گوناگون

مشخصات احتمالی گلکسی واچ ۶

مشخصات احتمالی گلکسی واچ ۶

پارسینه: سری جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ، باتری قدرتمند‌تری خواهند داشت و احتمالاً به شیشه منحنی مجهز می‌شوند.

انتظار می‌رود که گلکسی واچ ۶ از باتری با ظرفیت کمی بیشتر نسبت به نسل قبلی خود عرضه شود و از شیشه منحنی به جای مسطح، استفاده کند.

مشخصات احتمالی گلکسی واچ ۶

طبق برخی گزارش‌های غیر رسمی، احتمال می‌رود که نسل جدید ساعت‌های هوشمند سامسونگ در تابستان پیش‌رو معرفی شوند. همچنین گفته شده است که سامسونگ از باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر در سری گلسی واچ ۶ استفاده خواهد کرد که در دو نسخه با شماره مدل‌های SM-R۹۳x و SM-R۹۴x به بازار عرضه خواهد شد. مدل کوچک‌تر (احتمالاً ۴۰ میلی‌متری) از باتری ۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی با ظرفیت واقعی ۲۹۵ میلی‌آمپر ساعت بهره خواهد گرفت؛ درحالی که گلکسی واچ ۵ از باتری ۲۸۴ میلی‌آمپر ساعتی (۲۷۶ واقعی) استفاده می‌کند.

گزارش مذکور اشاره دارد که نسخه بزرگ‌تر از گلکسی واچ ۶ به باتری ۴۲۵ میلی‌آمپر ساعتی (۴۱۲ واقعی) مجهز خواهد شد و به احتمال زیاد همان مدل ۴۴ میلی‌متری خواهد بود. برای مقایسه باید اشاره کرد که گلکسی واچ ۵ نسخه ۴۴ میلی‌متری دارای باتری ۴۱۰ میلی‌آمپر ساعتی (۳۹۷ واقعی) است.

اگرچه این مقدار افزایش، چندان زیاد به نظر نمی‌رسد؛ اما در دنیای ساعت‌های هوشمند مقدار کمی هم محسوب نمی‌شود و ممکن است افزایش مدت زمان شارژدهی محصول را در پی داشته باشد. البته اگر سامسونگ از سخت‌افزاری با مصرف انرژی بیشتر در ساعت‌های آتی خود استفاده کند، شاید تغییری در عمر باتری شاهد نباشیم.

تاکنون جزئیات چندانی درباره مشخصات سخت‌افزاری یا ظاهری گلکسی واچ ۶ به بیرون درز نکرده است؛ اما یکی از افشاکنندگان که سابقه ارائه جزئیات معتبر از محصولات سامسونگ را دارید، اشاره کرده است که نسل جدید ساعت‌های این شرکت از طراحی کاملاً متفاوتی نسبت به سری‌های قبلی بهره می‌برند.

او ادعا دارد سامسونگ طراحی مسطح شیشه ساعت‌های خود را کنار خواهد گذاشت و از شیشه منحنی برای محصولات آینده استفاده می‌کند. برخی افراد، تغییر شیشه ساعت از حالت مسطح به منحنی را نوعی پیروی از گوگل در زبان طراحی می‌دانند؛ اما باید اشاره کرد که سری گلکسی واچ اکتیو سامسونگ پیش از ساعت پیکسل گوگل، از شیشه منحنی استفاده می‌کرده است و اولین‌بار نیست که کره‌ای‌ها به سراغ چنین طراحی می‌روند./دیجیاتو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار