گوناگون

راهکار طلایی برای افزایش قدرت جنسی زوجین/ قدرت جنسی تان را چند برابر کنید

راهکار طلایی برای افزایش قدرت جنسی زوجین/ قدرت جنسی تان را چند برابر کنید

پارسینه: رابطه جنسی، یکی از اضلاع روابط همسران است و از این رو، حفظ و بهبود آن نقش بسزایی در زندگی مشترک دارد. با رعایت نکات زیر، رابطه جنسی همسران در بهترین سطح حفظ می شود.

یکی از ارکان و پایه های یک زندگی سالم ، داشتن رابطه جنسی خوب زوجین است. امروزه شاهد بالا رفتن آمار طلاق هستیم که علت بسیاری از آنها نداشتن رابطه جنسی درست و لذت بخش است. خوب نبودن رابطه زوجین علت های متفاوتی دارد که می تواند بخاطر عدم ارتباط زوجین با یکدیگر ، آموزش نادرست ، انتظارات غیر واقعی و غیره باشد. زمانی یک زوج رابطه جنسی رضایت بخشی نداشته باشند ، در باقی ابعاد زندگی نیز دچار مشکل می شوند. دانسته های مورد نیاز ، شناخت کافی از یکدیگر ، زمان بندی مناسب ، مکان مناسب و غیره همگی باعث شکل گیری یک تجربه خوب از رابطه جنسی شما است. در نظر داشته باشید رابطه زناشویی شما زمانی درست و خوب است که هر دو نفر از آن لذت ببرید.

نشانه های رابطه جنسی خوب

داشتن رابطه زناشویی خوب ، نیازمند توجه و اهمیت لازم از جاب هر دو نفر می باشد. هر شخص باید تلاش لازم را انجام داده تا در حد رضایت بخشی خوب باشد و داشتن این رابطه تنها با تلاش یک نفر ممکن نیست. اگر هر دو نفر در یک رابطه عاطفی نشانه های زیر را داشته باشند می توان گفت که رابطه جنسی خوبی را تجربه می کنند:

 • پذیرفتن ایراد ها و کم و کاستی های یکدیگر .
 • رفتن به قرار های عاشقانه ، خنداندن یکدیگر و بالا نگه داشتن انرژی مثبت در طول قرار.
 • عشق ورزیدن ، دوست داشتن و علاقه به یکدیگر.
 • کشش و علاقه جسمانی همراه با علاقه احساسی نسبت به فرد مقابل.
 • ارتباط صمیمانه و مداوم طرفین.
 • اشتیاق لازم برای صرف زمان با یکدیگر.

توصیه هایی برای داشتن روابط جنسی بهتر و افزایش قدرت جنسی زوجین

برخی از ویژگی های فیزیکی و سلامت شما می تواند برای داشتن روابط جنسی بهتر تاثیر مستقیم بگذارد. شما در حین رابطه جنسی فعالیت های فیزیکی مختلفی را انجام می دهید و بخش های متنوعی از بدن تان درگیر می شوند. سیستم قلبی و عروقی و همچنین عضلات به شدت در این روند درگیر می شوند. قلب سالم و عروق فعال و همچنین قدرت عضلانی بالا می تواند در داشتن روابط جنسی بهتر به شما کمک کند. در این مقاله با ما باشید تا برخی از توصیه های سلامتی و استقامتی را برای تجربه روابط جنسی بهتر به شما بگوییم.

قلب برای استقامت

اگر در حین روابط جنسی اولین چیزی که متوجه آن می شوید تنفس شدید و یا تعریق تان است این بدان معناست که قلب شما در حین روابط شما را به خوبی همراهی نمی کند. باید تمریناتی برای عملکرد بهتر قلب تان و درنتیجه بالا بردن سلامت کلی بدن تان انجام دهید تا بتوانید روابط جنسی بهتری را هم تجربه کنید. تمرینات قلبی مانند دویدن، طناب زدن، شنا و دوچرخه سواری سبب می شود که استقامت هوازی قلب تان بیشتر شده و دیرتر خسته شوید. به علاوه باید وزن تان را هم مدیریت کنید و اجازه ندهید اضافه وزن عملکرد قلب تان را دشوار کند.در ادامه توصیه هایی در خصوص تمرینات گفته شده و میزان زمان آن ها برایتان داریم.

 • دویدن: 10 تا 20 دقیقه در روز
 • طناب زدن: 5 تا 20 دقیقه در روز
 • شنا کردن: 30 دقیقه در روز
 • دوچرخه سواری: 30 دقیقه در روز

توجه داشته باشید که قبل و بعد از تمرینات بدن تان راگرم کنید. فراموش نکنید که در این تمرینات هدف اصلی بهبود عملکرد قلب تان است. پس در حین تمرینات سعی در بیشتر کردن تایم یا مسافت پیموده شده داشته باشید تا قلب تان همواره روند سعودی بهتری داشته باشد.

افزایش قدرت جنسی از طریق کار کردن روی عضلات

چیزی که بهتر است روی آن تمرکز داشته باشید استقامت عضلانی و عملکرد بهتر آنهاست. عضلاتی مانند عضلات ران ها و شکم و ستون فقرات بیشتر در روابط جنسی دخالت دارند. می توانید با برخی تمرینات مختلف قدرت آن ها را تثبیت کنید. به علاوه پاها هم نقش موثری در این روند دارند. به خصوص ایستادن در حین روابط با پاهای ضعیف برای تان دشوار خواهد بود. همچنین بهبود عملکرد زانو نقش موثری دارد. در ادامه چند تمرین به شما پیشنهاد می کنیم که می تواند این عضلات را قوی تر کند.

 • اسکات هالتر جهت افزایش توان پاها: اسکات هالتر سنگین: این تمرین به خصوص اگر حس می کنید که پاهای ضعیفی دارید یا هنگام ایستادن کم می آورید به دردتان می خورد. کافی است در ورزشگاه با فرم مناسب قرار گرفته و از وزنه های متناسب با اندام تان کمک گرفته و 3 تا 8 بار بالا ببرید. این تمرین هم برای مردان و هم زنان مناسب است.
 • تمرین Zercher squat: اسکات زرکر: در این تمرین به روی پشت خوابیده و سعی کنید با بدن تان یک پل بسازید. می توانید وزنه های سبک را هم روی بدن تان قرار داده و برای استقامت بیشتر از آن ها کمک بگیرید. این تمرین را 10 تا 12 بار در هر ست تکرار کنید.
 • تمرین Glute bridge: این تمرین برای تقویت عضلات ران های شما عالیست و داشتن ران های قدرتمند موجب افزایش قدرت جنسی شما می شود. می توانید در هر ست 10 تا 15 بار تمرین را انجام دهید.می توانید برای تمرین بیشتر تعداد ست ها را بیشتر کرده و تکرار را همان 10 تا 15 بار نگه دارید.
 • تمرین Hyperextensions: این تمرین برای تقویت ستون فقرات و استقامت بیشتر در این ناحیه توصیه می شود. می توانید این تمرین ها را در بسیاری از سالن های ورزشی و حتی خانه ها انجام داده و امکانات خاصی نمی خواهد. کافی است روی یک سطح شیب دار قرار گرفته سعی کنید خم شود. می توانید از بلندی صندلی استفاده کنید یا با چند پشتی ارتفاع آن را بیشتر کنید. توصیه می شود این تمرین را 2 تا 3 ست و در هر ست 10 تا 12 بار تکرار کنید.
 • تمرین Ab wheel rollout: این تمرین نیز برای تقویت عضلات شکم توصیه می شود. انجام آن نیز به راحتی امکان پذیر است. با انجام این تمرین روابط جنسی بهتر را تجربه کرده و دیرتر خسته می شوید و باعث افزایش قدرت جنسی شما میشود. انجام سه ست از این تمرین توصیه می شود.
 • تمرین Cross body crunch: با انجام این تمرین می توانید استقامت خود را برای دیرتر خسته شدن و قوی تر بودن کلی بدن تان بالا ببرید. 2 تا 3 ست این تمرین توصیه می شود.بهتر است ترکیب این تمرینات را برای 2 تا 3 بار در هفته انجام دهید.

افزایش قدرت کلی بدن و در نتیجه افزایش قدرت جنسی شما

اینکه قدرت بدنی بالایی داشته باشید نقش به سزایی در داشتن روابط جنسی بهتر و افزایش توان جنسی شما دارد. بهتر است اگر حس می کنید دچار ضعف بدنی هستید یا زودتر از حد تصور خسته می شوید خودتان را تقویت کرده و قدرت بدنی تان را بالا ببرید. در ادامه برای بالا بردن قدرت بدنی ورزش هایی به شما توصیه می شود.

 • ورزش Plank: شنا رفتن در بالا بردن قدرت بدنی نقش بالایی دارد. برای تمرین Plank روی زمین به شکم خوابیده و سعی کنید به کمک دست ها و بازوهای تان بدن تان را از زمین جدا کنید. سپس روی پنجه پا قرار بگیرید. در این حالت ساعدتان کاملا روی زمین قرار گرفته و وزن تان را تحمل می کند. اگر شنا رفتن را تازه شروع کرده اید این تمرین در ابتدا مناسب است. سعی کنید کمی در این حالت مانده و بعد تا نزدیک سطح زمین پایین بیایید.
 • روابط جنسی بهتر از طریق شنا سوئدی: این ورزش در تقویت ماهیچه های سه سرتان موثر است. در این نوع شنا باید کاملا روی ماهیچه های بازو خود بلند شوید. به عبارتی تنها کف دست ها و سر پنجه های تان روی زمین می مانند و وزن بدن تان کاملا روی بازوهای تان اعمال می شود.
 • بارفیکس و افزایش قدرت جنسی: این تمرین برای قوی کردن عضلات دوسر بازو و عضلات قسمت پشتی شما بسیار موثر است. اگر حس می کنید که در بلند کردن این قسمت از بدن خود از زمین مشکل دارید یا به اندازه کافی سریع و قوی نیستید این تمرین مناسب شماست. انجام 3 تا 4 ست این تمرین توصیه می شود.این تمرینات نیز برای 2 تا 3 بار در هفته مناسب هستند.

تمرینات لگن برای افزایش قدرت جنسی

لازم نیست برای انجام این تمرینات حتما به سالن بروید. این تمرین کمک می کند تا اندام جنسی قوی تری داشته باشید و خون رسانی به این قسمت ها را بهبود بخشید. این تمرینات برای مردان و زنان در شکل های متنوع وجود دارد. می توانید با یک سرچ ساده چند تمرین مناسب خودتان پیدا کنید. انجام این قسم تمرینات برای 10 تا 15 بار در هر ست و به مدت 5 ثانیه توصیه می شود.

بهبود انعطاف پذیری حرکت پاها و باسن

اگر نمی خواهید در حین روابط جنسی دچار گرفتگی عضلانی شوید این تمرین مناسب شماست. این تمرین کمک می کند تا بدن نرم تر و منعطف تری داشته و راحت تر بتوانید روابط تان را به اتمام برسانید. این تمرین به قوی شدن و انعطاف پذیری بیشتر عضلات لمسی پا، عضلات امتداد چهار، کشش فلکسور هیپ و کشاله ران کمک می کند.توجه داشته باشید که قبل از شروع تمرین ها بهتر است ابتدا کمی بدن تان را گرم کرده و بعد شروع کنید. توصیه می شود این تمرینات را در صبح یا شب یا حتی کمی قبل از روابط جنسی انجام دهید. اما بهتر است برای بازخورد بهتر این تمرینات را در لیست تمرینات روزانه خود قرار داده و به فکر تقویت عضلات کلی بدن و بهبود سطح سلامتی تان باشید.تنها با اختصاص دادن چند ساعت در هفته به ورزش و انجام تمرینات ورزشی شانس این را دارید که قدرت جنسی خود را افزایش داده و روابط جنسی بهتری را تجربه کنید. با انجام منظم این تمرینات تنها برای چند مدت می توانید تاثیر شگفت انگیز آن را ببینید.

احساسات مثبت برای داشتن رابطه جنسی بهتر

برای یك ارتباط زناشویی سالم و بهنجار، آموزش مسایل جنسی قدم اول است اما قدم دوم، داشتن احساسات و عواطف مثبت نسبت به همسر است. باید همسرتان را صمیمانه دوست داشته باشید. معالجه احساسات منفی البته كار آسانی نیست. من سال هاست كه مشاور ازدواجم و گه گاه با خودم فكر می كنم كه ای كاش ما زوج های ایرانی 15 یا 20 سال با هم نامزد بمانیم و فقط یك سال ازدواج كنیم! چراكه به وفور دیده ام كه بلافاصله پس از آن امضای كذایی، خیلی چیزها به هم می ریزد. به هر حال، اگر زن و شوهر نسبت به هم احساس مثبتی نداشته باشند در روابط زناشوییشان مشكل خواهند داشت.
بیشتر مردان، طالب زنانی هستند كه قابلیت هایشان را تایید كنند و قبولشان داشته باشند. توصیه من به تمام خانم ها این است كه از تایید همسرتان غافل نشوید و به قول معروف، تحویلش بگیرید. این كار برای همسرتان هم تاثیرات مثبت جسمی در پی دارد، هم تاثیرات مثبت روحی.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار