گوناگون

فال ابجد امروز سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

 فال ابجد امروز سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

​فال ابجد روزانه امروز سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز  سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: خبرهای خوبی در راه ندارید و متاسفانه تا مدتی اوضاع برایتان دشوار خواهد شد اما به خودتان مسلط باشید که خداوند با شماست. اگر زیر بار ظلم و ستم هستید باید با توکل به خداوند و مقاومت و ایستادگی این افراد را پشت سر بگذارید، نگران نباشید که زندگی به کامتان خواهد شد. منفی نگری می تواند به راحتی تغییراتی در رفتارتان به وجود آورد. خودتان بهتر از هر کس دیگری می دانید که چگونه این افکار را از خود دور و با فکرهای مثبت جایگزین کنید. یا بی تفاوتی از یک صحنه احساسی رد نشدن از خصوصیات شماست که باعث شده به شدت در کمک رساندن به دیگران فعال باشید. احتیاط کنید، تا حدی پیش بروید که به دردسر نیافتید. وضعیت روحی و جسمی تان این اجازه را به شما نمی‌دهد.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب ب د

تعبیر: طالعت نیک است. مورد محبت شخصی در زندگی تان قرار خواهید گرفت،، که باعث خوشحالی بسیاری در شما می شود آینده تان را خواهد ساخت و شادی را در زندگی برای شما به وجود می آورد، اما باید مراقب خود باشید چون عده‌ای برایتان مشکلات بسیار زیادی می خواهند به وجود بیاورند و شما را به طلسم های خطرناکی ببندد. این اواخر دید تازه ای نسبت به زندگی پیدا کرده اید. نظراتی که نسبت به زندگی پیش از این برایتان ارزش داشته اند دیگر برایتان رنگی ندارند. شما ذاتاً تمایل دارید همیشه و در همه صحنه های زندگی اول باشید، تغییر مسیرتان نیز به همین دلیل است. احساس می کنید در جایگاهی که باید باشید نیستید، مراقب باشید برای رسیدن به اهدافتان از دیگران سوءاستفاده نکنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر: طالعت خوب است. بخت و اقبال روشنی دارید،، به زودی آرامش و آسایش در وجود شما سرازیر می شود،، ازدواجی در پیش رو خواهید داشت که برای تان مبارک است، باعث خوشبختی بسیار ی در شما می شود آینده تان را به نحو احسن می سازد و شما را به هدفهایتان نزدیک می کند. این روزها نسبت به خودتان دشمن ترین هستید، قبل از اینکه خیلی دیر بشود از تنهایی و خلوت خود بیرون خواهید آمد. به زودی امکان گفتگوهایی فریبنده بر سر مسائلی جذاب با افراد متفاوت برایتان به وجود می آید، تا جایی که تمرکز کردن بر روی کار برایتان تبدیل به یک چالش می شود، بهترین انتخابی که می توانید را بکنید تا بتوانید ترکیب وسیعی از موضوعات متنوع را در بر بگیرد.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: با فریب دادن دیگران به دردسر های بزرگ مواجه میشوید باید بیشتر مراقب خود باشید چون دروغ های شما برملا می شود،، و باعث ناراحتی بسیار زیادی در شما خواهد شد در آینده باید تغییر و تحولاتی در خود ایجاد کنید تا از مشکلات و سختی ها نجات پیدا کنید و به سوی موفقیت راهی شوید. حقیقت به شدت شما را اذیت می کند و این دقیقا همان چیزی است که بیشتر از هر چیز دیگری نیاز به درکش دارید. شما به طور کامل از کارهایی که باید از آن ها دوری می کردید آگاهی دارید، بهتر است خیلی حواستان را جمع کنید. اگر اکنون آنی و بدون فکر تصمیم گیری کنید صدمات جبران ناپذیری خواهید دید. خشم خود را بروز ندهید، قبل از آنکه بفهمید چه کرده اید دودمانتان را به باد خواهد داد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: فالت نیک است. به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد شما به موفقیت های بسیار زیادی خواهید رسید،، بهتر است؛ راز دل خود را با کسی در میان نگذارید، و در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید که برایتان مشکلات بزرگی در آینده به وجود می آید. قدمی بردارید اما متفاوت از گذشته. شخصی زیباروی برایتان مشکلاتی ایجاد می کند تا جایی که احساس می کنید شیرازه زندگی تان را آشفته و از هم گسسته کرده است. شاید در آغاز عشق ایستاده باشید که عنان زندگی و اختیار از کفتان رفته. شما احتیاج به خلوتی برای فکر کردن دارید. حتی اگر جذابیت های این فرد خیلی زیاد هم باشد باز هم برخی رفتار شایسته شما نیست.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ج آ

تعبیر: طالعت روشن است. خیر و برکت در زندگی شما سرازیر می‌شود به زودی از طرف شخصی کمک‌های مالی و پولی خواهید شد،، که برایتان موفقیت و آرامش را در زندگی سرازیر خواهد کرد سعی کنید؛ نسبت به زندگی خود مسئولیت پذیر باشید تا به پیروزی برسید. روحیه حساس شما بدون شک می تواند تمام رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کند. شما می دانید که کمبود اعتماد به نفس شما از ترس های قدیمی تان سرچشمه می گیرد و ربطی به اوضاع و احوال کنونی شما ندارد. خاطرجمع باشید که همه چیز به راحتی حل خواهد شد. اگر شما برای کنترل کارها و اوضاعتان درگیر هستید به نظم و ترتیب در زندگی خصوصی‌تان بیشتر اهمیت بدهید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. به زودی در آینده وارد مکان جدیدی خواهید شد که احساس خوشایندی در شما به وجود می آورد،، سعی کنید؛ با تلاش و کوشش خود زندگیتان را پر از آرامش و آسایش کنید و ناامیدی را از وجود خود خیلی زود خارج کنید. اگر شما اکنون وظایف خود را به خوبی انجام ندهید وقتی به خود خواهید آمد که می بینید دیگرانی آمده و این کار را برایتان انجام داده اند. متاسفانه اگر آن ها شما را سرزنش کنند شما به آن ها ایراد هم می گیرید که چرا در زندگی شما دخالت می کنند، حتی اگر قصدشان فقط کمک کردن باشد شما نمی توانید به راحتی  جواب آن ها را بدهید، این روزها وقت مناسبی برای تکرار تجربیات گذشته‌تان نیست.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: از خیانت برحذر باشید و با انجام کارهای نامناسب خودتان را به دردسر نیندازید. اگر دلبسته شخصی هستید به او پایبند باشید تا زندگی به کامتان شود. مسیر نامناسبی را برای رسیدن به آرزوهایتان انتخاب کرده اید و ممکن است به اهداف تان نرسید. برخلاف تصورتان شما در طی روزهای آینده می توانید خیلی زود مشکلات مالی تان را برطرف کنید و با توانایی بیشتر از قبل به برنامه های منظم همیشگی تان برگردید. وقتتان را با پرداختن به جزئیات تلف نکنید، به دنبال این باشید که نکات مبهم را هرچه سریعتر مشخص و رفع کنید. شما خیلی خوب میدانید که مشکلات حل شده اگر خوب مدیریت نشوند دوباره رشد خواهند کرد.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: مقصودی دارید که رسیدن به آن برایتان میسر نیست اما همچنان اصرار به آن دارید و وقت تان را هدر می دهید. اگر دلبسته کسی هستید بدانید که فرد مناسبی برای تان نیست و باید به این ارتباط پایان دهید. به زودی هدیه ای به دستتان می رسد که بسیار خوشحالتان می کند. شما هرگز از زیر بار مسئولیت‌هایتان شانه خالی نمی کنید. در حال حاضر واقعا چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خودتان و استراحت کردن از اینکه خود را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. به یک سفر می روید که هم از لحاظ کاری و هم از نظر روحی برایتان بسیار مفید خواهد بود. با تمرکز کردن بر توانایی‌هایتان خود را یک پله بالاتر ببرید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: همواره دور اندیشی را مد نظر قرار دهید و بی گدار به آب نزنید تا خدایی نکرده به دردسر نیفتید. اگر در نماز و روزه کوتاهی می‌کنید بدانید که این امر شما را از خداوند دور خواهد ساخت و گمراه می شوید. شخصی سعی دارد شما را پند و نصیحت دهد بهتر است به حرف هایش گوش دهید. بسیاری از کسانی که شما را از دور می بینند به حالتان غبطه خورده و یا حسادت می ورزند. آن ها از تمام تلاش هایی که برای داشتن موقعیت های امروزتان کرده اید بی خبرند. واکنش هایتان نسبت به این صحبت ها سبب شده که اختلافاتی وارد زندگی شخصی تان شود. و متاسفانه انرژی شما و اشخاص خانواده تان را بگیرد. بهتر است به این صحبت ها اهمیتی ندهید، این گوش در و آن گوش دروازه.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر: مقصود بسیار خوبی دارید پس شک و تردید را کنار بگذارید و با توکل به خداوند به جلو پیش بروید. اگر افراد خانواده به شما نیش و کنایه می‌زنند آنها را به جان بخرید و اجازه دهید زمان، اشتباهشان را به آنها ثابت کند. افراد حسود در اطراف تان زیاد است اما گزندی از جانب آنها به شما نمی رسد. گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید. دوستان و همکارانتان می خواهند شما را بی غم بدانند، با آن ها بسازید. او که باید گوش شنوا برای درد و دل هایتان باشد هنوز کنارتان نیست. از گذشته درس بگیرید اما همه را به یک چوب نرانید. به جریان هایی که در اطرافتان اتفاق می افتد با دقت توجه کنید تا بتوانید بهترین استفاده را از آن ها ببرید. دوستی برایتان حامل پیشنهادات بسیار خوبی خواهد بود.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: نیتی که دارید شما را در غم و اندوه فرو می برد پس سعی کنید از آن پرهیز نمایید. فردی مدام به شما ابراز علاقه می کند اما نسبت به او بی تفاوت هستید و این رفتار پشیمانی بزرگی در آینده برایتان به همراه خواهد داشت. اگر پولی را پس انداز کردید به زودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. شخصی پایش را از محدوده اش فراتر گذاشته و برای شما مشکلاتی را ایجاد کرده است. بعد از داد و بیداد کردنتان بهتر است باز هم فکر کنید و همان راهی را پیش بگیرید که در شان شماست. نامه ی را بی پاسخ گذاشته اید و سوالی را که مدتهاست باید بپرسید پشت گوش انداخته اید، تعجیل کنید تا از فکر کردن خلاص شوید. بدون اینکه خود را درگیر خاطرات شخصی کنید باز زمان و اتفاقاتی که در حال می افتد پیش بروید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار