گوناگون

فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

 فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

​فال ابجد روزانه امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: مقصود نیکویی دارید و بخت و اقبال با شما یار خواهد بود. شاید افرادی با شما سر ناسازگاری داشته باشند اما آنها را به خدا واگذار کنید که به زودی پی به اشتباه شان می برند. اگر میخواهید در زندگی تان تغییراتی ایجاد کنید باید ابتدا استخاره کنید و همچنین از افراد باتجربه کمک بخواهید. در رابطه با دوستی که دائم شما را ناراحت می کند شیوه خود را تغییر دهید، بهترین کار این است که در عین حال که روابط عادی خود را حفظ می کنید تسلیم بازی های کودکانه او نشوید و انرژی و وقتتان را بیهوده تلف نکنید، شما در حال حاضر کارهای بسیار مهم‌تری دارید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: طالعت نیکوست. به زودی صاحب ملک یا ملاکی خواهید شد شما می توانید خیلی زود خودتان را با آرامش و آسایش در زندگی برسانید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه در زندگی ناامید نباشید به زندگی امیدوار باشید تا خداوند شما را به هدف هایتان نزدیک کند. ار نظر اقتصادی شاید برخی از انتخاب های اخیرتان چندان مناسب نبوده اند اما راه تازه ای که پیش گرفته اید موفقیت آمیز خواهد بود، ثابت قدم باشید و تلاش روزافزون کنید تا به مقصد برسید. سعی کنید در این دوره تا می توانید بیشتر با دیگران همکاری کنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی تمام مشکلات زندگی تان از بین می‌رود شخصی مورد حمایت شما قرار می گیرد و می خواهد برای تان تمام مشکلات زندگیتان را برطرف کند،، و شما را به آرزوها و خواسته های قلبی تان در زندگی برساند، بهتر است سپاسگزار آن شخص در زندگیتان باشید. یک اوقات تلخی را دائم در ذهنتان مرور نکنید، چاره اش این است که بروید و با طرف مقابلتان صحبت کنید. به او اجازه حرف زدن بدهید تا حال خودتان بهتر شود. جواب نامه یا تلفنی را فراموش کرده اید که بدهید، فورا آن را جواب دهید تا مجبور به عذرخواهی نشوید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. به دنبال درگیری های بیهوده و ناراحت کننده نباشید برایتان مشکلات بزرگی در زندگی به وجود می آورد ،،و شما را به دام می اندازد بهتر است؛ دست از بدگویی کردن دیگران بردارید و خیلی زود اطرافیانتان را قضاوت نکنید با این کارتان با مشکلات فراوانی در زندگی خود رو به رو خواهید شد. در مورد مسئله پیش آمده از توقعتان کم کنید تا ببینید کارها درست پیش می روند، بیش از این نه به خودتان فشار بیاورید و نه به دیگران. به جای دائم بحث کردن به دیگران گوش کنید و حق بدهید. مدتی طولانی‌ست که منتظر شنیدن خبری مهم در زندگی تان هستید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: طالعت خوب است. شادی و خوشبختی در زندگی تان به وجود خواهد آمد به زودی گره از کارتان باز خواهد شد،، شما میتوانید به سربلندی و موفقیت های بالای دست پیدا کنید،، به زودی خبرهای خوب و خوشی در زندگی به گوشتان می رسد که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی سرازیر خواهد کرد. انجام کاری برایتان شده عذاب الیم، فعلا چاره ای ندارید. به جای دائم غر زدن و عصبانیت راهی پیدا کنید تا با این وضع کنار بیایید. اگرچه دوست دارید که زندگی تان صرفا تحت کنترل شما باشد ولی فعلا در دوره ای هستید که احتیاج به تواضع بیشتر و پیروی دارید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: طالعت روشن است. به زودی در زندگیتان گشایشی ایجاد می شود شما می توانید به مراد دل خود برسید و شادی را در زندگی تان به دست بیاورید،، اگر می خواهید معاملات پولی و مالی را به انجام برسانید،، بهتر است؛ با کمک گرفتن از اطرافیان تان این کار را به انجام برسانید تا هیچ ضرر و زیانی در شما ایجاد نشود. قصد دیگران از راهنمایی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما صرفا در نتیجه علاقه آنها نسبت به شما است. شما به دلایلی از شخصی که از صمیم قلب دوست دارید دور شده اید. خودتان را دست کم نگیرید. آسیبی که تاکنون از جانب یک به ظاهر دوست اما دشمن دیده اید کافی است.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی به خواسته و آرزوهای قلبی تان دست پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در زندگیتان به وجود می آورید،، شما فردی موفق و سربلندی در زندگیتان خواهید شد به زودی می توانید به هدف هایتان دست پیدا کنید و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود بیاورید. یک حرف را صد بار نباید تکرار کرد. همین امروز رها کنید. خبر سلامتی شخصی بسیار خوشحال تان خواهد کرد. از یک پیشنهاد سفر استقبال کنید. شما در حال حاضر به شدت نیاز به تمدد اعصاب دارید. سعی کنید با هوشیاری دوست را از دشمن تشخیص دهید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: قادر نیستید دشمنانتان را از دوستانتان تشخیص دهید و این امر همواره ضربه بزرگی در زندگی به شما وارد ساخته .اگر افرادی را از خودتان رنجانده اید دلشان را به دست بیاورید که با نبودشان ضربه بزرگی خواهید خورد. زندگیتان رونق می یابد و به هر آنچه که بخواهید دست پیدا می کنید. از رفتار شخصی خوشتان نیامده، او را قضاوت نکنید. برای هر کسی ممکن است موقعیتی پیش بیاید که دست به کارهای عجیب یا نادرستی بزند، حتی خود شما. به جای قضاوت به او کمک کنید. شنیدن یک خبر به دلتان نور امید می اندازد. صبور باشید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: آرزویی که دارید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید بر آورده می شود و نباید نگران هیچ چیز باشید. با اطرافیانتان ناسازگاری نکنید و به دنبال کینه و کدورت نباشید که این کار شما را تنها و منزوی خواهد کرد. وصلتی در پیش دارید که به خیر و صلاحتان نیست پس از آن صرف نظر کنید. بار دیگر آرامش خود را به دست آورده و می توانید قضاوت صحیح نموده و در تصمیم گیری هایتان از قلب و منطق یکسان استفاده کنید. همین امر باعث می شود که بتوانید در رابطه عاطفی تان روزهای شادتری را تجربه کنید. دوستی که بیمار است و نگرانش هستید، کسالتش برطرف می شود.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: دردسرهایی در پیش دلرید و ممکن است مسیری را به اشتباه طی کنید اما دستپاچه نشوید و خودتان را به خداوند بسپارید. اگر به نصیحت های بزرگتر هایتان بی توجه هستید مراقب باشید که این کار به شما ضربه بزرگی خواهد رساند. اگر قصد سفر دارید بهتر است تا ماه آینده آن را به تعویق بیندازید. یک میهمان عزیز خواهید داشت. برای آمدن این مهمان بسیار تدارک خواهید دید. به افراد خانواده بخصوص خانواده خودتان، اجازه دخالت بیش از حد در زندگی خصوصی تان را ندهید. برای انجام کاری که برای تان بسیار مهم است به سفری کوتاه خواهید رفت. احتیاط کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: رزق و روزی بسیاری وارد زندگیتان خواهد شد و پولی به دستتان می رسد که اگر به واسطه آن قرض هایتان را ادا کنید کاملاً از مشکلات خلاص خواهید شد. فردی همواره بر سر راهتان سنگ می اندازد و مانع انجام کارهایتان می شود، در مقابلش ایستادگی کنید و جلوی این عملش را بگیرید. هر حرفی را به خودتان نگیرید تا این همه با خودتان درگیر نباشید. برای خودتان وقت بگذارید و به پیاده روی بروید. مشغول انجام یک کار هنری بشوید. کتاب بخوانید یا گوش کنید. خودتان باشید و و از آنچه که هستید راضی و خوشحال باشید. خبرهای خوشی دریافت خواهید نمود.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر افرادی غیبت شما را می کنند و حرف های نامناسبی در رابطه با شما میزنن در پی تلافی عملشان نباشید و آنها را به خدا واگذار کنید. در نمازهایتان کاهلی می کنید و سردرگم و آشفته هستید، مراقب باشید و از خداوند روی نگردانید. اگر پولی به دستتان رسید مقداری از آن را پس انداز کنید. برای ساختن چیزی باید انگیزه داشته باشید و آستین خود را بالا بزنید. می توانید با همکاران تبادل نظر نموده و کارها را زودتر به پایان برسانید. اگر فرصت می کنید به کارهایی بپردازید که ارتباط مستقیم با بچه ها و تعلیم و تربیت آنها دارد.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار