گوناگون

فال ابجد امروز جمعه ۲۴ فروردین

فال ابجد امروز جمعه ۲۴ فروردین

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ب د

تعبیر: طالع خوبی است. سعی کنید؛ از مال حرام در زندگی پرهیز کنید با سعی و تلاش بیشتر می توانید آینده تان را به نحو احسن بسازید و شادی را به دست بیاورید،، استرس و اضطراب را از خود دور کنید،، بزودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی را می‌دهد که باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می شود. با شخصی روبرو می شوید که نیت و قصدش برایتان روشن نیست. برای آرامش و آسایش خودتان خیرات کنید. به زندگی دیگران برکت بدهید تا برکت به زندگی تان جاری شود. غرور و منیت کاذب آدم را در چشم دیگران کوچک می کند. مراقب کلامتان با کسانی که شما را درست نمی شناسند باشید.

 

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ا ج

تعبیر: احساس سردرگمی و گمراهی در خود حس می کنید بهتر است؛ برای مشکلات خود راه حلی پیدا کنید به زودی یکی از بزرگان تان شما را نصیحت خواهد کرد به حرف های او به خوبی گوش بدهید،، تا زندگیتان را سر و سامان بخشید و شادی را در آینده به دست بیاورید. حسابتان با شخصی بالاخره پاک می شود. ناخودآگاهتان در مورد وقوع اتفاقی به شما هشدار می دهد. تا می توانید در رابطه عاطفی تان از تنش و یک‌دندگی دوری کنید، حالا زمان مناسبی برای بحث کردن نیست. از زندگی یکنواخت خود خسته شده اید بهتر است قدری برای خودتان تنوع ایجاد کنید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ب ب

تعبیر: طالعت با شما یار است. به زودی گشایشی در زندگی شما رخ خواهد داد اگر گمشده‌ای دارید پیدایش می کنید و این باعث خوشحالی و آرامش گرفتن روح و روان شما می شود،، زندگی تان را به نحو احسن می سازد و شما را از مشکلات و سختی‌ها نجات میدهد. برای بهبودی وضعیت اعصاب خود به فضاهای سبز یا خارج از شهر پناه ببرید و بر روح و ذهن خود مسلط شوید. یک اتفاق بزرگ و مهم تفکر تازه ای به شما می بخشد و متوجه خواهید شد فکری که سال ها در ذهن داشته اید واقعیت نداشته و بیهوده خود را سرزنش کرده اید، رها کنید.

 

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید به زودی اوضاع زندگیتان روبه راه می‌شود و سربلندی و موفقیت در آینده نصیبتان خواهد شد،، از طرف یکی از دوستان تان خبرهای خوشحال کننده ای را دریافت می کنید، ‌ که میتوانید زندگی‌تان را به‌خوبی بسازید و شادی و نشاط را در خود سرازیر کنید. کسی منتظر دیدن یک حرکت مثبت از طرف شماست تا به سمتتان با شوق بدود. حواستان به تصمیمی که می گیرید باشد، مبادا تمام پل ها را پشت سرتان خراب کنید. شنیدن حرفی در یک جمع به شما ایده تازه ای می دهد. یک درگیری لفظی با کوتاه آمدن طرفین ختم به خیر می شود.

 

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: فالت نیک است. رزق و روزی حلال در زندگی به دستتان خواهد رسید به زودی به مجلسی بزرگ و دوست داشتنی دعوت خواهید شد در این مجلس دیدار با دوستانتان دارید،، شخصی به شما پیشنهاد کاری فوق العاده عالی را می دهد بهتر است؛ با فکر و اندیشه به این پیشنهاد پاسخ بدهید. در رابطه احساسی و عاطفی یادتان باشد علاقه و عشق را باید ابراز کرد، نمی توان توقع داشت که طرف مقابل خودش حدس بزند. امید در دلتان جوانه می زند مراقب سلامتی تان باشد برای رفع یک سو تفاهم به جای سکوت حرف بزنید و خیال خودتان و دیگران را راحت کنید.

 

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی در زندگی می خواهد به شما صدمات بسیار زیادی وارد کند و برای تان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد بهتر است؛ مراقب خود باشید و اگر می‌خواهید کاری را به انجام برسانید با صبر و حوصله به انجام آن کار عمل کنید. لحظه تصمیم گیری برای یک مسئله مهم فرا می رسد، با اعتماد به نفسی که در شما وجود دارد تصمیم درست را اتخاذ می کنید. میهمانی یا نامزدی به زودی اتفاق می افتد. از لحظات عمرتان لذت ببرید و کاری به حسودان و یاوه‌گویان نداشته باشید. دیدار خوب و خبرهای خوش منتظر شماست.

 

فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب د

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی اوضاع زندگی تان روبه راه می شود و زندگی تان به خوبی و خوشی ساخته خواهد شد،، از طرف شخصی ثروتی بزرگ به دست خواهید آورد که زندگی تان را پر از آرامش و آسایش می کند شادی را در آینده برایتان به وجود می آورد. صبر داشته باشید، تلفنی از شما برای انجام کاری دعوت می شود. یک اتفاق ساده روند انجام یک مسئله را کند می کند اما بیهوده حرص نخورید این کار انجام می شود. دیدارها تازه می شود و از دلتنگی هایتان کم می شود. قدم شخصی به زندگی تان پر از رحمت و برکت است.

 

فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: سعی کنید؛ در زندگی دست از فتنه و فتنه انگیزی های بیهوده بردارید با این کار به نابودی و شکست مواجه می شوید و آینده تان را به تباهی خواهد کشاند،، تا می توانید بهتر است؛ صادقانه کارهایتان را انجام دهید تا به هدفتان نزدیک شوید و آرامش و آسایش را در آینده خیلی نزدیک در زندگی خود ایجاد کنید. اجازه ندهید هیچ چیزی آرامش این روزهایتان را از شما بگیرد. یک معامله خرید یا فروش فعلا به تعویق خواهد افتاد. کاری از دستتان برای دوستی بر می‌آید، یادتان باشد که دریغ نکنید. در مورد مسائل مالی سرتان به کار خودتان باشد و به کار دیگران کاری نداشته باشید.

فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالعت نیک است. به مشکلات زندگی خود غلبه می کنید و خودتان را به سربلندی می‌رسانید،، سعی کنید؛ اخلاق و رفتار درست با اطرافیان تان داشته باشید تا به هدفتان نزدیک شوید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست بیاورید،، هیچگاه به اطرافیانتان دروغ نگویید که باعث می شود به نابودی و شکست در زندگی تان مواجه شوید. فرصت آشنایی و ملاقاتی مهم، تلفنی و یا حضوری برایتان به وجود می آید آن را به فال نیک بگیرید. شخصی دغل باز و دورو با حرف های خوب در اطرافتان هست، او به زودی دستش رو و رسوا می شود. یک طلب مالی وصول و حساب‌‎‌‌ها صاف می شود.

فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ د آ

تعبیر: نیت خوبی کرده اید. اگر مقصودی دارید با تلاش و کوشش پشتکار به مقصود خود خواهید رسید و شادمانی را در آینده به دست خواهید آورد،، بهتر است؛ در زندگی اعتماد به نفس خود را از دست ندهید شما فردی مهربان و دلسوزی هستید خداوند به شما کمک می کند تا سربلندی را در آینده به دست بیاورید. در مورد مسائل تحصیلی یا کاری بهتر است هرچه زودتر نظمی به اوضاع بدهید. برای انجام کاری از شما خواسته می شود که به مکانی دوری بروید، اگرچه قبل از رفتن به آنجا شما ناراحت می شوید اما بعد از ورود به آنجا به منفعت های فراوانی دست می یابید. کمتر اوقات تلخی کنید.

فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: طالعت خوب است. اوضاع زندگی تان روبه‌راه خواهد شد از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید و شجاعانه به تمام مشکلات تان رسیدگی کنید و خودتان را به خواسته و آرزوهای قلبیتان برسانید،، شک نداشته باشید که صددرصد به هدفهایتان خواهید رسید. در یک مورد مهم وارد بحث و گفتگو با خانواده می شوید و نظر شما مورد استقبال جمع قرار می گیرد و به خواسته قلبی تان می رسید. در مورد پروژه مهمی که قصد شرکت در آن را دارید بهتر است بیشتر تحقیق کنید. هوش و درک بالای شما موجب می شود که از یک موقعیت حاد و مشکل عبور کنید.

فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: کارتان رونق بسیاری خواهد گرفت بهتر است؛ در زندگی شکرگزار نعمت های فراوان خداوند باشید و هیچ گاه به سمت انرژی های منفی راهی نشوید که برایتان خطرات بسیار زیادی دارد و شما را به نابودی و شکست می‌اندازد،، بهتر است با مهربانی با اطرافیان خود برخورد کنید تا شادی و خوشبختی را به دست بیاورید. هر از چند گاهی به فکر کاری جدیدی می افتید اگر واقعا نمی توانید برای دیگران کار کنید وقت آن رسیده که شانس خودتان را امتحان کنید. اجازه ندهید کسی به زور شما را وادار به کاری که نمی خواهید بکند. در زمینه کارهای هنری اگر توانایی تان را جدی بگیرید به جایگاه خوبی دست می یابید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار