گوناگون

فال ابجد امروز سه شنبه ۷ فروردین

فال ابجد امروز سه شنبه ۷ فروردین

با فال ابجد امروز سه شنبه ۷ فروردین همراه ما باشید.

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ د ج

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی اگر گمشده ای دارید پیدایش خواهید کرد ،،در زندگیتان گشایشی ایجاد می شود که تمام مشکلات و سختی های شما از بین می‌رود،، می توانید خیلی زود به هدف و خواسته های قلبی تان دست پیدا کنید و آرامش و آسایش را در آینده برای خود به وجود بیاورید. برای رسیدن به هدفتان از این شاخه به آن شاخه نپرید، بالعکس از هدفتان دور می شوید. شخصی پیشنهادی به شما می دهد که برایتان حکم نوش‌دارو بعد مرگ سهراب دارد. علی رغم میلتان به جایی و یا به یک میهمانی می روید ولی به شما بسیار خوش خواهد گذشت. فرصت های مناسبی را که سر راهتان قرار می گیرد به آسانی از دست ندهید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: مقصود بسیار بدی دارید و با انجام این کار مطمئناً به دردسر بزرگی خواهید افتاد. اگر افرادی شما را به انجام کارهای نادرست تشویق می‌کنند بهتر است از آنها فاصله بگیرید و به هیچ عنوان به آن ها توجه نکنید. ممکن است وصلتی در پیش داشته باشید که شما را به آرزوهایتان برساند. قدر دوستان با وفا و دلسوز خود را بدانید و از کسانی که فقط در شادی ها کنارتان می ایستند جدا شوید. برای ادامه تحصیل هیچوقت دیر نیست. دست دست نکنید حرف دل خود را با شجاعت بر زبان بیاورید و به راحتی به شخصی سودجو نه بگویید. در محیط کار آرامش بیشتری نسبت به محیط خانه دارید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: بسیار مضطرب و پریشان هستید و نمی توانید به خوبی کارهایتان را به پایان برسانید، تمامی این ها به این علت است که از خداوند دور شده اید پس به او روی بیاورید. اگر مشکلاتی در زندگی تان وجود دارد باید آنها را با اطرافیان تان در میان بگذارید و بیش از این به خودتان سختی ندهید. ملاقات موثر و مثبتی پیش رو دارید که گره گشای مشکل اخیرتان خواهد بود. کمک کردن به اعضای خانواده موجب محبت و دلگرمی اعضای خانواده خواهد شد. به جای شانه خالی کردن از بار مسئولیت ها با آغوش باز پذیرای آن ها باشید، خواهید دید که کارهایتان بهتر هم پیش می روند.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: بخت و اقبال به شما رو می کند و می توانید کارهایتان را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسانید. اگر از رفتارهای شخصی ناراحت هستید سعی کنید این مسئله را با او در میان بگذارید. کمی از اموال تان را صرف امورات خداوندی کنید تا برکت پیدا کند. یک حرف به ظاهر شوخی را بهتر است جدی بگیرید و خودتان را از موقعیت بدی که در آن گیر کرده اید بیرون بکشید. در مورد یک ملاقات بهتر است شادی و هیجانتان را مخفی و ظاهر را حفظ کنید. شخصی از روی محبت و بی چشم داشت برای شما کار انجام می دهد تا می توانید قدردان این لطف باشید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر: نیت خوبی ندارید و متاسفانه ممکن است دست به کارهایی بزنید که نه تنها خودتان بلکه اطرافیان تان را هم به دردسر بیاندازید. اگر می خواهید پول هایتان را صرف تفریح و خوشگذرانی کنید نباید از پس اندازتان خرج کنید چرا که در آینده به دردسر بزرگی خواهید افتاد. برای شخصی که دوست دارید هدیه ای بخرید. هر رابطه ای نیاز به نگهداری و مراقبت دارد، درست همانطور که گلدان نیاز به آب و نور دارد. برای کارهای مهم برنامه ریزی کنید. شنیدن حرفی بسیار ناراحتتان می کند، تا خودتان تحقیق نکرده اید حرف هیچکس را قبول و باور نکنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: مسائلی شما را ناراحت ساخته اما بهتر است افرادی که با شما به بدی رفتار کرده اند را به دست فراموشی بسپارید و به دنبال تلافی اعمالشان نباشید. کسب و کارتان رونق پیدا می کند و سرمایه خوبی به دستتان می رسد که باید به واسطه آن قرض هایتان را ادا کنید. روزهای خوبی را شروع کرده اید مواظب باشید وقتتان را هدر ندهید. برای کار جدیدی نقشه کشیده اید اما عجولانه عمل نکنید، تمام مراحل با صبر طی می شود. منصبی مناسب شخصیت خودتان پیدا می کنید، وضعیتتان از این که هست بهتر می شود. با اعصابتان کلنجار نروید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: متاسفانه مقصود خوبی ندارید و ممکن است با انجام این کار به دردسر بیفتید پس در کار خودتان بمانید. اگر فردی از شما آزرده خاطر است باید دلش را به دست بیاورید و نسبت به او بی اعتنا نباشید. اگر مسائل کمی برایتان پیچیده شده باید همه چیز را به زمان بسپارید. شخصی نیازمند دست کمک به سویتان دراز خواهد کرد اگر اراده کنید می توانید به او کمک کنید. سفری کاری پیش می آید حتما به آن سفر بروید زیرا سود خوبی برایتان به همراه دارد. به یک میهمانی می روید و با اشخاص تازه آشنا می شوید و ساعات خوشی را با آن ها می گذرانید، این دوستان تازه به دردتان خواهند خورد.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: طالع خوبی دارید. با توکل به خداوند به تمام آرزوها و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و مقصود خود را به دست خواهید آورد،، به زودی صاحب ملک یا املاک خواهید شد که برای تان مبارک خواهد بود و شادی بسیاری را در شما و خانواده تان ایجاد خواهد کرد. در یک مشاجره خانوادگی حواستان باشد که به خودتان مسلط باشید، خونسرد بمانید و خود را کنترل کنید. شخصی در اطرافتان هست که لازم است شرایطش را درک کنید، به او سخت نگیرید و با او مهربان تر و صبورتر باشید. با یکی از دوستانتان برای یک خرید به جایی خواهید رفت.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: طالعت روشن است. آینده خوب و خوشی در پیش رو خواهید داشت بزودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و به آرامش و آسایش در زندگی تان خواهید رسید،، اگر قصد رفتن به سفری را دارید بهتر است؛ این سفر را، راهی شوید چون برایتان خوشایند دیده شده است و شادی و نشاط را در شما ایجاد می کند. وقفه ای در انجام کاری نگران و پریشانتان می کند، بد به دلتان راه ندهید این اتفاق می تواند به نفع شما تمام شود. در خانواده اتفاق خوبی خواهد افتاد که همه تان را خوشحال می کند. نذرتان را ادا کنید. آدم های با صفا و یک رنگ را جایگزین دوستان منفعت طلب کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالعت نیک است. رزق و روزی حلال در زندگی به دستتان خواهد رسید شما می توانید به هدفهایتان برسید و شادی را در زندگی تان به وجود بیاورید،، بزودی شخصی به شما پیشنهاد کاری را می دهد بهتر است؛ قبول کنید که شما را به هدف و خواسته های قلبی تان در آینده خواهد رساند. برای رسیدن به نیتتان باید بیشتر تلاش کنید و بجنگید اما شک نداشته باشید که نهایتا به آنچه که می خواهید می رسید. سالی پر از عشق و محبت و صفا و یک رنگی را شروع کرده اید. هر روز تا می توانید نسبت به آینده امید بیشتری داشته باشید. درباره هر چیزی با دیدی ناامیدانه نگاه نکنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: به زودی غم و اندوه زندگی تان از بین می‌رود اگر بیمار هستید از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در آینده به وجود می آورید،، شخصی به شما کمک های بسیاری در زندگی می‌کند که باعث خوشحالی زیادی در شما می شود بهتر است؛ شکرگزار نعمت های فراوان خداوند باشید. شما آدم خوش روزی هستید، به زودی مبلغی به دستتان خواهد رسید. خبری غیر مترقبه می شنوید در کارتان ایده جالبی را به کار می گیرید که برایتان بازدهی بسیار خوبی خواهد داشت. حواستان به شخصی که بی نهایت دوستتان دارد و در هر شرایطی حواسش به شماست باشد. جشنی بزرگ برگزار می شود.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود روبرو خواهید شد،، بهتر است؛ دست به کارهای ناصوابی نزنید و خودتان را از مشکلات و سختی ها نجات دهید با کارهای تان باعث نشوید،، که طالعتان به رنگ تیره و تار در بیاید تا می توانید به سمت انرژی های مثبت در حال حرکت باشید. نگران شخصی هستید و سعی می کنید به او کمک کنید اما اشتباه می کنید بی دلیل نگران او هستید، با او صحبت بکنید تا متوجه قضایا بشوید. امروز یک دوست قدیمی را خواهید دید و اوقات خوبی را سپری خواهید کرد. برای رسیدن به نیتتان کمی تنوع و نوع آوری لازم است. بذله گویی هایتان نظیر ندارد ولی زخم زبان نزنید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار