گوناگون

نقش آینه قدی در دکوراسیون پذیرایی

نقش آینه قدی در دکوراسیون پذیرایی

اگر دوست دارید نمکی به دکوراسیون پذیرایی بی‌اندازید بهترین راه ، استفاده از آینه قدی است!

 اگر تنها به این دلیل آینه قدی می‌خرید که نامرتب و بدلباس به مهمانی‌ها و جلسات کاری مهم نروید سخت در اشتباهید. چه کارها که با آینه قدی نمی‌توان کرد! حتما به جنبه دکوری آینه هم توجه ویژه داشته باشید. دکوراسیون سالن پذیرایی شما چقدر خرج روی دستتان گذاشته است؟ استفاده از آینه قدی در پذیرایی باعث می‌شود دیگر وسایل تزیینی به شکل خیلی بهتری دیده شوند. جدا از این ، استفاده از آینه قدی ، باعث می‌شود پذیرایی بزرگ‌تر و پرنورتر دیده شود. انعکاس نور از آینه چیزی نیست که دوست داشته باشیم از دست بدهیم. در واقع آینه درخشش را به دکوراسیون هدیه می‌کند.

البته که ظاهر خود آینه هم توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند. کافی است که به اماکن تاریخی سر بزنید تا سیل جمعیت را ببینید که از قسمت‌های پر از آینه ، عکس برمی‌دارند. حسابی از آینه تعریف کردیم اما واقعیت اینجاست که آینه در هر شرایط هم انقدر کمک نمی‌کند. کافی است که جایی اشتباه را برای آینه قدی انتخاب کنیم تا نقشش را از دست بدهد. در این مواقع آینه ، کاری جز کمک به مشاهده تیپ و استایل نمی‌کند! چگونه به سبک یک طراح از آینه قدی در دکوراسیون استفاده کنیم؟ همراه ما باشید.

1- تصویری زیبا روی آینه قدی خلق کنید

آینه قدی زیباتر دیده می‌شود اگر چیزی که در آن دیده می‌شود زیبا باشد! اینطور نباشد که آینه قدی را جایی بگذارید که وسیله‌ای نه چندان جذاب یا دیوار خالی فقط در آن مشخص باشد. وقتی تصویر یک تابلو ، کنار سالنی ، مجسمه یا هر وسیله تزیینی جذاب دیگر در آینه می‌افتد ، دو برابر بهتر دیده می‌شود.

full-length-mirror-farkoo-2

2- با آینه قدی خانه را نورانی کنید

آینه نور را انعکاس می‌دهد و این به خودی خود باعث می‌شود فضای خانه شما نورانی‌تر شود. شاید به این فکر کنید که خب یک لامپ قوی‌تر هم همان کار را می‌کند اما نوری که از آینه بازتاب می‌شود واقعا جذاب است. جدا از آن دیده شدن لوستر یا آباژور داخل آینه هم یک منظره جذاب است که در قسمت قبلی به آن اشاره کردیم. پس انعکاس نور از آینه را از دست ندهید.

3- اطراف آینه را رها نکنید

آینه می‌تواند یک نقطه کانونی جذاب باشد اگر اطراف آن را به خوبی تزیین کنید. به عنوان مثال گلدان یا آباژور قدی را کنار آینه بگذارید. یا میزی کنار آینه قرار دهید و روی آن یک مجسمه یا گلدان بگذارید.

images_1715221459_663c33d3ba694

4- فضاسازی کنید

همان اول اشاره کردیم که آینه باعث می‌شود محیط بزرگ‌تر دیده شود. پس اگر دوست دارید بیشتر از این خصوصیت استفاده کنید آینه را جایی نصب کنید که کل محیط را پوشش دهد.

البته توجه داشته باشید که همه این تاثیرات زمانی رخ می‌دهد که مدل آینه هم جذاب باشد! نه یک آینه قدیمی کدر با قاب بدقیافه!

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار