گوناگون

امکان غیرفعال کردن سین پیام دایرکت اینستاگرام فراهم شد

امکان غیرفعال کردن سین پیام دایرکت اینستاگرام فراهم شد

پارسینه: مارک زاکربرگ مدیرعامل متا و آدام موسری رئیس اینستاگرام، هر دو در کانال خود اعلام کردند که این قابلیت هم‌اکنون در مرحله آزمایشی است

فارنت نوشت: کاربران اینستاگرام به‌زودی امکان غیرفعال کردن سین کردن (خوانده شدن) پیام دایرکت را خواهند داشت. به این ترتیب می‌توانید پیام‌های دایرکت را بخوانید، بدون این‌که طرف مقابل متوجه شود.
مارک زاکربرگ مدیرعامل متا و آدام موسری رئیس اینستاگرام، هر دو در کانال خود اعلام کردند که این قابلیت هم‌اکنون در مرحله آزمایشی است. موسری همچنین تصویری را منتشر کرده که این قابلیت و ظاهر آن را نشان می‌دهد.
برای این‌کار بایستی وارد چت مورد نظرتان شوید. سپس روی Privacy & safety ضربه بزنید و گزینه Read receipts را غیرفعال کنید.
این قابلیت فعلاً در حال آزمایش بوده و به مرور برای همه کاربران فعال خواهد شد.
با این‌حال، متا هنوز اعلام نکرده که آیا قابلیت سین کردن پیام دایرکت اینستاگرام برای مسنجر نیز ارائه خواهد شد یا خیر. در حال حاضر کاربران مسنجر هیچ راهی برای غیرفعال کردن نشانگر خوانده شدن پیام‌های مستقیم ندارند. ما همچنین نمی‌دانیم که این قابلیت چه زمانی به‌طور گسترده برای اینستاگرام عرضه خواهد شد.
طبق برخی گزارش‌ها، فعال کردن یا نکردن سین دایرکت می‌تواند باعث پرخاشگری منفعلانه به روش‌های خاص خودش شود، اما قابلیت اینستاگرام حداقل یک انتخاب اختیاری به جای الزام خواهد بود. گفتنی است با غیرفعال کردن این قابلیت احتمالاً شما هم از خوانده شدن پیامتان توسط طرف مقابل مطلع نخواهید شد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار