گوناگون

فال روزانه تاروت امروز شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱

فال روزانه تاروت امروز شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱

پارسینه: فال روزانه تاروت شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ را در ادامه ببینید.

در این بخش فال تاروت روزانه (امروز و فردا) تاریخ شنبه ۱۹ آذر سال ۱۴۰۱ (پیشگویی آینده و فردا) را ارائه کرده ایم با ما همراه باشید.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت مرد به دار آویخته: مرد به دار آویخته از شما می خواهد فکر کنید که چرا زندگی تان دچار چالش شده و یا دیگران ارتباط شان را با شما قطع کرده اند. شاید شما با شخص مناسبی در ارتباط هستید، اما چرا نمی توانید عاشق هم باشید؟ احتمالا شما دو نفر راه و رسم عاشقی را بلد نیستید. یا این که با شخص اشتباهی در ارتباط هستید و این فرد عشقی را که می خواهید به شما نمی دهد. بهتر است در این زمینه اقدامی انجام دهید. پرسه زدن و فکر کردن به تنهایی چیزی را درست نمی کند.

فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت راهبه به شما یادآوری می کند که "دوستت دارم" تنها سه کلمه کوچک برای ادامه رابطه نیست، بلکه آگاهی و توجه به کلمات بزرگی مانند "حسادت"، "دغل بازی" و "انحصار طلبی" است که روابط را تحت تاثیر قرار می دهد. احساسات شدید نیاز به کنترل دارند، زیرا این تمایلات بر منطق فرد غلبه کرده و منجر به افراط گری می شود. به هر حال، هیچ کس نمی تواند مالک فردی دیگر باشد. رفتار خود را تغییر دهید. یک عاشق واقعی نمی تواند همه موانع را از بین ببرد.

فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت شیطان: آیا احساس می کنید که نه راه پس دارید نه راه پیش؟ این کارت نشان دهنده بالا رفتن بینش و توانایی، برای غلبه بر موانع موجود در مسیر عشق است. زنجیرهای نمادین موجود روی این کارت، شل بوده و نماد لغزش در رابطه هستند. به عبارتی دیگر، این ها همان محدودیت هایی هستند که خودمان برای خودمان ایجاد کرده ایم و اکنون زمان آن است که آن ها را کنار بگذاریم.

فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت ماه: این روزها ممکن است کمی حواس پرت باشید اما باید آن را کنار بگذارید. اگر کسی در اطراف تان مشکلی دارد، با او همدردی کنید. با این حال، به خاطر داشته باشید که نمی توانید تمام مشکلات آن ها را حل یا نیازهایشان را برآورده کنید. زیرا خواسته های آن ها با خواسته های شما متفاوت است. آیا این ایده را قبول دارید که هرگز نمی توان کسی را تغییر داد؟ آیا می خواهید مسئولیت همه چیز را بر عهده بگیرید؟ ماه امروز شما را انتخاب کرده تا به این مسائل خوب فکر کنید.

فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت ارابهآیا کسانی که در حالت عادی همیشه از پذیرفتن مسئولیت ها شانه خالی می کنند، مقصر هستند؟ به عبارت دیگر، آیا آن ها به چنین رفتاری عادت کرده اند یا ممکن است تغییر کنند؟ ارابه به شما می گوید این مسائل باید حل شود، وگرنه اوضاع به همان حالت اولیه باقی می ماند. اگر در یک رابطه هستید و زمانی مشکلات پیش می آید که اوضاع خوب بوده است، احتمال دارد این عصبانیت و یا ناامیدی هرگز بیان نشود.

فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت جهان: بهترین روش کنترل دیگران این است که بتوانیم احساسات خودمان را کنترل کنیم. این کارت به شما می گوید فقط به این دلیل که چیزی در گذشته شما را تحت تاثیر قرار می داده، مجبور نیستید به عادت های قدیمی که در پرتو شرایط مشابه برای کنار آمدن با آن ها استفاده می کردید، بازگردید. الگوهای خود را تغییر دهید. این کار تنها چیزی است که به شما کمک خواهد کرد.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

این روزها کارت عاشقان بسیار متزلزل و بی پروا بوده و نشان دهنده گرفتاری در زندگی تان است. اگر محتاط نباشید، این مشکلات می تواند شما را به شدت درگیر کند. اگر رابطه شما با مشکلی روبرو شده است، کسی را ترک نکنید. تنها در صورتی شریک احساسی تان را کنار بگذارید که همه راهکارها را امتحان کرده باشید. اگر تاکنون برای نجات رابطه تان تلاش نکرده اید، اکنون وقت آن است که فرصتی به خود و طرف مقابل تان بدهید.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت ملکه: ملکه، در نقش یک فرمانروا همه چیز را می داند و به شما هشدار می دهد علایق و لذت های خود را با کارتان ترکیب نکنید. اگر در حال حاضر ناآرام هستید، این توصیه بسیار عاقلانه است. شما فکر می کنید همه کارها را باید به تنهایی انجام دهید و همین موضوع باعث تنش و فشار روی شما می شود. اگر این مسئله برایتان مهم نیست، ملکه به شما می گوید همه اتفاقاتی که برایتان رخ می دهد، تحت کنترل خودتان است.

فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت اعتدال: دروغ ها می توانند باعث تحریف صداقت شوند. در داخل کلمه "باور کن" کلمه "دروغ" وجود دارد. برای اعتماد کردن به افراد باید به خوبی آن ها را زیر نظر قرار داد. شما می توانید افراد را با کلماتی که بیان می کنند، به دام بیندازید. وانمود کنید که نمی توانید آن ها را به خوبی درک کنید تا بیشتر صحبت کنند. سپس، صداقت شان را به دقت ارزیابی کنید تا بتوانید تصمیم درستی درباره شان بگیرید.

فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت جادوگر: اگر مجرد هستید، اکنون زمان مهمی در زندگی شماست، همه چیز در دسترس تان قرار دارد و فقط باید از آن استفاده کنید. آیا عشق واقعی را پیدا خواهید کرد؟ این کارت به شما تضمین می دهد. شما مانند باغبانی هستید که با حضور در رابطه تان می توانید مشاهده کنید که چگونه با صداقت و ایمان، یک رابطه رشد کرده و توسط دو فرد فداکار و وفادار پرورش داده می شود.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ستاره نشان دهنده کارهایی است که بر اساس احساسات خود انجام می دهید و به شدت به زمان بندی دقیق توجه می کنید. شما اعتماد به نفس زیادی دارید و با خواسته های خود هماهنگ هستید. این روزها در مسیر صحیح گام برمی دارید و در راه درست قرار گرفته اید. رابطه طولانی مدت تان سر و سامان یافته و کارهایتان درست می شود. هر چالشی که در رابطه تان به وجود می آید، فرصتی است که به یک دیگر نزدیک تر شده و عشق بیشتری را تجربه کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت خورشید از شما می خواهد در کنار افراد عزیز زندگی تان حضور داشته باشید و از آن ها حمایت کنید. این روزها در قلب تان عشق و آرامش را احساس می کنید، زیرا بسیار موفق عمل کرده و وارد مرحله جدیدی از زندگی تان شده اید. اما اگر چنین احساسی ندارید، به دنبال علت آن باشید. اگر برای بهبود و پیش رفت رابطه تان تلاش نکنید، نمی توانید در آینده، منتظر اتفاقات خوب باشید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار