گوناگون

نظر دریاسالار سابق نیروی دریایی آمریکا درباره مشاهده یوفوها

نظر دریاسالار سابق نیروی دریایی آمریکا درباره مشاهده یوفوها

پارسینه: دریاسالار سابق نیروی دریایی آمریکا: ما با فناوری‌هایی که واقعا نمی‌فهمیم و با اهدافی که درک نمی‌کنیم، مورد بازدید هوش غیرانسانی قرار می‌گیریم.

به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ دریاسالار سابق نیروی دریایی آمریکا از ادعا‌های برخی افراد مبنی بر مشاهده یوفو‌ها و برخورد با هوش غیرانسانی حمایت کرد.

«تیم گالاودت» (Tim Gallaudet) دریاسالار سابق نیروی دریایی آمریکا معتقد است که افشاگران یوفو مانند «دیوید گروش» (David Grusch)، در مورد مأموریت‌های دولتی برخورد با موجودات غیر انسان حقیقت را می‌گویند.

گالودت گفت: ما هنوز در حال تلاش برای یادگیری در مورد فناوری‌های غیر انسانی هستیم و این می‌تواند در هر مبارزه نظامی به ما برتری دهد. این دلیل خوبی برای افشا نکردن ماهیت فناوری مورد استفاده است. ما به خاطر آینده قابل پیش‌بینی نمی‌خواهیم همه فناوری‌های غیر انسانی را منتشر و افشا کنیم. با وجود این، من باور دارم زمان آن فرا رسیده است که ما افشا کنیم که با هوش غیرانسانی در تماس هستیم. این چیزی است که باید برای افکار عمومی مطرح شود.

یوفو‌ها از زمین بازدید کرده‌اند!

وی افزود: ما با فناوری‌هایی که واقعا نمی‌فهمیم و با اهدافی که درک نمی‌کنیم، مورد بازدید هوش غیرانسانی قرار می‌گیریم.

این اقیانوس‌شناس ۵۶ ساله به عنوان دستیار وزیر بازرگانی در بخش اقیانوس‌ها و جو «وزارت بازرگانی آمریکا»، معاون وزیر بازرگانی در امور اقیانوس‌ها و جو و همچنین، سرپرست «اداره ملی اقیانوسی و جوی آمریکا» خدمت کرده است.

همچنین، گالودت ادعا کرد که فیلم‌هایی از یوفو‌ها را در حالی که مشغول انجام وظیفه در نیروی دریایی بوده‌اند، دیده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار