گوناگون

فال روزانه تاروت یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

 فال روزانه تاروت یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

در ادامه فال روزانه تاروت یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین:

کارت قضاوت : با وجود این که اخباری که به شما می رسند خبرهای خوبی هستند و اوضاع هم نسبتا روبراه است شما امروز دچار نوعی تردید شده اید. انگار خوب پیش رفتن کارها باعث نگرانیتان شده است و فکر می کنید یک جای کار ایراد دارد و هر لحظه ممکن است همه چیز به هم بریزد. در واقع همه چیز به واکنش هایی بستگی دارد که شما نسبت به موقعیت هایی که برایتان پیش می آیند از خود نشان می دهید. جنبه های مثبت و منفی شرایط موجود را به صورت واقع بینانه مورد بررسی قرار دهید، اما توانایی ها و استعدادهای خود را زیر سوال نبرید.

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت : شاید این طور فکر کنید که قدرت خارق العاده ای که در وجود خودتان احساس می کنید شما را قادر می سازد در انجام هر کاری که دلتان بخواهد انجام دهید، موفق باشید. اما واقعیت کمی با تصور ما فرق دارد و دست یابی به موفقیت به آن سادگی ها که خودتان فکر می کنید هم نخواهد بود. شما بدون شک می توانید موفق باشید، اما به شرط آنکه با دیدن اولین مانع از میدان به در نروید و انرژی و انگیزه ی اولیه ی خود را از دست ندهید.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله : امروز شما تمام توان خود را برای نشان دادن بهترین عملکردی که از دستتان برمی آید انجام خواهید داد، زیرا دوست دارید که مورد تحسین و تأیید همکارانتان قرار بگیرید. اما ممکن است آنقدر درگیر نمایش دادن توانایی هایتان شوید که نفهمید دارید روی آنها تأثیر منفی می گذارید و دافعه ایجاد می کنید. برتری داشتن نسبت به دیگران را هدف اصلیتان قرار ندهید، آنچه شما در واقع به آن نیاز دارید مهارت، اعتماد به نفس و ثبات شخصیت است.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت کیمیاگر : امروز روز فوق العاده ای است و شما می توانید با استفاده از ذهن تیز و هوشیار خود موفقیت های زیادی را کسب کنید و کارهایی را که برایشان برنامه ریزی کرده اید را به انجام برسانید. شما نسبت به خانواده و دوستان خود رفتاری سخاوتمندانه دارید و برای کمک به آنها حاضرید هر چقدر که لازم باشد از خودتان مایه بگذارید. اما امروز ممکن است در این زمینه زیاده روی کنید و خودتان را به خطر بیندازید. سخاوت خیلی خوب است، اما نه در حدی که دیگر برای رفع نیازهای خودتان چیزی باقی نماند.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت چرخ سرنوشت : زندگی برای شما مثل یک چرخ و فلک سواری پرهیجان شده است که هیچ توقفی هم ندارد، اما خودتان این را خیل خوب می دانید که جور دیگری هم از زندگیتان راضی نخواهید بود و دلتان می خواهد مدام در تلاش و تکاپو باشد و برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان تلاش کنید. شاید امروز کمی خسته شده باشید و ادامه راه برایتان سخت به نظر برسد، که آن هم با کمی صحبت و درد دل کردن با دوستان و نزدیکانتان خوب خواهد شد.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت پاپ : امروز مغزتان پر از ایده های مختلف است و این خیلی خوب است. اطلاعات بسیار زیادی در اختیارتان قرار دارد و کافی است از آنها به درستی استفاده کنید. اگر به فکر خرید تجهیزات الکترونیکی برای خودتان و یا خانه تان بوده اید امروز فرصت بسیار مناسبی برای این کار خواهد بود و وسایلی که امروز خریداری کنید برای مدتی طولانی به خوبی کار خواهند کرد. یک اتفاق کوچک ممکن است شما را در فکر فرو ببرد و به این نتیجه برسید که باید ارزش ها و باورهایتان را یک بار دیگر از نظر بگذرانید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت امپراطور : امروز مردم به سمت شما کشیده می شوند، زیرا فکر می کنند که شما جواب همه ی سوال ها را دارید و یا حداقل یک نقشه ی قابل اطمینان برای رویارویی با مشکلات در اختیار دارید. اما نظر خود شما در مورد خودتان فرق می کند و به نظر خودتان شما هم وضعیتی مشابه به بقیه دارید و در جستجوی راهی برای رسیدن به اهداف خود هستید. اگر جواب چیزی را نمی دانید خیلی راحت به این موضوع اعتراف کنید، ندانستن عیب نیست، نپرسیدن عیب است.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت جهان : امروز شما نمی توانید منبع این مثبت اندیشی خود را پیدا کنید، اما احساس می کنید که از عالم غیب به شما کمک می شود و فرشته هایی دارند از شما مراقبت می کنند. این که این حمایت و انرژی مثبت از کجا می آید زیاد مهم نیست، آنچه اهمیت دارد این است که از فرصتی که برایتان فراهم شده است بیشترین بهره را ببرید. البته موفقیت در مسائل کاری به اندازه ی موفقیت در مسائل عاطفی برایتان ارزش نخواهد داشت. سعی کنید صبح زود از خواب بیدار شده و مشغول به کار شوید.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت اعتدال : شما امروز دوست دارید بیشتر به رویاپردازی در مورد اهداف بلند مدت خود بپردازید و برای آنها نقشه پردازی کنید. اما باید مواظب باشید که بین زمان آینده و حال تعادل برقرار کنید. شاید احساس کنید که همکارانتان شما را تنها گذاشته اند، اما دوستانتان با تمام وجود و در هر شرایطی شما را مورد حمایت خود قرار خواهند داد. شما مدتی است که در مورد نظرهایتان صحبت نکرده اید، اما باور کنید دیگران دلشان می خواهد نظرهایتان را بشنوند.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت پاپ :  شما احساس می کنید که در محل کارتان باید کنترل اوضاع را در دست بگیرید و نبرد قدرت به راه بیندازید. این برای همکارانتان عجیب نیست، چون شما این اواخر مدام در تلاش برای به دست آوردن چنین موقعیتی بوده اید و قصد داشته اید زمینه را برای رسیدن به اهداف جاه طلبانه ی خود فراهم کنید. خبر خوبی که برایتان داریم این است که شما امکان اعمال نفوذ در شرایط موجود را دارید، اما موفقیتتان بیش از این نفوذ به استفاده ی صحیح از مهارت های حرفه ایتان بستگی دارد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت مرد دار آویز : امروز هیچ کس به نیازهای شما توجه نخواهد کرد، پس به جای این که چشم انتظار بنشینید از جایتان بلند شوید و خودتان کارهایتان را انجام داده و نیازهایتان را برآورده کنید. دیگران امروز با شما اصلا احساس همدردی نمی کنند و حتی ممکن است با نقدهای تندی از جانب آنها مواجه شوید. شاید اطرافیانتان در مورد کسی غیبت کنند و شما هم وسوسه شوید که در این بحث شرکت کنید. به خودتان اجاه ندهید که وارد این بحث بشوید و حتی اگر برایتان ممکن است جلوی ادامه ی آن را بگیرید.

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت خورشید : شما امروز با قرار گرفتن در موقعیت های پیش بینی نشده خیلی خوب عمل خواهید کرد و بر خلاف آنچه انتظار می رود هر چقدر که کمتر برنامه ریزی کنید موفقیت بیشتری کسب خواهید کرد و کارهای بیشتری را به انجام خواهید رساند. در لحظه تصمیم بگیرید، راه درست به شما الهام خواهد شد. امروز پولی به صورت غیر منتظره و به شکل هدیه، ارثیه و امثال آن به دستتان خواهد رسید. شما در مرحله ی رشد و پیشرفت قرار گرفته اید، اما اگر بخواهید به طور انفرادی پیش بروید به اندازه ای که به صورت گروهی می توانید موفقیت کسب کنید موفق نخواهید بود.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار