به بلوغ می رسید. خوشبختانه پذیرفتن مسئولیت های جدیدی که به شما واگذار شده اند و یا خودتان آنها را به عهده گرفته اید به این معنا نیست که باید اهداف شخصیتان را قربانی کرده و برای همیشه کنار بگذارید. در واقع می توان گفت که بر عکس، فرصتی برایتان پیش آمده تا یاد بگیرید هم زمان به هر دو رسیدگی و توجه کنید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت قدرت : امروز گرفتن تصمیم نهاییتان در رابطه با یک موضوع مهم، به این معناست که شما به نقطه عطف مهمی در زندگی خود دست یافته اید. سخت ترین قسمت این تصمیم گیری خداحافظی با روش ها، نظرات و اعتقادات قدیمیتان است. شاید گذشته خیلی راحت و اطمینان بخش به نظر برسد، به ویژه وقتی ناشناخته ها در راه هستند، اما با قدرت و عزم و اراده خواهید توانست آن را همراه با موفقیت پشت سر بگذارید. خواه چالشی که پیش رو دارید در ارتباط با زندگی شخصی و خواه مربوط به زندگی حرفه ایتان باشد، فراموش نکنید که در راه رویارویی با آن، دیگر اهداف شخصیتان که برایتان بسیار هم پر اهمیت هستند را فراموش و یا قربانی نکنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت عشاق :  امروز شک و تردید شما را در خود فرا گرفته است. تصمیماتی که این اواخر در رابطه با روابط عاطفی خود گرفته اید ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و نمی دانید این انتخاب هایتان تا چه حد درست بوده اند. بهتر بگوییم، این وضعیت باعث دلسردی شما نسبت به آینده ی این رابطه شده است. شما باید سعی کنید نگرانی ها و تردیدهایتان را کنار گذاشته و تمام قدرت و اراده خود را به کار بگیرید تا با نگاهی واقع نگرانه با مشکلاتتان روبرو شوید.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار