گوناگون

فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

 فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

در ادامه فال روزانه تاروت پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ را مشاهده می کنید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود، زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی‌هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می‌شد، که بسیاری از آن‌ها هنوز هم بازی می‌شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت‌ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت. فال روزانه تاروت امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن را مشاهده می‌کنید.

♈ فال روزانه تاروت متولدین فروردین

کارت مرد دار آویز : امروز احساس می کنید که هیچ انرژی و توانی برایتان باقی نمانده است و دلتان می خواهد بیخیال همه چیز بشوید و چشمتان را به روی همه چیز ببندید، اما اکنون زمان خوبی برای تسلیم شدن نیست. شاید امروز بهترین روز زندگیتان نباشد، اما این بدان معنی نیست که باید روی همه چیز خط باطل کشیده و خودتان را در گوشه خانه زندانی کنید. شاید حال و هوایتان مثل همیشه نباشد، اما شما این توانایی را دارید که خودتان را از این وضعیت بیرون بکشید. کافی است کمی انعطاف پذیری نشان دهید و خودتان را با شرایطی که برایتان پیش می آیند تطبیق دهید؛ قدرت درونی خودتان و توانایی هایتان را دست کم نگیرید!

♉ فال روزانه تاروت متولدین اردیبهشت:

کارت قدرت : انرژی شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد و توانایی فوق العاده ای در اختیار دارید که به شما این فرصت را می دهد تا هر شرایطی را به نفع خودتان تغییر دهید. شما قدرت بی نظیری در تغییر دادن شرایط بد و تبدیل کردن آنها به موقعیت های خوب دارید و خیلی خوب می دانید چطور روحیه دیگران را حتی وقتی در بدترین شرایط ممکن قرار دارند تغییر دهید. با این همه امروز ممکن است برخی مسائل احساسی در حدی باشند که نتوانید به راحتی با آنها کنار بیایید. نگران نشوید، این موضوع ربطی به رابطه عاطفیتان ندارد، اما بعضی ها چنان رفتارهای تندی از خودشان نشان می دهند که برایتان قابل هضم نیست.

♊ فال روزانه تاروت متولدین خرداد:

کارت ابله : هر گاه می خواهید در مورد مسئله ای خیلی مهم، احساسی و یا عمیق صحبت کنید طرف مقابلتان ذوقتان را کور می کند؟ امروز احساس می کنید که نمی توانید با دیگران به خوبی ارتباط برقرار کنید و تلاش هایتان برای بیان افکار و احساساتتان موفقیت آمیز نیستند. موضوع اصلی این است که شما می خواهید همه چیز را خیلی جدی و عمقی بررسی کنید، اما انگار دیگران با مسائل خیلی سطحی برخورد می کنند. به جای این که بجنگید تا دیگران را مثل خودتان کنید بهتر است به دنبال آنهایی باشید که نگرش و احساساتی شبیه به خودتان داشته باشند.

♋ فال روزانه تاروت متولدین تیر:

کارت ملکه : امروز اگر خودتان بخواهید برای شما روز خوبی خواهد بود. شما تمام توان و انرژی خود را در اختیار دارید و حالتان خیلی هم خوب است، پس بهتر است به جای استفاده از این فرصت با بهانه کردن یک سردرد کوچک خودتان را در خانه حبس نکنید. به جای این که همه چیز را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و زندگی دیگران را نقد کنید حواستان را به زندگی خودتان جمع کنید و ببینید برای بهتر کردن زندگی خودتان چکار باید بکنید و چه انتخاب هایی برایتان امکان پذیر هستند.

♌ فال روزانه تاروت متولدین مرداد:

کارت امپراطور : امروز این طور به نظر می رسد که  کارها آن طوری که شما دلتان می خواهد پیش نمی روند. ذهن منطقیتان به شما می گوید که همه چیز روبراه است و برای حرکت کردن و پیشروی چراغ سبز به شما نشان می دهد، اما صدایی از درونتان می گوید که واقعیت چیز دیگری است. شاید نشانه ای برایتان فرستاده شده است تا به شما بگوید که یک جای نقشه ها و برنامه هایتان ایراد دارد و باید یک بار دیگر آنها را با دقت بیشتری از نظر بگذرانید.

♍ فال روزانه تاروت متولدین شهریور:

کارت شیطان : امروز کارهایتان آشفته و بدون حساب و کتاب هستند، اما مدام می خواهید کارهای خودتان را با ربط دادن آنها به اهداف بزرگ توجیه کنید. در واقع حقیقت ماجرا این است که امروز بیشتر به فکر تفریح و خوشگذرانی هستید و نمی توانید ذهن خود را روی انجام کارهای دقیق و حساب شده متمرکز کنید. کوچک ترین چیزها هم برای وسوسه شدن شما و رها کردن کارها و مسئولیت هایتان کافی هستند، اما این لذت های زودگذر در نهایت رضایت خاطر چندانی برای شما به همراه نخواهند داشت، پس با تمام وجود سعی کنید به وسوسه های درونی خود غلبه کنید.

♎ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین مهر:

کارت اعتدال : هر چند امروز از آن روزهایی است که فقط دلتان می خواهد استراحت کنید، اما احساس می کنید که چنین امکانی برایتان وجود ندارد. صدایی از درونتان به شما می گوید که باید کار کنید و امروز برای شما روز استراحت کردن نیست. به جای این که بیخیال این ندای درونیتان شده و تمام روز را با عذاب وجدان دست و پنجه نرم کنید هر چه سریعتر به سراغ انجام کارهایی که در انتظارتان هستند بروید تا بتوانید ساعات پایانی روز را بی آن که اضطراب و نگرانی و یا عذاب وجدان داشته باشید هر چقدر که دلتان بخواهد استراحت کنید.

♏ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آبان:

کارت جهان : امروز از آن روزهایی است که انگار دنیا با شما همراه است. احساس می کنید بسیار قوی شده اید و می توانید با یک پرش به اوج بلندترین ساختمان ها صعود کنید. از این فرصت بهره ببرید و آن کارهایی که مدت ها دلتان می خواسته شروع کنید اما از انجام آنها وحشت داشته اید را انجام بدهید. شما در حال حاضر انرژی و اعتماد به نفس بسیاری را در اختیار دارید و تقریبا در انجام هر کاری که امتحان کنید موفق خواهید بود.

♐ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین آذر:

کارت ماه : با وجود این که روزهای شما پر از کار و فعالیت هستند، شب که به رختخواب می روید با فکر کردن به کارهایتان احساس می کنید که کار چندانی انجام نداده اید. و حالا این موضوع باعث تحلیل رفتن و پراکندگی انرژی شما شده است.  زمان آن فرا رسیده است که کارهایتان را اولویت بندی کنید. نگاهی به کارهایی که هر روز انجام می دهید بیندازید و ببینید کدام کارها را برای دیگران و کدام ها را برای خودتان انجام می دهید. از دیدن بی انصافی ای که در حق خودتان می کنید و عدم رعایت اعتدال قطعا شگفت زده خواهید شد.

♑ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین دی:

کارت کاهن اعظم : امروز احساسات و کارهایتان به خوبی با هم هماهنگ و هم جهت شده اند و این بدان معناست که شما دارید کارهایی را انجام می دهید که با خود واقعی و باورهای حقیقیتان تطابق بیشتری دارند. این هماهنگی فوق العاده شما را از دردسرها و مشکلات دور نگه خواهد داشت و کمک خواهد کرد که روی انجام کارهایتان متمرکز شوید و بهترین نتیجه های ممکن را به دست بیاورید. تا وقتی بر اساس باورهای قلبی خود پیش بروید هیچ نیازی به توجیه خودتان و کارهایتان حس نخواهید کرد.

♒ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین بهمن:

کارت عشاق : امروز شاید از لحاظ عاطفی احساس کنید که در موقعیت دشواری گرفتار شده اید. شاید احساس کنید که دیگران قلب مهربان و حساس شما را درک نمی کنند و قدر آن را نمی دانند. شاید بهتر باشد که خودتان را زیاد با دیگران درگیر نکنید و تا جای ممکن در خانه بمانید و از کارهایی که باعث آرامش بیشترتان می شوند لذت ببرید. لزومی ندارد که مدام در حال حرکت و انجام یک کاری باشید، گاهی بهترین کاری که می شود انجام داد این است که هیچ کاری نکنید!

♓ فال تاروت پیشگویی آینده متولدین اسفند:

کارت پاپ : امروز انگار شما زره ای نامرئی به تن دارید که شما را در نبردی که در پیش رو دارید محافظت خواهد کرد. یک جایی در دنیای شما تنش و چالش در حال شکل گرفتن است، شاید مشخص نباشد و حتی خیلی بزرگ هم نباشد، اما هست. اما خوشبختانه شما برای رویارویی برای آن آمادگی لازم را دارید و سیاست و ذکاوت شما در خدمتتان است. امروز کارهای مهمی برای انجام دادن دارید، پس درهای دنیای خیالاتتان را محکم ببندید و روی انجام کاهایتان تمرکز کنید.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار