گوناگون

فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

 فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

فال ابجد روزانه امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: مقصود نیکی دارید و به زودی سعادت و کامیابی فراوانی خواهید یافت. اگر تاکنون مشکلات و سختی های فراوانی در زندگی کشیده اید به زودی برطرف خواهند شد و به سعادت آرامش می رسید. اگر قصد دارید تا معاملاتی را آغاز کنید بسیار مراقب باشید چرا که فردی سودجو قصد دارد تا این معاملات را به نفع خودش تمام کند. پول حرامی به دستتان میرسد که آن را پس خواهید داد. حواستان باشد از حق و حقوق دیگران نگذرید، مالی که برکتی ندارد به سر سفره تان نیاورید. از شکست نهراسید، اگر در مسیری که انتخاب کردید شکست خوردید بدون هیچ واهمه ای راه دومی که در ذهن داشتید امتحان کنید، هوشیار اگر باشید می توانید از این شکست به نفع خودتان استفاده کنید، کافی است مهره هایتان را درست بچینید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ج د

تعبیر: اگر صبور باشی مشکلاتت حل می‌شود و تنها کافیست اراده کنی تا بتوانی بر بدخواهان و دشمنان است پیروز شوی و در کارت به موفقیت برسی. همچنین شانس و طالع شما خوب است و پایان خیری دارد. هیچگاه امید به خدا را از دست نده که همواره پشتیبان توست. خبری به شما داده می شود بهتر است صبر داشته باشید و تعجیل نکنید. مراقب زبانتان باشید گوهری با ارزش به شما بخشیده اند سعی کنید آن را حفظ کنید. احتمال تغییر مکان برایتان زیاد است. دلتان می خواهد شغلتان را تغییر بدهید، بهتر است اول شغل جدید را پیدا کنید. برای پاکسازی بدنتان آب فراوان بنوشید و ورزش را فراموش نکنید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: شانس شما خوب است و در کارهایت به موفقیت میرسی و روز به روز پیشرفت میکنی. خبرهای مسرت بخشی در انتظارات است پس خوشحال باش. دوستان خوب و راستگویی داری که همواره کمک رسانت هستند پس از آنها قدردانی کن. برای حفظ سلامتی تان بهتر است به تغذیه تان بیشتر توجه کنید. حواستان باشد تا فرصت ملاقات با شخصی را از دست ندهید. پس انداز حتی کم خوب است بخصوص که به زودی به آن احتیاج پیدا خواهید کرد. دیگران را فراموش نکنید، امروز سراغ دوستانتان را بگیرید که پس فردا که به آن ها احتیاج دارید بتوانید از آن ها کمک بگیرید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: گرفتاری‌هایت به پایان میرسد و سربلند میشوی و به خوشبختی دست پیدا می کنی. پس مواظب باش که یکسری از اطرافیانت نمی‌خواهد به طور ضربه بزند اما امیدت به خدا را از دست نده و توکل کن و صبور باش که این شرایط پایان می‌یابد. در مورد مسئله ای که از همه جوانب آن آگاهی کامل ندارید در جمع نظری ندهید، مطمئنا باعث خجالت خودتان می شوید. قدر داشته هایتان را بدانید حتی اگر به چشم تان کوچک و بی مقدار باشد، کافی است یکی از آن ها را از دست بدهید تا متوجه بشوید که چه گوهر گران بهایی را از دست داده اید، علاج واقعه قبل از وقوع بکنید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د ب ج

تعبیر: اگر مسئله ای باعث ناراحتی تو شده بهتر است که فراموشش کنی زیرا در نهایت اوضاع خوب می‌شود. از تکبر و خودخواهی بیخود بپرهیز. آگاه باش که خبرهای مسرت بخشی در انتظارت است و به سعادت دست پیدا میکنی و شرایط آنطور که میخواهی می‌شود. در مورد مطلبی که پیش آمده گرچه حق با شماست اما سعی کنید با گفته ها و رفتارتان او را که بسیار دوستش دارید نیآزارید، چون با این اشتباه فقط کار خودتان را سخت تر می کنید و تازه در نهایت بدهکار هم می شوید. دنیای شما با هنر گره خورده است. خودتان را از بحث های بیهوده و فرسایشی دور نگه دارید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: هدفت خیر است و در کارت موفق می‌شوی. مشکلاتت حل می‌شود و از این بابت خیالت راحت شده. همیشه اسرارت را در قلبت حفظ کن و به هیچکس نگو تا از آنها سوء استفاده نکنند و همواره به خداوند امید داشته باش و توکل کن. به تئاتر یا کنسرت یا سینما بروید تا روحتان آرام بگیرد. یک اتفاق خوشایند برایتان رخ داده که فعلا از آن بی خبرید، اما کم کم نتایجش را خواهید دید. بهتر است با دوستی قدیمی تماس گرفته و حالش را بپرسید. از لاکی که برای خودتان درست کرده اید خارج بشوید وگرنه روزی به خودتان می آیید که دیگر تنها مانده اید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب د ج

تعبیر: به اهدافت دست پیدا می کنی اما باید صبر کنی و از هرگونه عجله بپرهیزی. زیرا در نهایت سودی برایت ندارد. از اینکه تنش و برخورد با دیگران داشته باشی. بپرهیز حتی اگر به نفعت باشد. راز دار دیگران باش تا دیگران به تو اعتماد کنند. برای وقت خودتان و دیگران ارزش قائل شوید. کارتان در یک سازمان دولتی درست می شود اما باید صبر و حوصله بیشتری از خودتان به خرج دهید. اگر حق کسی را به گردن دارید آن را ادا کنید. افرادی که دور و برتان هستند می خواهند بدانند در چه حالی هستید، نگران احوالتان هستند. شما نیاز به استراحت و حضور در جمع هایی که دوستتان هستند دارید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ آ ج

تعبیر: قصد دارید تا عمل شخصی را تلافی کنید که این کار در درجه اول به خودتان آسیب خواهد رساند پس از آن دوری کنید. به فکر این نباشید تا با اعمال نادرست به اهداف تان دست پیدا کنید چرا که هرچه تلاش کنید بیشتر پسرفت خواهید کرد. خداوند به زودی مسیرهایی را برایتان قرار می‌دهد که سعادت و خوشبختی را نصیبتان می‌کند. گرچه به نظرتان بعید می آید اما راه بازگشت برایتان باز است و هنوز می توانید جبران کنید، انسان جایزالخطاست و به شرط جبران کردن خطایش بخشیدنی است. تقصیر کارهایتان را به گردن روزگار و دیگران نیندازید. از شخصی کمک بگیرید، راهی که پیش گرفته اید بسیار تاریک و پر خطر است. توقع خودتان را از دیگران کم کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: در گذشته مرتکب اشتباهاتی شده اید که هم اکنون از آنها بسیار نادم و پشیمان هستید در این روزهای عزیز که در توبه به روی همگان باز است سعی کنید تا از خداوند طلب مغفرت و بخشش کنید انشالله که از این اندوه رهایی خواهید یافت. به زودی اموالی بسیار به دستتان میرسد که اگر آن را پس انداز کنید آینده خوبی در انتظارتان خواهد بود. عشق زندگی تان را خواهید یافت پس اینقدر بی تابی نکنید و صبور باشید. از تخیلتان بهتر استفاده کنید. در مورد مسائل عاطفی فکرهای عجیب و غریبی به مغزتان خطور می کند. از دست کسی عصبانی هستید. احتمالا به سفری دور خواهید رفت. راهی برای موفقیت تان در کاری باز می شود و کلیدی به دستتان داده می شود. بهتر است هوشیار باشید و اجازه ندهید کسی با زبان بازی حواس شما را پرت کند.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: مقصود خوبی ندارید و با انجام این کار زندگی تان را تباهی فرا خواهد گرفت پس از آن چشم پوشی کنید. در حق کسی بدی بزرگ می کنید و از کارتان پشیمان می‌شوید باید به هر طریقی که شده از او دلجویی کنید. در نمازهایتان کاهلی نکنید و عبادت تان را به درستی به جا آورید تا سعادت مند شوید. شخصی چهره اصلی اش را به شما نشان می دهد، اگر او را دوست ندارید و حضورش ناراحتتان می کند بهتر است از او دوری کنید، لزومی ندارد به خودتان فشار بیاورید. چشم به چیزی که مال شما نیس نداشته باشید، تنها برای خودتان دردسر درست می کنید، حتی اگر به خودتان حق می دهید. به گل و گیاه در خانه تان بیشتر برسید، انرژی شان حالتان را خوش می کند.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: خبرهایی به شما می رسانند که سعادت و خوشبختی فراوانی را نصیبتان خواهد کرد. زندگی به کامتان خواهد شد و رنگ روی سعادت را خواهید دید. کسب و کارتان رونق می‌یابد و دست به کارهایی می‌زنید که سود و منفعت فراوانی را نصیب تان خواهد کرد. سعی کنید تا از رفتارهای خودخواهانه و حرفهای نابه‌جا به دور باشید تا سعادت را از خودتان دور نکنید. این روزها با کمی افسردگی دست و پنجه نرم می کنید، گاهی لازم است از مردم فاصله بگیرید، نگران نباشید با دوری از جمع ها هیچ اتفاقی برایتان نمی افتد، اما حضورتان این روزها در جمع های ناشناخته می تواند کار دستتان بدهد. با حرف کسی دلشوره به دلتان افتاده ، بهتر است بدترین حالت ممکن را در نظر بگیرید تا نگرانی تان کم شود.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ د ب

تعبیر: اقبال خوبی ندارید و متاسفانه همواره دچار شکست و ناکامی خواهید شد اما برای رهایی از این وضعیت باید تلاش کنید و به خداوند توکل کنید انشالله که اوضاع بر وفق مرادتان می‌شود. ممکن است شخصی با شما دشمنی کند و حرف های ناپسندی بزند در مقابلش ایستادگی کنید و اجازه چنین امری را به او ندهید. پولی به دستتان میرسد که راهگشای مشکلات تان می باشد. خودباوری و اعتماد به نفستان این روزها بسیار کم شده است، دلیل آن صحبت های یکی از دوستان و اتفاقات ناگواری است که این چند وقته برایتان رخ داده، بهتر است تا دیر نشده به خودتان تکانی بدهید و از این حال خارج شوید. شما ترجیح می دهید که به ندای قلبتان گوش دهید تا اینکه با عقلتان رفتار کنید، اگر انتخابتان این است منتظر عواقبش هم باشید.

 

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار