گوناگون

یک بروزرسانی جذاب برای اندرویدی‌ها!

یک بروزرسانی جذاب برای اندرویدی‌ها!

پارسینه: پیام‌رسان گوگل در اندروید اکنون از ظاهر جدیدی برای نمایش مخاطبان بهره می‌برد که با سبک Material You مطابقت دارد.

زومیت نوشت: اپلیکیشن Google Messages به‌روزرسانی شده و اکنون صفحه‌ی مخاطبان را با ظاهری هماهنگ با سبک زبان طراحی ‌Material You نمایش می‌دهد. پیش‌از این با ضربه روی علامت + بالای مکالمات، صفحه‌ی کاملی برای ورود اطلاعات مخاطب نمایش داده می‌شد. اکنون با انتخاب علامت مذکور، صفحه‌ی درون‌برنامه‌ای و یکپارچه‌شده با پیام‌رسان گوگل باز خواهد شد.
بالای مکالمات پیام‌رسان پیش‌فرض اندروید اکنون عکس نمایه، نام و شماره‌ی شخص مقابل را مشاهده خواهید کرد. پس‌از آن میانبرهای دایره‌ای برای برقرای تماس تلفنی یا تماس اینترنتی ازطریق Google Meet، باز کردن بخش مخاطبان و جستجو دردسترس شما خواهد بود.
9to5Google می‌نویسد، کارت تصاویر مخاطبان در پیام‌رسان گوگل ظاهر ساده‌ای دارد و می‌تواند شما را به نمای شبکه‌ای کامل هدایت کند. ظاهراً Google Messages اولین برنامه‌ی غول جست‌وجوی اینترنت محسوب می‌شود که ویژگی مذکور در آن پیاده‌سازی شده است.
یک بروزرسانی جذاب برای اندرویدی‌ها!

یک بروزرسانی جذاب برای اندرویدی‌ها!
به‌جای اینکه ۱۰ تصویر اخیر در پیام‌رسان گوگل هم‌اندازه باشند، هنگام پیمایش بزرگ‌تر یا کوچک‌تر می‌شوند و شکل آن‌ها از مستطیل‌های لبه‌گرد به مربع و قرص‌های عمودی تغییر می‌کند. علاوه‌بر این می‌توان پیام‌های ویدیویی، پیوندها و موارد دیگر را در این بخش مشاهده کرد.
یک بروزرسانی جذاب برای اندرویدی‌ها!
یک بروزرسانی جذاب برای اندرویدی‌ها!
کارت جدید دیگر در Google Messages، میانبری برای اعلان‌ها دارد و علاوه‌بر این کلید Only send SMS & MMS messages و Block & report را ارائه می‌دهد. گوگل وضعیت رمزنگاری همتا به همتا را با Verify encryption ذخیره می‌کند و بخش People نیز برای ایجاد چت‌های گروهی درنظر گرفته شده است.
صفحه‌ی جدید مخاطبین در پیام‌رسان گوگل هنوز به‌طور گسترده برای همه‌ی کاربران منتشر نشده است، اما افرادی که از نسخه‌ی بتا استفاده می‌کنند به این ویژگی جدید دسترسی دارند. ویژگی Profiles نیز هنوز به‌طور عمومی برای همه‌ی کاربران Google Messages فعال نشده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار