گوناگون

قابلیت های شگفت انگیز و جدید اینستاگرام

قابلیت های شگفت انگیز و جدید اینستاگرام

پارسینه: اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی برای حل مشکلات ورود و هک شدن اکانت‌ها رونمایی کرده.

قابلیت های شگفت انگیز و جدید اینستاگرام را بشناسید. اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی برای حل مشکلات ورود و هک شدن اکانت‌ها رونمایی کرده.

اولین اون‌ها صفحه instagram.com/hacked هست که در اونجا کاربر میتونه با انتخاب وضعیت اکانتش، مثلا هک شده، دسیبل شده و غیره، سریعتر به صفحه راهنمای موردنظر برای حل اون مشکل هدایت بشه.

در ادامه تشریح قابلیت های شگفت انگیز و جدید اینستاگرام ؛ قابلیت بعدی دسترسی به اکانت از طریق دوستان هست. با کمک این قابلیت وقتی به هر دلیلی دسترسی به اکانتتون رو از دست بدین و امکان لاگین در اکانتتون رو نداشته باشین (مثلا به خاطر فراموشی رمز)، اینستاگرام لیستی از دوستان شمارو میاره که شما باید دو نفر از اون‌ها رو انتخاب کنید. بعد از انتخاب، اینستاگرام به اون‌ها پیامی میفرسته و از اون‌ها میخواد که هویت شمارو تایید کنن. اگر در طی ۲۴ ساعت هر دو نفر شمارو تایید کردن، اونوقت میتونید پسورد اکانت رو تغییر بدین. اگر تایید نکردن میتونید دو نفر دیگه رو انتخاب کنید؛ و در نهایت برای جلوگیری از کلاهبرداری و جعل هویت، وقتی پیج جدیدی درخواست فالو کردن بده یا به شما دایرکت بده، اینستاگرام اگر شک کنه که این پیج مشابه یکی از پیج‌هایی هست که فالو کردین، بهتون هشدار میده که این پیج جدید ایدی، عکس پروفایل و بیویی مشابه یکی از فالویینگ‌های شما داره، بنابراین قبل از تایید فالو، مطمئن بشید که خودش هست.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار