گوناگون

فال ابجد امروز یکشنبه ۵ فروردین

فال ابجد امروز یکشنبه ۵ فروردین

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند

با فال ابجد امروز یکشنبه ۵ فروردین همراه ما باشید:

 

 

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و شما به سربلندی و موفقیت های بالایی دست پیدا خواهید کرد،، بهتر است؛ در زندگی راز دل تان را با کسی در میان نگذارید،، چون باعث می شود برایتان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورند ،،و شما را به نابودی و شکست بیندازند. پیغامی از یک آشنای قدیمی دریافت می کنید. برنامه های اجتماعی متنوعی در انتظارتان هستند. لازم است در لابلای کارها اوقاتی را هم فقط به خود و تمدد اعصابتان اختصاص دهید. در کار یا تحصیل پیشرفت و موفقیتی چشمگیر را تجربه خواهید کرد و حس خوشی ناشی از آن تا مدت ها همراه تان خواهد بود.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: از دعوا و مرافعه پرهیز کنید و آرامش تان را حفظ کنید تا به هر آنچه که می خواهید دست پیدا کنید. اگر در تلاش هستید تا حرف هایتان را به اطرافیانتان اثبات کنید بهتر است همه چیز را به زمان بسپارید و بیش از این بر روی مسئله پافشاری نکنید. دیدن یک عکس باعث می‌شود ایده ای به ذهنتان برسد. ممکن است از نظر مالی حالا احساس امنیت نکنید اما این موقعیت گذراست. ایده ای در سر می پرورانید، آن را عملی کنید. برای مسئله احساسی‌تان بهتر است دست از سرزنش دیگران و مقصر خواندن آنها بردارد، با این کار به جایی نخواهید رسید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: به دنبال آرامشی هستید که بزودی آن را خواهید یافت و خیلی زود اهداف تان عملی می شود. اگر می خواهید مسیر تازه ای را آغاز کنید سعی کنید در این راه احتیاط کنید تا خدایی ناکرده خودتان را به دردسر نیندازید. به زودی اوضاع مالی تان سر و سامان می یابد. شما خوش زبان و شیرین بیان هستید، زبان به بد گفتن باز نکنید حتی اگر فکر می‌کنید از دست یک دوست بسیار عصبانی و ناراحت هستید و الان می‌توانید پشت سرش بد بگویید. پروژه ای یا کاری یا رابطه ای که به نظرتان کلا منتفی شده بود دوباره به جریان خواهد افتاد و شما از این اتفاق خوشحال خواهید شد.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب د آ

تعبیر: آرزوی بزرگی دارید که به آن دست پیدا می کنید و زندگی همان طور که می خواهید برای تان پیش می‌رود. اگر فردی نسبت به شما حسادت و کینه ورزی می کند بهتر است آن را به حال خود بگذارید. فردی وارد زندگی تان می شود که می توانید در هر زمان روی کمکش حساب کنید. غریبه ای به جمع‌تان اضافه می شود، حواستان را جمع کنید و خیلی زود به او اطمینان نکنید. در یک جمع کاری حواستان باشد آماده حاضر شوید اگر آماده نبودید در مورد چیزی که از آن اطلاعات درست ندارید حرف نزنید. اتفاقی می افتد که شما را به یاد سال های قبل می اندازد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: اگر اوضاعی نابسامان و آشفته دارید مطمئن باشید به زودی همه چیز بهتر خواهد شد و می توانید روی کمک اطرافیان تان هم حساب کنید. وصلت و ازدواج در پیش دارید که شما را به سعادت و خوشبختی می رساند. اگر متاهل هستید مطمئناً نورسیده ای خوش قدم در راه دارید. از دوست قدیمی تان سراغی بگیرید و به دیدنش بروید. اگر سطح توقعات خود را پایین بیاورید حس خوشی را تجربه خواهد کرد. قناعت را از یاد نبرید. با پدر و مادر خود مهربان باشید و خواهر و برادرتان یا همسرتان را مورد محبت قرار دهید که در پیروزی و موفقیت شما سهم مهمی دارند.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: از دروغ و فریب پرهیز کنید و دست به کارهایی نزنید که خداوند از شما روی گرداند. اگر می خواهید زندگی تان را در جهت بهتری قرار دهید باید با همه صادق و روراست باشید. اتفاقاتی روی می دهد که موجب می شود که غمگین و ناراحت نشوید اما به زودی از این وضعیت خلاص خواهید شد. مسافرتان می آید و خبر خوشی به شما می دهد. به مقامی یا پولی دست می یابید که در کارتان گشایش است. برای یک دوست کاری انجام داده اید که همیشه سپاسگزار شماست. شخصی بسیار مهربان در بین نزدیکانتان دارید که حواس‌تان به او نیست، این روزها گرهی در کارش افتاده که شما میتوانید در باز کردنش به او کمک کنید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب ب ج

تعبیر: به چیزهایی که خداوند به شما بخشیده قانع باشید و با حرص و طمع زندگیتان را در خطر قرار ندهید. اگر پولی را از دست داده اید مطمئن باشید که با تلاش و کوشش دوباره آن را به دست می آورید. شاید مجبور شوید حرف‌هایی را بر زبان بیاورید فقط مراقب باشید که بعداً پشیمان نشوید. در محیط کاری در مقابل یک رفتار زشت خواهید ایستاد. برای یک جا به جایی دودل هستید. شخصی حرفی به شما خواهد زد که در حال حاضر باورش برایتان سخت است. از یک ملاقات نتیجه دلخواهتان را می گیرید و انجام یک کار یا معامله همانطور که شما می خواهید به تعویق می افتد.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: به زودی به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به دست می آورید،، طالعتان با شما یار است و شما را به سمت انرژی‌های مثبتی راهی خواهد کرد، اگر قصد رفتن به سفری را دارید بهتر است؛ این سفر را، راهی شوید که برایتان موفقیت بسیاری به وجود می آورد. اهمیت حفظ روابط دوستانه و اجتماعی خود را فراموش نکنید و تا جای ممکن جویای حال دوستان قدیمی شوید. خبرهایی به گوش می رسند که قبلا از حصول اطمینان از صحت و درستی آن ها نباید هیچ واکنشی از خود نشان دهید. حواستان را جمع کنید و اجازه ندهید کسی شما را بازی دهد.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: آ د آ

تعبیر: نیت خوبی کرده اید. از مشکلات زندگی هراسی به دل خود راه ندهید،، به زودی تمام مشکلات شما از بین خواهد رفت به ثروتی خواهید رسید که شادی و خوشبختی را در شما به وجود می آورد،، در آینده صاحب فرزندی خواهید شد که قدمش برای تان مبارک است. رفتار شخصی متعجبتان می کند، حواستان باشد با کسی نشست و برخاست کنید که هم جنس شما باشد. قبل از تصمیم گیری در مورد رابطه ای باید ابتدا از انگیزه ها و نیات قلبی طرف مقابل تان اطمینان حاصل کنید. در مورد نیازهای فردی تان صراحت به خرج دهید ولی تا جای ممکن از مشاجره و بحث برحذر باشید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی در زندگیتان گشایشی ایجاد خواهد شد از تمام غم و اندوه نجات پیدا خواهید کرد،، اگر قصد معاملاتی دارید به زودی این معاملات به سرانجام خواهد رسید، و احساس خوشایندی در وجود شما به وجود خواهد آورد بهتر است؛ برای خود در زندگی صدقه ای بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. شما همیشه مراقب خانواده تان هستید و به آنها نهایت علاقه دارید. به زودی تغییرات عمده ای در زندگی شما حاصل و منافع تان تامین می شود. در مورد یک مسئله کاری یا تحصیلی موفقیت در چند قدمی شماست. در مورد یک شخص از هر دست بدهید از همان دست پس میگیرید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: قصد و نیت بدی در سر خود دارید که برایتان مشکلات فراوانی در زندگی به وجود خواهد آورد،، سعی کنید؛ دست از بدگویی کردن دیگران بردارید چون برای تان مشکلات بسیار زیادی را به وجود خواهد آورد، و شما را به نابودی و شکست در آینده مواجه خواهد کرد. گفتن حرفی به کسی که برایتان بسیار عزیز است سخت است اما تحمل وضع موجود برای تان سخت تر است یا حرفتان را بزنید یا با خودتان برای همیشه کنار بیایید. کاری که انجامش برایتان بسیار مهم است به دیگران نسپارید پشیمان می‌شوید، این کار را خودتان و با دقت انجام دهید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: طالع نیکی دارید. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید با توکل به خداوند شما می توانید خوشبختی را در آینده به دست بیاورید،، سعی کنید؛ هیچگاه دست به کارهای ناصوابی نزنید چون برایتان مشکلات بسیاری در آینده به وجود می آورد،، و اتفاقات ناگواری در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. با درخواست تان در کمال ناباوری موافقت می‌شود. نا امیدی را از خودتان دور کنید، به جای آن مثبت اندیش و امیدوار باشید. برای یک تصمیم گیری با آدم های مختلف مشورت می کنید. از دیدن شخصی بسیار خوشحال خواهید شد. نگران از دست دادن چیزی یا کسی هستید آرام باشید همه چیز درست می‌شود.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار