گوناگون

فال روزانه تاروت جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

 فال روزانه تاروت جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

در ادامه فال روزانه تاروت جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت پاپ : صحیح ترین تصمیمی که امروز می توانید بگیرید این است که تفریح و خوشگذرانی را برای روز دیگری گذاشته و امروز را با جدیت به کار و تلاش بپردازید. کارهایی که امروز پشت گوش می اندازید فردا باز هم در انتظارتان خواهند بود. امروز روابط عاطفی شما با تنش ها و چالش هایی روبرو خواهند بود. شما قصد دارید رابطه ای که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است را در جهتی که دوست دارید پیش ببرید، اما انگار قرار است دائما مانعی سر راهتان قرار گرفته باشد. به جای این که سعی کنید با دور زدن این مانع پیش بروید بهتر است آن را از میان بردارید و راه مستقیم را در پیش بگیرید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ابله : شما چشمان خود را به یک هدف منحصر به فرد دوخته اید و هیچ کس و هیچ چیزی نمی تواند پیش از آن که به خواسته تان برسید شما را متوقف کند. با این حال بهتر است برنامه هایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید تا به مشکل برنخورید. امروز شما شخصی که دوست دارید را برای خودتان چنان بزرگ کرده اید که هیچ کس دیگری به غیر از او را نمی بینید. خوب، راستش شما امروز عینک خوش بینیتان را به چشم زده اید و هیچ چیزی جز خوبی ها را نمی بینید. اگر رابطه تان جدید نیست اشکالی ندارد، اما اگر تازه می خواهید رابطه ای را آغاز کنید بهتر است زیاد تند نروید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت عشاق : امروز روابط عاشقانه آنقدرها که انتظار دارید باب میل شما پیش نخواهند رفت. ممکن است در این زمینه ابهامات و یا تردیدهایی وجود داشته باشند که نمی توانید بیش از این نسبت به آنها بی تفاوت باقی بمانید و فکر می کنید باید هر چه سریعتر به آنها رسیدگی شود. بی شک صحبت کردن با طرف مقابلتان بهترین راه حل برای این مشکل خواهد بود. خیلی سریع و راحت در مورد طرف مقابلتان قضاوت نکنید و با دیدی باز و بدون تعصب به حرف های او گوش فرا دهید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت خورشید : صبح شما با بعدازظهرتان کاملا فرق خواهد داشت. انرژی زیادی که در وجود خود احساس می کنید شما را تشویق می کند که در ابتدای روز فعالیت ها و کارهای زیادی را شروع کنید، اما با پیش رفتن روز سطح انرژیتان پایین آمده و عملکردتان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. بهتر است هر چه سریعتر از فرصت استفاده کرده و کارهای مهمتان را در ابتدای روز انجام دهید. امروز شما در بازی عشق و روابط عاطفی تحت هر شرایطی پیروز خواهید بود. امروز روز درخشش شماست!

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت کاهن اعظم : با وجود این که به نظر می رسد همه چیز دارد طبق نقشه پیش می رود باید کمی وقت گذاشته و برنامه های چند ماه آینده تان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید و در صورت نیاز تغییرات لازم را در آنها ایجاد کنید. امروز مسائل مرتبط با عشق و روابط عاطفی بخش مهمی از روز شما را به خود اختصاص خواهند داد. این که شما در حل و فصل این مسائل چقدر موفق خواهید بود فقط و فقط به خودتان بستگی دارد. تصمیم گیری با شماست که به خودتان و طرف مقابلتان سخت بگیرید و یا با خونسردی و آرامش اوضاع را مدیریت کنید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت ملکه : امروز مسائل عاطفی برای شما خوب پیش می روند. خودتان را برای یک روز پر از فعالیت های اجتماعی و مکالمه های جالب و هیجان انگیز آماده کنید. خلاقیت شما هم امروز در سطح بالایی قرار گرفته و می توانید از آن در جهت به دست آوردن دل کسی که دوست دارید به خوبی استفاده کنید. شما برای کمک کردن به دیگران همیشه آماده اید، امروز هم مهارت های مدیریتی خود را به کار بگیرید تا به شخصی که به شما نیاز دارد کمک کنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله : امروز تمام فکر و ذکر شما روی عشق و عاشقی متمرکز شده است، اما ممکن است در پیدا کردن بهترین راه و بهترین کلمات برای بیان احساسات و همچنین نیازهایتان با مشکل مواجه باشید. در واقع مشکل از شما نیست و با کمبود احساسات لازم هم مواجه نیستید، اما همه چیز یک جورهایی سطحی به نظر می رسد و همین به شما اجازه نمی دهد تمام توانتان را به کار بگیرید. شاید بهتر باشد امروز انرژیتان را روی کارهای دیگری که دارید بگذارید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت قدرت : امروز وقتی با مسائل مربوط به عشق و عاطفه مواجه هستید به هیچ عنوان عقب نایستید و خجالت نکشید. در حال حاضر همه چیز دارد به نفع شما پیش می رود، پس بی هیچ درنگی با کمال قدرت و تمام اعتماد به نفس خود اقدام کنید. نشان بدهید که شما کاملا جدی هستید و در به دست آوردن خواسته هایتان با هیچ کسی شوخی ندارید. با سخت شدن اوضاع خودتان را عقب نکشید و با عزم بیشتری برای رسیدن به خواسته تان تلاش کنید و مطمئن باشید به نتیجه ی مورد نظرتان خواهید رسید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت جهان : الان زمان مناسبی برای پیدا کردن یک راه حل انقلابی و زیر و رو کردن دنیای اطرافتان با استفاده از روش های تازه نیست. امروز داشتن تمرکز و تعهد نسبت به هر چیزی برای شما دشوار به نظر می رسد. همین وضعیت می تواند در عشق و روابط عاطفی شما مشکلاتی را ایجاد کند و شما را به این فکر بیندازد که چطور می توانید خودتان را از این وضعیت ناحوشایند نجات داده و اوضاع را به سمت بهتری پیش ببرید. شاید تصمیم گیری برایتان دشوار باشد، اگر نمی توانید خودتان تصمیم بگیرید از دوستانتان و حتی از خود عشقتان کمک بگیرید.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت برج : امروز ممکن است در رابطه ی عاطفی خود با مشکل هایی روبرو باشید. شما نقشه ای در سر دارید و می خواهید بر اسا همان نقشه پیش بروید، اما طرف مقابلتان از شما می خواهد به جای عجله کردن با او به صحبت در رابطه با این موضوع بپردازید و با مورد بحث قرار دادن آن راه های بهتری پیدا کنید. همین اختلاف نظر می تواند باعث شود بحث بین شما بالا بگیرد و واکنش های عصبی از خودتان نشان دهید. به نفعتان است که سعی کنید با طرف مقابلتان کنار بیایید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت مرد دار آویز : امروز مسائل عاطفی تمام روز ذهنتان را به خود مشغول خواهند کرد، پس سعی کنید توجه بیشتری به قلبتان داشته باشید. شما در حال حاضر در بیان افکار و احساساتتان در برابر شخصی که دوست دارید با مشکل مواجه هستید و به همین دلیل هم باید تمام تلاشتان را به کار بگیرید که تا جای ممکن صبور باشید. انگار شما هر مسیری را که در پیش بگیرید طرف مقابلتان تغییر جهت داده و در جهت مخالف شما حرکت می کند. بهتر است بگذارید او رهبری را در پیش بگیرد و شما خودتان را با او هماهنگ کنید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت امپراطور : اگر اطلاعات کافی برای انجام کاری که در ذهنتان دارید را داشته باشید عملکرد فوق العاده ای می توانید از خودتان نشان دهید. پس سعی کنید پیش از اقدام به هر کاری ابتدا تمام اطلاعات لازم را جمع آوری کنید. مسائل مربوط به عشق و روابط عاطفی امروز به نفع شما پیش خواهند رفت. قدرت شدیدی شما را به سمت حرکت و فعالیت می کشاند. به این انرژی مفید توجه داشته باشید. خودتان را آزاد بگذارید تا با خیال راحت خود واقعیتان را در محیط های اجتماعی نشان دهید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار