گوناگون

فال ابجد امروز شنبه ۳۰ دی

فال ابجد امروز شنبه ۳۰ دی

فال حروف ابجد یکی از فال‌های پرطرفدار و بسیار قدیمی است که افراد بسیاری به پیشگویی‌ها و طالع‌های این فال اعتقاد دارند.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: د ج آ

تعبیر: منظور نیکی ندارید و متاسفانه اگر اقدام به این کار کنید در دردسر بزرگی خواهید افتاد پس هرچه سریع تر از این کار دوری کنید. کسی که در زندگیتان وجود دارد شخص مناسبی برایتان نیست و اگر هر چه سریعتر از او فاصله نگیرید اندوه فراوانی به دلتان وارد خواهد شد از او بگذرید و از خداوند بخواهید تا شخص مناسب‌تری را برایتان قرار دهد. هر قدر از خوشبختی نصیب برده اید، همان قدر دیگران را نیز در این خوشبختی شریک کنید. برای اطرافیانتان دوست خوبی هستید و این روزها به موقع به داد یکی از دوستانتان خواهید رسید. در مورد پیشنهادی خیلی دقیق شده اید و تا مو را از ماست بیرون نکشید راحت نمی شوید. روزهای مهمی پیش رو دارید.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: مقصود نیکی ندارید و در راهی خواهید افتاد که خارج شدن از آن برای تان بسیار مشکل خواهد بود از دوستان ناباب بدور باشید و اجازه ندهید تا شما را در چاه بیاندازند. همواره در پی کسب روزی حلال باشید تا خداوند هم از رزق و روزی اش را نصیب شما کند. آماده رویارویی با مسائلی تازه باشید. راز دلتان را در گاوصندوق قلب خودتان حفظ کنید. مبلغی به دستتان می رسد و اوضاعتان بهتر می شود. این روزها از حرفی که به شخصی زده اید خشنود هستید. در مورد موضوعی کاری کمی سرسخت تر برخورد کنید. این روزها تنهایی تان را بیشتر دوست دارید و با کسی نمی جوشید.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: مقصود نیکی دارید. به زودی به هدف های خود در زندگی خواهید رسید و موفقیت و سربلندی و در آینده به دست می آورید،، بهتر است نگرانی به خود راه ندهید،، به لطف خداوند به موفقیت خواهید رسید ثروتی به دست می آورد که شادی فراوانی را نصیب تان می کند. در مورد مسئله ای فکر می کنید بازنده ماجرا شما هستید درحالی که اشتباه می کنید، این روزها شما سختی می کشید اما نهایتا برنده شما هستید. انجام کاری را فراموش می کنید که کمی به دردسرتان می اندازد، به نظم و انضباط‌تان بیشتر اهمیت بدهید این دفعه اول نیست که تاوان بی نظمی را می دهید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ب ج ب

تعبیر: به زودی گشایش فراوانی در زندگیتان سرازیر می‌شود که شما را به هدف و خواسته هایتان می رساند ،، و زندگیتان را پر از آرامش و آسایش می کند ،،بهتر است هیچگاه نا امیدی به دل خود راه ندهید به لطف خداوند تمام مشکلات شما از بین خواهد رفت. بلایی از بیخ گوشتان می گذرد، صدقه بدهید. با شخصی در اطرافتان که نظرش با نظر شما یکی نیست این همه نجنگید، بی فایده است او تا تجربه نکند شما را درک نمی کند، با این روش فقط از هم دلخور می شوید. یک پیشنهاد ساده، راه زندگی تان را عوض خواهد کرد و جان تازه ای به شما می بخشد.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: مراقب سلامتی خود در زندگی باشید شخصی می خواهد شما را به دردسر های فراوانی مواجه کند و برای تان غم و اندوه بزرگی به وجود بیاورد،، حواستان را جمع کنید،، برای خود در زندگی صدقه ای بدهید تا از چشم زخم در امان بمانید. با غمی که دلتان را می سوزاند کنار بیایید و دائم مرورش نکنید. در مورد مسئله ای کاری شما تا به حال بسیار مراقب بوده اید تا همان کاری را انجام دهید که از شما انتظار می رود اما اکنون زمان آن فرا رسیده تا نظر واقعی خودتان را بیان کنید و زیر بار حرف زور نروید، کوتاه آمدن اندازه دارد.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ج د د

تعبیر: به زودی رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید که آرامش و آسایش را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد،، که باعث می‌شود بتوانید خیلی زود خود را از مشکلات نجات دهید و به آرامش برسانید،، به زودی شخصی به شما پیشنهاد ازدواجی می‌دهد که بهتر است؛ قبول کنید که برایتان مبارک است. سعی کنید به جای غم دیگران را خوردن با رفتار صحیح کمک شان کنید تا این غم را از دل بیرون کنند. شاد باشید و خوشحالی تان را با دیگران تقسیم کنید. صبر و تحملتان را بالا ببرید تا از دست دیگران به سرعت ناراحت و دلگیر نشوید. از دوستی ریاکار در رنج و عذابید، بحث نکنید، از او فاصله بگیرید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ب د ب

تعبیر: شخصی می‌خواهد از راز دلتان استفاده کند و برایتان مشکلات فراوانی در آینده به وجود بیاورد بهتر است؛ حواستان را جمع کنید و هیچگاه راز دل خود را با کسی در میان نگذارید،، که برای تان مشکلات بسیار زیادی در آینده سرازیر می‌شود و شما را به نابودی می رساند. شخصی با خودش برایتان خبرهای خوبی می آورد. یأس و ناامیدی را از خود دور کنید. از گفتن حرفی یا انجام کاری می ترسید، بر خودتان مسلط باشید و این کار را انجام دهید. در خوردن و نوشیدن میانه رو باشید تا به خودتان آسیب نزنید. با ایراد گرفتن های مدام، شخصی در اطرافتان را کلافه و مجبور به دروغگویی می کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: مقصودتان نیک است. به زودی خیر و برکت در زندگی تان سرازیر می شود و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان خواهد شد بهتر است؛ هیچگاه دست به کار های ناصوابی نزنید، که شما را به دردسر می اندازد و مشکلات فراوانی در شما ایجاد می‌کند. گذر از یک مرحله به روحتان فشار زیادی وارد می کند، اما شما باید این درس را یاد بگیرید و امروز بهتر از فرداست. حواستان باشد که کجا بی دلیل دارید لجبازی می کنید. با منطق بر احساستان مسلط شوید و حرفهایی که به شما زده می شود، درست بررسی کنید. پیشنهاد جدید برای شما خوب است.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالع بلندی دارید و خداوند به زودی هر آنچه که در آرزویش هستید را به شما خواهد رساند مراقب اطرافیانتان باشید چرا که قصد خوبی در رابطه با شما ندارند و با بدگویی هایی که پشت سرتان انجام می دهند ممکن است به دردسر بیاندازنتان. اگر کمی صبور باشید به هر آنچه که میخواهید دست پیدا خواهید کرد. قول داده اید که سر وقت کاری را تحویل دهید، حواستان باشد، زیر این قول نزنید. برای مشاوره به سراغ گروهی رفته اید که سر رشته ای در این امر ندارند و بدون اطلاع و غلط شما را راهنمایی می کنند. از آنها دوری کنید و سعی کنید شخصی دنیا دیده و قابل اطمینان را طرف مشورت قرار دهید. هنوز فرصت جبران دارید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: به زودی اتفاقات بسیار خوشحال کننده ای برای تان رخ خواهد داد که می تواند زندگی تان را دگرگون نماید. اخبار مسرت بخشی به دستتان میرسد و از ازدواج یکی از نزدیکانتان بسیار خوشحال خواهید شد. مال و سرمایه بسیاری از طریق تلاش و کوشش فراوان کسب خواهید کرد و زندگیتان رونق بسیار خوبی میگیرد. در مورد مسئله ای عاطفی از خواسته تان کوتاه نیایید، وگرنه مجبور می شوید پشت سر هم از خواسته هایتان بگذرید. در محیط کار برای گفتن حرفی بهتر است خودتان را جای شنونده بگذارید و او را درک کنید تا روش درستی برای ادای حرفتان پیدا کنید. یک اتفاق کوچک باعث می شود از کارها و برنامه هایتان عقب بیفتید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: مقصود نیکی دارید و با این عمل آینده خود را در موقعیت خوبی قرار خواهید داد افرادی که با شما دشمنی می کنند به زودی دستشان رو میشود و خداوند جلوی آنها قرار خواهد گرفت پس نگران نباشید و توکلتان بر او باشد. گره کارتان باز می‌شود و بر مشکلات فائق می آیید فقط کمی صبور باشید. یک گفتمان طولانی شما را خسته کرده، اما گره از مشکلتان باز می کند. این روزها به هر کاری دست بزنید، مورد انتقاد قرار خواهد گرفت، اما اجازه ندهید این مسائل ناامیدتان کند. از عزیزی توقعی دارید که منطقی نیست، بهتر است توقع خود را تعدیل کنید، وگرنه ایجاد دلخوری می کنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ آ ب

تعبیر: در مسیر درستی قرار دارید و خداوند سود و منفعت بسیاری نصیبتان خواهد کرد. مشکلاتی که در زندگیتان دارید برطرف خواهد شد و شخصی در این راه از شما حمایت خواهد کرد. سعی کنید به بزرگترهای تان احترام بگذارید و حرف های شان را سرلوحه اموراتتان قرار دهید تا سعادتمند و خوشبخت شوید. ایده خوبی در ذهن دارید که فعلا شرایط اجرای آن مهیا نیست، بهتر است این ایده را یادداشت کنید تا در زمان مناسب عملی اش کنید. شخصی شادی اش را به شادی شما گره زده، حواستان به دلش باشد. پیشنهادی را رد می کنید که به نفعتان است. به کسی که خبر خوبی برایتان می آورد، مژدگانی می دهید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار