گوناگون

فال ابجد امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

 فال ابجد امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

​فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

خبرنگار-میرهادی محب یثرب |به گزارش پارسینه؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز  چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی مشکلات زندگی تان از بین می‌رود شما می توانید به هدف ها و خواسته های زندگی تان دست پیدا کنید ،،وخوشبختی را در خود به وجود بیاورید به زودی ازدواجی در پیش رو دارید که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می آورد. برای به کرسی نشاندن حرفتان طوری پیش بروید که نه سیخ بسوزد و نه کباب. یک پیشنهاد خوب از طرف یک دوست روحیه تان را تغییر می دهد و خوشحالتان می کند. یک بار دیگر شادابی و طراوت را تجربه خواهید کرد، طعم خوب زندگی و عشق را خواهید چشید، کمی صبور باشید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: سفری در پیش دارید که زندگیتان را دگرگون خواهد کرد و موجب می‌شود با افراد جدیدی آشنا شوید البته نمی توانید به زودی به این اشخاص اعتماد کنیپ و باید به خودتان زمان دهید. اگر تصمیم دارید کاری را انجام دهید ابتدا استخاره کنید تا خدایی نکرده به بیراهه نرود. با فردی که همیشه برایتان خوبی خواسته رابطه تان را حفظ کنید. در مورد مسئله کاری تان مایوس و ناامید نباشید. این روزها برای انجام کاری دست و پایتان بسته است، طناب هایی که خودتان به دست و پایتان بسته اید، باز کنید. باورتان نمی شود که می توانید چقدر بلند پرواز کنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: افکار نامناسبی در سر می پرورانید که اگر آن را ترک نکنید به مشکلات زیادی دچار خواهید شد. حرفهایی به گوشتان می رسد که باید نسبت به آنها بی اعتنا باشید و خودتان را دخالت ندهید. اگر اسراری دارید مراقب باشید که ممکن است فاش شود. در رابطه عاطفی تان حرفی که به شما زده شده جدی بگیرید و با امید واهی خودتان را گول نزنید. با خودتان کنار بیایید و علی رغم همه ناراحتی ها تصمیمی بگیرید که در طولانی مدت به نفع شماست. یادتان نرود شما آدم با ارزش و خواستنی هستید. کمتر از این به خودتان نگاه نکنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: بخت و اقبال مطمئناً با شما یار خواهد بود اما در صورتی که بخواهید به بیراهه بروید و از دوستان ناباب تان پیروی کنید دردسرهای زیادی برایتان وجود خواهد داشت. شاید هم اکنون در موقعیت خوبی نباشد اما این شرایط مطمئنا پایدار نخواهد بود. در مورد نیتتان نذرتان را ادا کنید. شخصی به دیدارتان می آید و با خودش خبر خوشی می آورد. برای اینکه خودتان راحت تر زندگی کنید شخصی را که چندین بار از شما عذرخواهی کرده ببخشید و از اشتباهاش بگذرید، او به اندازه کافی پشیمان است و شما هم درسی که باید گرفته اید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: اگر ایمانتان به خداوند را از دست داده‌اید بهتر است هر چه سریعتر از این کار پرهیز کنید و دوباره به او روی بیاورید در غیر این صورت گمراه خواهید شد. شاید هم اکنون اوضاع بر وفق مرادتان نباشد اما با اندکی صبر و تحمل به هر آنچه که بخواهید دست پیدا می کنید. شخصی حرف مهمی برا گفتن به شما دارد اما در برابرتان دست و پایش را گم می کند. خبری می شنوید که بهتر است با آن سطحی و سرسری برخورد نکنید. دعا کردن دلتان را سبک می کند. فکرهای جالبی در زمینه کاری به سراغتان می آید. تک تک کارهای سفرتان درست می شود.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: رسیدن به مقصودی که در نظر دارید برایتان مقدور نخواهد بود و باید هم اکنون از آن صرف نظر کنید. افرادی در اطرافتان وجود دارند که نسبت به آنها بی‌اعتماد هستید، تا می توانید فاصله خود را از آنها حفظ نمایید. پولی که می خواهید به دستتان می رسد اما با دعوا و درگیری. کار اداری تان کمی طول می کشد، سعی کنید که یک وکیل برای خودتان داشته باشید. شخصی از شما سوالی خواهد پرسید، آنچه که حقیقت است بگویید. چشمتان به دیدار شخصی که مدتهاست از او دور بوده اید روشن خواهد شد. در یک شراکت کاری یا عاطفی طرفین باید بال پرواز همدیگر باشند.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج د ج

تعبیر: اگر صبر و تحمل داشته باشید مطمئنا بخت و اقبال هم با شما یار خواهد بود و هر آنچه که بخواهید برایتان روی می دهد. حرفهایی به گوشتان می رسد که از شنیدنش ناراحت و پریشان خواهید شد اما بهتر است به خودتان مسلط باشید. به زودی زندگی کامتان می‌شود پس صبوری کنید. توقع شنیدن حرفی که به شما گفته شده را داشتید، بیش از این غصه نخورید و اصرار نکنید بهتر است راهتان را همین امروز جدا کنید. یک پیشنهاد کاری یا تحصیلی به شما می شود. خبری به شما می رسد که متعجب و شوکه تان می کند. یکی از نزدیکانتان در مورد مسئله ای بیش از حد اغراق می کند.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: به زودی به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد و شادی نشاط را به دست خواهید آورد بهتر است؛ انرژی های منفی را از خود دور کنید به زودی خبرهای خوشحال کننده ای از طرف شخصی به گوشتان خواهد رسید،، اگر با شخص خصومتی در این خصومت به زودی برطرف می‌شود و شما به آرامش خواهید رسید. در رابطه عاطفی تان حواستان به حفظ حرمت ها باشد، حرفی نزنید که بعدا عذرخواهی هم مشکل را برطرف نکند. ملاقات با شخصی بعد از مدتهای طولانی بسیار خوشحالتان می کند. تغییرات کوچک امروز سبب تغییرات بزرگتر در آینده می شود. شک و دودلی را کنار بگذارید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: طالع خوبی دارید. خوشبختی در راه است به زودی اتفاقات دل انگیزی در زندگی برایتان رخ خواهد داد و باعث می شود شما بتوانید آرامش را در خود به وجود بیاورید،، اگر گمشده ای دارید به زودی پیدایش خواهید کرد و این باعث خوشحالی بسیاری در وجودتان خواهد شد. به سفری راه دور می روید، این سفر برای آینده کاری تان خوب است. حکمی به دستتان می رسد که در اثر کوشش خودتان به دست آورده اید. هنوز تغییر مکانتان به طور قطعی مشخص نیست. سندی را امضا می کنید که برایتان بسیار مبارک است. در مورد ازدواج صبر داشته باشید تا همه چی به نحو احسن انجام شود.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات فراوانی در زندگی خود روبرو شده اید شخصی شما را به طلسم های بزرگی خواهد بست تا گره در کار شما ایجاد کند و شما را در زندگی به نابودی برساند سعی کنید؛ مراقب خود باشید تا مشکلی در شما ایجاد نشود از اطرافیانتان دوری کنید تا به دردسر های بزرگ مواجه نشوید. برای رسیدن به خواسته تان نذر کنید. دوستی برایتان دردودل خواهد کرد تا جایی که می توانید به او کمک کنید. همسر یا مادرتان نگرانتان هستند، با آن ها صحبت کنید و از نگرانی هایشان کم کنید. به دنبال معامله ای هستید که احتیاج به ریسک دارد، بی گدار به آب نزنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: به زودی از غم و اندوه زندگی رهایی پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در خود به وجود می آورید،، بهتر است؛در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا مشکلات تان از بین برود بتوانید شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید، و به موفقیت دست پیدا کنید. با شخصی دردودل می کنید و سبک تر می شوید. برای به کرسی نشاندن حرفتان دست به هر کاری نزنید، دیگران حق دارند با شما همراه نشوند حتی اگر شما فکر کنید صلاحشان را بهتر می دانید. یک درگیری مالی همچنان با شماست. یک اشتباه را به تازگی و برای بار چندم تکرار می کنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ د د

تعبیر: طالعت خوب است. روزگار بر وفق مراد شماست به لطف خداوند شادی و خوشبختی نصیبتان خواهد شد،، شما میتوانید به آرامش و آسایش خودتان را نزدیک کنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید هیچگاه در زندگی ناامید نباشید. به جای غصه خوردن بگردید ببینید کجای کارتان اشتباه است که دائم از یک سوراخ گزیده می شوید. برای شخصی که برایتان عزیز است یک هدیه کوچک می خرید، تا فرصت است حرف دلتان را به زبان بیاورید. شخصی با سروصدا سعی می کند حواس شما را پرت کند به او توجه نکنید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار