گوناگون

ماجرای شکایت جنجالی این یوتوبر معروف از چه قرار بود؟

ماجرای شکایت جنجالی این یوتوبر معروف از چه قرار بود؟

پارسینه: شرکت Casetify متهم شده است که بدون اجازه از طرح‌های قاب گوشی که زک نلسون، یک مجری ویدئویی مشهور، خودش طراحی کرده بود، سوءاستفاده کرده و آن‌ها را به عنوان محصول خود عرضه کرده است. زک نلسون از این کار شرکت Casetify شکایت کرده است و از آن‌ها خواسته است که از فروش این قاب‌ها منصرف شوند و به او ضرر و زیان وارده را جبران کنند.

به گزارش پارسینه، زک نلسون در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۲۳، در توییتر خود اعلام کرد که شرکت Casetify بدون اجازه از طرح‌هایی که او برای قاب گوشی خود طراحی کرده بود، استفاده کرده و آن‌ها را به عنوان محصولات خود به فروش می‌رساند. او گفت که این کار یک نقض واضح از حقوق مالکیت معنوی او است و از شرکت Casetify خواست که از فروش این قاب‌ها بایستد و به او جبران خسارت بدهد. او همچنین گفت که اگر شرکت Casetify به درخواست او پاسخ ندهد، او از طریق حقوقی اقدام خواهد کرد. شما می‌توانید توییت زک نلسون را در این لینک ببینید: مشاهده کنید
شرکت Casetify هنوز به این اتهامات پاسخ نداده است و همچنان قاب‌های مورد اشاره را در وب‌سایت خود به فروش می‌رساند. این شرکت یک شرکت متخصص در ساخت قاب‌های گوشی با طرح‌های مختلف است که در سال ۲۰۱۱ تاسیس شده است.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار