گوناگون

این شربت گیاهی برای سم زدایی روده و کبد معجزه می کند

این شربت گیاهی برای سم زدایی روده و کبد معجزه می کند

پارسینه: ترب برای سم زدایی و انواع مختلف رژیم مناسب است چرا که حاوی الیاف رژیمی بسیار شناخته شده ایی است که می‌تواند دستگاه گوارش نیز بطور کامل پاکسازی کند. ترب نیز سلامت روده را دربر می‌گیرد و از آن محافظت می‌کند.

به گزارش پارسینه و به نقل از فرارو؛ برای سم زدایی روده و کبد به سراغ داروخانه طب سنتی می‌رویم، دستورالعمل‌هایی که در این مقاله به شما ارائه خواهیم داد اکثرا برای قرن‌ها مورد استفاده قرار گرفته اند و تاثیرات فوق العاده آن بار‌ها و بار‌ها ثابت شده است.

از آنجایی که کبد یکی از ارگان‌های اصلی است باید پس از مسمومیت، فورا سم زدایی شود. بسته به شیوه زندگی شما، کبد می‌تواند فورا مسموم شود و شما را دچار مشکل کند و رنج بکشید و می‌تواند کار آنرا متوقف سازد. اگر شما می‌خواهید که دچار این مشکل نشوید و یا اگر مسموم شده اید می‌توانید با یک رژیم غذایی سالم از این مشکل دور شوید.

ترب برای سم زدایی و انواع مختلف رژیم مناسب است چرا که حاوی الیاف رژیمی بسیار شناخته شده ایی است که می‌تواند دستگاه گوارش نیز بطور کامل پاکسازی کند. ترب نیز سلامت روده را دربر می‌گیرد و از آن محافظت می‌کند. در این بخش قصد داریم تا شما را با چگونگی تهیه شربت پاک کننده سموم روده و کبد آشنا سازیم.

مواد مورد نیاز:

۳عدد هویج پوست کنده و شسته شده
۶ برگ کلم
ریشه زنجبیل
دو عدد سیب شسته شده
یک عدد ترب شسته شده
طرز تهیه نوشیدنی خانگی برای سم زدایی روده و کبد:

ابتدا، دو فنجان آب را به مخلوط کن اضافه کنید و سپس تمام مواد گفته شده در بالا را داخل مخلوط کن بریزید و بطور کامل مخلوط کنید تا یک دست خرد شود و آنرا در یخچال قرار دهید تا خنک شود سپس بنوشید.
خواص ترکیبات اصلی نوشیدنی سم زدایی روده و کبد

سیب برای دفع سموم: مواد تشکیل دهنده سیب حاوی ضدعفونی کننده سالم است چراکه مقدار زیادی پکتین که به دستگاه گوارش کمک می‌کند تا سموم را دفع کند، می‌باشد.

ریشه زنجبیل برای سم زدایی روده و کبد: یبوست، نفخ و بسیاری از مسائل مربوط با دستگاه گوارش را با ریشه زنجبیل می‌توان درمان کرد. ریشه زنجبیل همچنین نیز برای سم زدایی روده و کبد استفاده می‌شود.

لیمو برای سم زدایی روده و کبد: لیمو یک ابزار مناسب و شگفت انگیزی برای سم زدایی روده و کبد است که می‌تواند به بهترین نحو این دو ارگان را سم زدایی نماید. لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است، که برای تجدید متابولیسم بدن مناسب است.

کلم برای رفع سموم کبد: کلم یکی از بهترین گزینه‌ها برای کبد می‌باشد و شما می‌توانید آن‌ها را هم بصورت آب پز و یا خام مصرف نمایید. کلم برای رفع سموم شما بسیار مناسب است و توصیه می‌شود که این گیاه را رژیم غذایی خود اضافه نمایید.

هویج و ترب برای سم زدایی کبد: هردوی این گیاهان از ویتامین A زیادی برخوردارند. مصرف این دو گیاه به شدت توصیه می‌شود چراکه باعث سم زدایی کبد می‌شود.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار