گوناگون

فوت ۶۵ بیمار کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته/شناسایی ۷۴۷۴ مبتلای جدید

فوت ۶۵ بیمار کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته/شناسایی ۷۴۷۴ مبتلای جدید

پارسینه: سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۳ بهمن‌ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش پارسینه ، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه ۲۳ بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۷ هزار و ۴۷۴ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۴۵۵ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۲۷۸ هزار و ۸۵۷ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۶۵ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۸ هزار و ۷۵۱ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۵۵۲ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و ۳ هزار و ۷۳۵ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار