گوناگون

راهکارهای طلایی برای افزایش جذابیت جنسی

راهکارهای طلایی برای افزایش جذابیت جنسی

پارسینه: یکی از با اهمیت ترین اصل ها برای نگهداری و ادامه زندگی مشترک جذابیت جنسی است مراقب باشید با بی دقتی به خود و همسر این اصل را زیر پا نگذاریم.

یکی از انواع جذابیت‌ها جذابیت جنسی است که در میان انسان‌ها و دیگر موجودات زنده وجود دارد. این نوع جذابیت نیز می‌تواند به طور ژنتیکی وجود داشته باشد و هم به وسیله یادگیری مهارت‌هایی شخص به دلربایی بیشتری دست زند.


جذابیت جنسی گونه‌ای از جذابیت است که میل به جنس مخالف و یا علاقه به آن تعریف می‌شود. جذابیت هم می‌تواند فیزیکی باشد و هم شامل دیگر خصوصیت‌ها باشد. جذابیت از احساس زیبایی شناسی انسان سرچشمه می‌گیرد. جذابیت شخص می‌تواند با لباس و عطر و حتی سبک رفتاری می‌تواند افزایش پیدا کند. باید یاد بگیرید که جذابیت جنسی مسئله‌ای روانشناختی است و عوامل فرهنگی هم در آن اثر گذار است.


شما از نزدیک شدن دوری می‌کنید
رابطه جنسی زن و مرد را به شکل ویژه‌ای بـه همدیگر پیوند میدهد؛ بـه خصوص زمانی که رابطه جنسی بین شـما دو نفر تنها کنشی جنسی نباشد، بلکه کاری برخاسته از عشق و صمیمت باشد. آن وقت اسـت کـه دوست داشتن بسیار میان خود بـه وجود آورده اید.


ولی امکان دارد با انتخاب فردی که نسبت بـه او کششی ندارید، ناخودآگاه بخواهید از صمیمت به وجود آمده از رابطه جنسی در زندگی تان جلوگیری کنید. از آنجا کـه می‌دانید قرار نیست یک رابطه جنسی رضایت بخش در رابطه تان داشته باشید، به این صورت خود را از صدمه پذیر بودن در برابر نامزد یا همسرتان مراقبت می‌کنید.


شما از رابطه جنسی دوری می‌کنید
بعضی اشخاص نامزد یا همسری برای خود انتخاب می‌کنند کـه نسبت بـه او کشش جنسی ندارند تا به این صورت بهانه‌ای داشته باشند برای این کـه رابطه جنسی برقرار نکنند.


در حقیقت شـما بـه این علل از برقراری رابطه جنسی دوری می‌کنید: در گذشته تجربه آزار یا آزار جنسی داشته اید. به شما تجاوز شده اسـت. شـما حس میکردید از لحاظ جنسی زیر سلطه نامزد یا همسر قبلی خود قرار دارید.

امکان دارد هیچ وقت متوجه نشوید کـه از لحاظ جنسی دچار مشکل هستید و از این کـه چرا نسبت بـه فردی که بـه او علاقه دارید هیچگونه کشش جنسی ندارید گیج و سر در گم شوید. ولی اگر کمبود جاذبه جنسی زمینه‌ای تکرار شونده در رابطه شماست، شاید احتیاج داشته باشید در سمت بهتر شدن تمایلات جنسی خود کار کنید.


تاثیر بوی بدن در جذابیت جنسی
وقتی که نسبت بـه فردی احساس کشش جنسی می‌کنید، بـه روشی بـه او اجازه میدهید بر شـما مسلط باشد. انگار در دل می‌گویید: «تـو آنقدر اثر نیرومندی بر مـن می‌گذاری کـه درکنار تـو خود را فراموش می‌کنم.»


اگر احتیاج بـه تسلط بر دیگران دارید یا از این کـه دیگران بر شـما تسلط داشته باشند ترس دارید. امکان دارد جذب کسانی شوید کـه برایتان جذابیت جنسی زیادی ندارند، تا به این صورت با دوری کردن از رابطه جنسی حس امنیت کنید.


چون هیچ حس قدرتمند جنسی شـما رابه طرف آن‌ها نمی‌کشاند و به این صورت فاصله روحی - احساسی زیادی میان شـما به وجود می‌آید و دچار این توهم می‌شوید کـه در رابطه بیشتر تسلط دارید تا زیر تسلط.


داشتن نگاه جذاب و زیرکانه
یکی از خصوصیت‌هایی که اثر زیادی در افزایش جذابیت جنسی دارد مهارت ارتباط چشمی می‌باشد. پیشنهاد می‌کنیم یاد بگیرید که چطور با استفاده از نگاه کردن دلربایی کنید و یا حتی زمان ارتباط چشمی را چطور مدیریت و کنترل کنید. فراموش نکنید به هیچ عنوان از لبخند زدن غافل نشوید وقتی که یک لبخند با یک نگاه زیبا داشته باشید بسیار جذاب به نظر خواهید رسید و ظاهر مثبتی خواهید داشت.

خوش تیپ باشید
حقیقتی که در زندگی بسیاری از ما افراد وجود دارد این است که بیشتر وقت‌ها بخاطر دیگران لباس می‌پوشیم، ولی پیشنهاد ما به شما این است که از امروز تلاش کنید برای خود لباس بپوشید و هر آنچه که احساس خوبی به شما انتقال می‌دهد را بر تن بکنید و در آخر احساس خوبی به خود داشته باشید. قشنگ‌ترین لباس زیری که دارید را انتخاب کرده و برای لحظه‌ای قبل از رفتن همسرتان به محل کار در مورد رنگ و شکل لباستان از او مشورت بخواهید و بیشتر در موردش حرف بزنید تردید نکنید که او به محض پایان کارش هر چه سریعتر به منزل باز میگردد.


تصویر بدنی تان را ترمیم کنید
بعضی اوقات نداشتن اعتماد به نفس یا تصویر بدنی منفی شخص شما سبب می‌شود که همسرتان را شخصی جذاب برای برقراری رابطه جنسی ندانید، ولی در حقیقت امکان دارد همسرتان خیلی فرد جذاب و موفق در رابطه جنسی باشد.


پس ریشه مشکل را در خود پیدا کنید و با بهانه گیری و اتکا به افکار منفی مثل (جذاب نبودن همسر، عاشق او نبودن قبل از ازدواج و...) به جایی نخواهید رسید، به جای این افکار لازم است دلیل اصلی را بشناسید و تلاش در برطرف کردن آن کنید./ بیتوته

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار