گوناگون

با این گجت عجیب عزیزانتان را از راه دور ببوسید+ تصاویر

با این گجت عجیب عزیزانتان را از راه دور ببوسید+ تصاویر

پارسینه: Remote Kiss؛ گجت عجیبی است که بوسیدن با احساس از راه دور را برایتان ممکن می سازد.

وسیله جدیدی اختراع شده که به شما اجازه می دهد بدون اینکه حتی در کشوری مشابه باشید همسر خود را ببوسید. این ابزار با نام Remote Kiss یا بوسه از راه دور، یک جفت لب سیلیکونی با سنسورهای فشاری و یک موتور کوچک است که فشار، گرما و حرکت بوسه عشاق را بازسازی می کند.

این گجت عجیب همراه با حرکت بوسه، این دستگاه می تواند صدای بوسه را نیز منتقل کند. این اختراع توسط یک فرد چینی صورت گرفته که مشکلات شخصی اش در رابطه شخصی الهام بخش اختراع بوسه از راه دور بوده است. جیانگ ژونگ لی، مخترع این دستگاه می گوید: « در دانشگاه من، رابطه ای با فاصله ای بسیار دور از نامزدم داشتم و به همین خاطر تنها از راه تلفن با هم در ارتباط بودیم. منشاً الهام این اختراع از اینجا شکل گرفت».

گجتی برای بوسیدن

این وسیه عجیب و آینده نگرانه از طریق بلوتوث و با اپلیکیشن خود به تلفن همراه استفاده کننده متصل می شود. سپس وی از طریق اپلیکیشن مخصوص تماس گرفته اما می تواند به جای تماس انتخاب کند که یک ماچ بزرگ از فردی که آنسوی تلفن قرار دارد داشته باشد. همچنین این دستگاه به افرادی که بیماری های واگیردار دارند نیز این شانس را می دهد که عزیزانشان را ببوسند.

یکی از استفاده کنندگان از بوسه از رده دور گفته است: «شریک زندگی ام در ابتدا باور نمی کرد که بوسه از راه دور ممکن باشد. به همین خاطر وقتی از آن استفاده کرد به شدت حیرت زده شده بود… این بهترین سورپرایزی است که در طول رابطه از راه دورمان به او داده ام. از تو ممنونم تکنولوژی».

گجت بوسیدنی

این ابزار دارای یک گزینه «میدان بوسه» در داخل اپلیکیشن است که با استفاده از آن می توانید یک غریبه را به صورت تصادفی برای بوسیدن انتخاب کنید. Remote Kiss تازه ترین مورد از ابزارهای فراوانی است که برای انتقال حس فیزیکی روابط خصوصی از طریق وب اختراع شده است. همچنین کاربران می توانند بوسه های خود را روی این اپلیکیشن آپلود کرده یا طرف مقابل بتواند آن را دانلود کرده و تجربه نماید. ابزار مشابهی به نام Kissinger در سال ۲۰۱۶ در مالزی به ثبت رسیده بود که یک پد سیلیکونی حساس به لمس بود.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

 • ناشناس

  وااا

 • ناشناس

  مسخره

 • ناشناس

  چه جالب اختراع خوبیه لحظه ای که اون حس رو طرف داره ومدت ها از کسیکه دوسش داره دوره این بوسه رو طبیعی تر می‌کنه ایران هم که فعلا درگیر قیمت دلار اونم چه جالب!

 • Nul

  چی بگم تو ایران کاربردی نیس
  کلا بدرد بخوره ولی نه تو ایران کسی اگه دور باشه میتونه به اون یکی که همون نامزدش میشه یه ب.وس قشنگ هدیه بده.

 • اشکان

  این خلاقیت ها رو که میبینم اولین چیزی که میاد تو ذهنم اینه که چقدر مردم دنیا ذهن های ساکتی دارن که رو خلاقیت تمرکز میتونن داشته باشن در کشورمون فقط وفقط میشه رو دوکلمه تقريبأ هم وزن تمرکز داشت زرنگی،دزدى تامسیر پیشرفت طی کرد
  کاش میشد تفکرات خوب ،اعمال خوب ، کلام خوب از کل جامعه تجربه کرد ولی متأسفانه بخاطر ذهن های پر از سروصدا امکانش نیست..

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار