گوناگون

بی ام و i۷ ماشینی که داشتنش را آرزو خواهید کرد + فیلم

بی ام و i۷ ماشینی که داشتنش را آرزو خواهید کرد + فیلم

پارسینه: بی ام و i۷ یکی از جدید‌ترین خودرو‌های موجود در بازار است که ویژگی‌های خارق العاده و طراحی زیبای آن توجه بسیاری را جلب کرده است.

بی ام و i۷ به دلیل اینکه مدل تمام برقی سری ۷ است، هیچ پیشرانه‌ای زیر کاپوتش ندارد. در عوض، دارای یک بسته باتری ولتاژ بالا با ارتفاع ۱۱ سانتیمتر در کف خودرو و دو موتور برقی روی محور‌ها و سیستم چهار چرخ متحرک است.

موتور برقی محور جلو ۲۵۵ اسب بخار نیرو تولید می‌کند و در حالی که موتور محور عقب ۳۰۸ اسب بخار قدرت دارد و مجموع قدرت سری ۷ برقی ۵۳۶ اسب بخار و گشتاور آن ۷۴۴ نیوتن متر است. صفر تا ۱۰۰ بی ام و i۷ سریع‌تر از هر سدان لوکس برقی و ۴.۷ ثانیه است و حداکثر سرعتش به ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.


همچنین بی ام و i۷ مدل ۲۰۲۳ از یک برنامه‌ی شارژ اختصاصی بهره می‌برد که طبق تجربیات مشترک BMW و پورشه طراحی شده است. این برنامه در زمان شارژ می‌تواند وضعیت باتری را به صورت بلادرنگ مانیتور کند و با توجه به دمای باتری، دمای محیط و پارامتر‌های دیگر، بهترین برنامه و ولتاژ شارژ مناسب را فراهم آورد تا کمترین آسیب ممکن، متوجه باتری‌ها شود. همچنین باتری‌ها در ۴ مرحله شارژ می‌شوند تا مرحله‌ی سوم شارژ، با بیشترین دقت ممکن انجام و سلامت باتری‌ها حفظ شود.

ارسال نظر

 • رضا

  ما پراید هم آرزو مون هست چ برس به ب ام و

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار