گوناگون

فال روزانه تاروت جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

 فال روزانه تاروت جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

در ادامه فال روزانه تاروت جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز جمعه ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت عشاق : امروز شما علاقه و کشش زیادی نسبت به شخص جدیدی که به تازگی با شما آشنا شده است احساس کنید. اگر مجرد هستید اشکالی ندارد که به ندای قلبتان گوش کنید، اما زیاد هم تند نروید و به خودتان فرصت بدهید تا با او بیشتر آشنا شوید. امروز پولی که انتظارش را نداشته اید به صورت هدیه، پاداش و امثالهم به دست شما خواهد رسید. شاید وسوسه شوید که تا قران آخر آن را خرج کنید. اگر آن را برای مخارج مهمتری لازم ندارید هیچ اشکالی ندارد که به خودتان یک هدیه بدهید و از خرج کردن این پول با خیال راحت لذت ببرید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت ملکه : گاهی درک اینکه چرا مردم همه چیز را تا این حد پیچیده می کنند برای شما بسیار دشوار است. امروز هم تحت شرایط کیهانی موجود، یکی از دوستان نزدیک و یا شریک زندگیتان با رفتارهای تملک گرایانه ی خود اوضاع را به هم خواهید ریخت و شما نمی توانید دلیل این رفتارهای او را درک کنید. حسادت و شکاک بودن او برایتان غیر قابل توجیه است و نمی توانید با این موضوع کنار بیایید، اما امروز سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید. او تقصیری ندارد و تحت تأثیر انرژی امروز قرار گرفته است، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت درویش : امروز مسائل مربوط به سلامتیتان ذهن شما را به خود مشغول کرده اند. خواه با دردی مزمن دست و پنجه نرم کنید، خواه دردی شدید و ناگهانی به سراغتان آمده باشد و یا حتی مشکلی به ظاهر بی اهمیت برایتان پیش آمده باشد، دیگر نباید مراجعه به پزشک را پشت گوش بیندازید و اجازه دهید مشکلی که شاید الان با چند تا قرص قابل حل شدن باشد به چیزی بزرگتر و آزاردهنده تر تبدیل شود. شما باید توجه بیشتری به برنامه ی غذایی خود داشته باشید و ورزش کردن را حتما در برنامه ی روزانه ی خود جای دهید.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت کاهن اعظم : امروز احساسات شما همچون امواج اقیانوسی متلاطم بسیار قوی و تأثیرگذار خواهند بود. آنهایی که شما را به خوبی نمی شناسند ممکن است فکر کنند که شما خجالتی هستید، اما شما فقط فکر می کنید همه نمی توانند در برابر این موج شدید احساسات شما مقاومت کنند و نباید آنها را با هر کسی در میان بگذارید. با این حال دلتان می خواهد آنچه در دلتان می گذرد و ترس ها و خواسته هایتان را با شخصی که به شما نزدیک است و بیشترین شناخت را از شما دارد در میان بگذارید.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت قدرت : با وجود این که شما شیرها موجوداتی اجتماعی هستید، گاهی اوقات لازم است نعره بزنید و بگویید «بس است»! هر کسی به داشتن یک حریم خصوصی نیاز دارد و شما باید بتوانید حد و مرزهای لازم را بین خودتان و اطرافیانتان و حتی نزدیک ترین افراد به خودتان مشخص کنید تا بتوانید از داشتن رابطه ای سالم و لذت بخش با آنها بهره ببرید. امروز از آن روزهایی است که شما ترجیح می دهید تنها باشید و در لاک خودتان فرو بروید. این تنها ماندن برایتان لازم است، اما به این شرط که از آن استفاده کنید و برای به دست آوردن شناختی بهتر از خودتان و افکارتان تلاش کنید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت پاپ : امروز ممکن است با یک نفر که افکاری مشابه به شما دارد آشنا شوید و یا با یکی از همسایه های جدیدتان به طور اتفاقی برخورد کرده و تمایل شدیدی به داشتن ارتباط بیشتر با او احساس کنید. داشتن دوست های قدیمی و صمیمی خیلی خوب است، اما ما باید همیشه در تلاش باشیم تا برای رشد خودمان و گسترش افکارمان رابطه ها و دوستی های تازه ای را هم تجربه کنیم. اگر دوستان قدیمیتان نسبت به دوستی های جدیدتان احساس حسادت می کنند سعی کنید به آنها اطمینان خاطر بدهید که هنوز هم برای شما اهمیت زیادی دارند. اما اگر با این حال هنوز هم اصرار دارند که قانع نشوند این دیگر مشکل شما نیست!

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت ابله : امروز با دقت بیشتری از پول هایتان مواظبت کنید و در خرج کردن اسکناس هایی که در جیبتان هستند کمی خساست به خرج بدهید. قرار نیست شما با فشار مالی مواجه شوید و این هم یک اقدام پیشگیرانه نیست، اما امروز شما در خرید کردن اصلا منطقی رفتار نمی کنید و ممکن است چیزهایی بخرید که اصلا به دردتان نمی خورند و خیلی زود از خرید آنها پشیمان خواهید شد. شما ممکن است در انجام فعالیتی که تا به حال حتی به امتحان آن هم فکر نکرده اید استعداد خارق العاده ای داشته باشید، امروز هم روز خیلی خوبی برای آغاز پروژه ها و کارهای تازه است.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت اعتدال : امروز شما در بی ثبات ترین وضعیت روانی قرار گرفته اید و هر لحظه حالات و احساساتتان ممکن است تغییر کنند. این بدان معنا نیست که قرار است اخمو و بی حوصله باشید، فقط احساساتتان خیلی زود و تحت تأثیر کوچکترین چیزها تغییر می کنند. به خودتان سخت نگیرید ولی آگاهانه به تماشای رفتار خود بنشینید. شما امروز بسیار خوش شانس هستید و یک اتفاق غیر منتظره ممکن است شما را در همان مسیری قرار دهد که همیشه دلتان می خواسته است آن را دنبال کنید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ستاره : قدرت تخیل شما همیشه پرکار و قوی است، اما امروز بازدهی آن به طور شگفت انگیزی افزایش یافته است. ایده های بسیار متنوع و متفاوتی در زمینه های مختلف به سرتان می زنند. دوستانتان از شنیدن این ایده های وسوسه انگیز شما هیجان زده می شوند و دلشان می خواهد که با شما همراه شوند. از آنها در عملی کردن ایده هایتان کمک بگیرید و مطمئن باشید که می توانند اثرات قابل توجهی در پیشبرد اهدافتان داشته باشند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت جهان : امروز شما آماده اید تا به هر نحوی که لازم باشد در کنار دوستانتان باشید و آنها را مورد حمایت و حفاظت خود قرار بدهید. اگر آنها نیاز به کمک و یا دفاع شما داشته باشند در چشم برهم زدنی در کنارشان خواهید بود. اما باید این نکه را هم در نظر داشته باشید که شما نمی توانید نقش فرشته ی نجات را برای همه بازی کنید و باید محدودیت های خودتان را پذیرفته و به انجام رساندن مسئولیت های خودتان را هم در اولویت قرار دهید.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

[کارت کیمیاگر]

کارت کیمیاگر : امروز شما به طور ویژه ای مهربان و خیر اندیش شده اید و با تمام توان خود در کنار کسانی که دوستشان دارید و برایشان ارزش و احترام قائل هستید خواهید بود. با وجود اینکه معمولا احساسات خود را از کارتان جدا نگه می دارید امروز این احساسات می توانند در کارتان به شما کمک کنند و ایده های جدیدی را برایتان به همراه داشته باشند. امروز برای کارهایی که انجام داده اید مورد تحسین و توجه قرار خواهید گرفت و اطرافیانتان به یکباره از زاویه ی جدیدی به شما نگاه می کنند و برایتان ارزشی بیش از قبل قائل می شوند.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

[کارت امپراطور]

کارت امپراطور : امروز شما می توانید دید عمیقی نسبت به آینده داشته باشید و همین باعث شده است بخواهید تصمیماتی برای زندگی خود بگیرید که فردایی ایده آل را برای شما تضمین کنند. خوشبختانه شرایط کیهانی نیز با شما همدست شده است تا بتوانید نقشه ی درستی را برای رسیدن خود به موفقیت طراحی کنید. نه آنقدر محتاط و دست به عصا انتخاب کنید که جلوی پیشرفت خود را بگیرید و نه آنقدر بلندپروازانه برای خود نقشه بریزید که حتی خودتان هم امکان موفق شدن خود را باور نداشته باشید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار