گوناگون

فال ابجد امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

 فال ابجد امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

فال ابجد روزانه امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر از مرحمت خداوند ناامید شده اید و در سختی و مشکلات قرار دارید سعی کنید دوباره به او ایمان بیاورید و مطمئن باشید که بهترین ها را برایتان در نظر دارد. پولی به دستتان میرسد که از راه شرعی و قانونی به دست آمده پس در استفاده از آن شک و تردید نداشته باشید. شاید فردی شما را به بیراهه بکشاند اما راه به جایی نمیبرد. برای یک زخم کهنه دنبال مسکن های موقت نباشید، مسئله را باید از ریشه حل کنید. از شنیدن خبری اشک شوق می ریزید. بعد از چند سال تلاش مداوم اکنون وقت استراحت و لذت بردن است، حالا شما فرصت کافی برای شروع کردن کار یا حرفه ای که از مدت ها پیش در فکرتان بوده دارید، از این فرصت استفاده کنید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: ممکن است به دردسر های خیلی زیادی در زندگی خود مواجه شوید باید دست از کارهای نادرست بردارید،، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید سعی کنید؛ به انجام نرسانید تا ۴۰ روز دیگر گشایشی در زندگی شما ایجاد می شود پس بهتر است؛ صبور باشید و با عجله کار های تان را به انجام نرسانید. وقت بیشتری را با دوستان بگذرانید. برای شروع یک رابطه عاطفی جدید بهتر است کمی صبر کنید. اگر مجرد هستید این روزها بهتر است آخرین نگرانی تان در رابطه با عشق و عاشقی باشد. اگر در رابطه ای عاطفی هستید در مقابل ناملایمات صبوری و تحمل بیشتری نشان دهید. مسافری عزیز در راه دارید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: آینده خوبی در پیش رو دارید. اگر در زندگی خود همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید می توانید به هدف و خواسته های تان دست پیدا کنید سعی کنید؛ هیچ گاه بدگویی دیگران را در زندگی نکنید چون روزی این بدگویی شما برملا خواهد شد و به دردسر های بزرگی در زندگی تان مواجه می شوید. فکری که به ذهنتان رسیده یا چیزی که می خواهید با سماجت تمام به دست خواهید آورد. از دیدن شخصی بسیار خوشحال خواهید شد. گرهی سخت خود به خود باز می شود طوری که باورتان نمی شود. خرید کوچکی برای خودتان یا شخصی عزیز خواهید کرد انجام یک کار خیر ختم به اتفاق خوبی برای شما می شود.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. به لطف خداوند گره از کارتان گشوده خواهد شد به زودی در زندگی‌تان گشایش ایجاد خواهد شد که شما از بند بیماری های خطرناک رها پیدا خواهید کرد و شادی و خوشبختی را در خود به وجود خواهید آورد،به زودی صاحب فرزندی میشوید که قدمش برایتان مبارک است. در مورد مسئله ای امیدتان ناامید می شود، کمی صبور تر باشید. دیدن عکسی خاطرات خوش گذشته را برایتان زنده می کند. در مورد یک پیشنهاد کاری بر سر دوراهی قرار می گیرد. شنیدن خبری بسیار متعجبتان می کند، دست پاچه نشوید و عکس العملی نشان ندهید که بعدا پشیمان بشوید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. اهل فتنه و فتنه انگیزی های بیهوده نباشید،، با این کارتان خودتان را به دردسر های خیلی زیادی مواجه می کنید و طالع تان را به نابودی و شکست می اندازید،، سعی کنید؛ اگر باکسی خصومتی دارید بروید و این خصومت را از بین ببرید تا در امورات زندگی تان بتوانید خوشبختی و نشاط را در خود به وجود بیاورید. شخصی در اطرافتان بسیار مرموز و محافظه کار است، بهتر است با او بسیار با احتیاط رفتار کنید و از برنامه های آینده تان با او صحبت نکنید. شما اهداف و خواسته واقعی او را نمی دانید. در مورد یک مسئله کاری احساس غرور می کنید اما اگر نتوانید در مورد تصمیمتان مصمم باشید به مشکل بر خواهید خورد.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: طالعت خوب است. امسال سال خوبی برایتان خواهد شد اگر آرزویی در دل خود دارید به آرزوهایتان دست پیدا خواهید کرد، و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود می آورید،، اگر نیازمند مبلغ پولی هستید به زودی به دستتان خواهد رسید،، و از تمام مشکلات زندگیتان رهایی پیدا خواهید کرد. این روزها در رابطه عاطفی تان دچار احساسی چندگانه شده اید، بهتر است تکلیف این احساس را هرچه زودتر روشن کنید. در مورد یک مسئله ی کاری همه تخم مرغ ها را در یک شانه نچینید. در مورد مسئله ای بیش از حد کنجکاوی و پرس و جو نکنید به دردسر میافتیدT این مسئله به شما مربوط نیست.

 

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: طالعت روشن است. شما به سربلندی و موفقیت های بالایی دست پیدا خواهید کرد بهتر است در زندگیتان سپاسگزار نعمت های فراوان خداوند باشید تا بتوانید شادی و آرامش را در خود به وجود بیاورید،اگر قصد رفتن به سفری را دارید این سفر را بخوبی طی خواهید کرد. برای شروع کاری دائم امروز و فردا می کنید، تصمیمی جدی بگیرید و شروع کنید و بهانه نیاورید زمان را از دست می دهید. رفتار شخصی شما را وادار به فکر می کند. یک معامله آن طور که توقع دارید پیش نمی رود کمی صبر کنید. اوضاع از آنچه که فکر می کنید بهتر خواهد شد.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: مشکلاتی برای روابط عاشقانه شما به وجود آمده و کمی ناراحت و غمگین هستید، مطمئن باشید که فردی که این کار را با شما کرده خودش به سراغتان خواهد آمد. جشن و مهمانی در پیش دارید که بسیار شما را خوشحال خواهد کرد. اگر می خواهید به سعادت برسید باید کمی بیشتر تلاش کنید. با گفتن یک حرف در جمعی نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم ناراحتی ایجاد خواهید کرد. در مورد یک گره مالی نگرانی نداشته باشید و بیشتر تمرکزتان روی کار و فعالیت های اخیرتان باشد. امکان دوری موقت به خاطر یک سفر کاری وجود دارد. هدیه ای دریافت خواهید کرد که غافلگیرتان می کند.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: مقصود بدی دارید و متاسفانه از این راه هیچ موفقیتی برایتان نخواهد بود پس از آن صرف نظر کنید، شاید به دنبال کسب مال و سرمایه باشید اما مطمئن باشید که از راه حرام نمی توانید به مقصودتان برسید. اهدافی دارید که رسیدن به آن برایتان بسیار دشوار است پس از آن صرفنظر کنید. بیشتر به ورزش های سبک بپردازید و سلامتتان را جدی بگیرید. یک کار نیمه تمام دارید که فکرش کلافه تان کرده، برایش وقت بگذارید و آن را تمام کنید. برای گرفتن یک جواب عجله دارید و دلتان می خواهد زمین و زمان را به هم بدوزید، مراقب باشید رفتاری نشان ندهید که اطرافیان را هم کلافه کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: نگران نباشید که به سعادت می رسید و دست به هر کاری که بزنید موفقیت‌های فراوانی برایتان به وجود خواهد آمد. اگر می‌خواهید به سعادت و خوشبختی برسید باید به حرفهای بزرگترها گوش فرا دهید و نصیحت هایشان را آویزه گوشتان کنید. از روابط حرام پرهیز کنید که ممکن است از این راه بی آبرویی برای تان پدید بیاید. در برابر شخصی که بسیار عصبانی تان کرده سکوت کرده و خودخوری می کنید، سر خودتان را مشغول کنید حالا زمان پاسخگویی نیست وقتش که برسد آنچه لازم است خواهید گفت. وارد شدن در یک معامله نگرانتان کرده. یک جابجایی خواهید داشت از تغییر نترسید. خبری می شنوید آن را به فال نیک بگیرید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر: هم‌اکنون بخت و اقبال با شما یار نیست پس بهتر است دست به کاری نزنید و صبر حوصله به خرج دهید. اگر می خواهید پولی به دست بیاورید باید تلاش بیشتری به خرج دهید و نسبت به این قضیه بی تفاوت نباشید. شخصی حرفهایی را به شما می زند که ممکن است کمی رنجیده خاطر شوید اما به زودی همه چیز فراموش خواهد شد. تکلیف مسئله ای مالی که از مدت ها قبل فکرتان را نگران کرده روشن و مسئله حل خواهد شد. دوست و یا یکی از اقوام خانواده گرفتاری قانونی پیدا کرده، او سعی می کند تا شما را هم درگیر سازد به کسی اعتماد نکنید و تا می توانید خودتان را از این مسئله دور نگه دارید، رودرواسی را کنار بگذارید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: مقصود نیکویی دارید و در این راه بخت و اقبال هم با شما یار خواهد بود پس تعلل نکنید و هر چه سریعتر به هدفی که دارید خودتان را برسانید. ممکن است ازدواج در پیش داشته باشید اما رضایتی نسبت به آن نداشته باشید، مطمئن باشید که سعادت و خوشبختی فراوانی در انتظارتان است. در نمازهایتان کاهلی نکنید و به امور معنوی خود بپردازید تا زندگی به کامتان شود. راستگویی خوب است اما در مورد مسئله ای که پیش آمده تا از شما سوالی پرسیده نشده حرفی نزنید. در مورد نیتتان همچنان نیاز به جستجو و تحقیق دارید. در رابطه عاطفی تان با طرف مقابل به توافق های رضایت بخشی خواهید رسید. گمشده ای را بعد از سالیان طولانی پیدا خواهید کرد.

 

ارسال نظر

 • Saadat

  درود وقت بخیر.تشکر به پاس زحمات شما
  ..زمان می‌گذرد و خواهد گذشت ،در زندگی انتخاب صبر و ایست بجای حرکت مطمعناا در بیشتر مسایل تاوان زیادی خواهد داشت چون هیچ کسی منتظر نخواهد ماند.بهتر است لطفاً به جای کلمه صبر بگویم کاری انجام بده ،حرکت بکن تا نتیجه گرفت..یا حق

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار