گوناگون

با قابلیت جدید واتساپ آشنا شوید

با قابلیت جدید واتساپ آشنا شوید

پارسینه: سنجاق کردن پیام‌ها، قابلیت خیلی مفیدی برای گروه‌های چت واتساپی است. این کمک می‌کند تمرکز روی سوژه مهمی در یک چت باقی بماند و با اضافه شدن پیام‌های جدید، این سوژه به‌دست فراموشی سپرده نشود.

به گزارش پارسینه به نقل از گجت نیوز، اپلیکیشن واتساپ به‌زودی یکی از بهترین قابلیت‌های تلگرام را دریافت می‌کند. پین کردن پیام‌ها در صفحات چت واتساپ به‌زودی امکان‌پذیر می‌شود

اپلیکیشن پیام‌رسان واتساپ علیرغم محبوبیت بالا و پایگاه کاربران عظیمی که دارد، از نظر امکانات به اندازه تلگرام غنی نیست. با این حال متا به‌عنوان صاحب این اپلیکیشن از سال گذشته اعمال تغییرات بزرگ در پیام‌رسان خودش را از سال گذشته آغاز کرده و شاهد اضافه شدن امکانات جدید زیادی به WhatsApp بوده‌ایم. حالا خبر می‌رسد که این پیام رسان به‌زودی یکی از بهترین قابلیت‌های تلگرام را از آن خواهد دزدید؛ و آن چیزی نیست به جز امکان پین کردن پیام‌ها در یک صفحه چت!

واتساپ یکی از بهترین قابلیت‌های تلگرام را می‌دزدد

وب‌سایت WABetaInfo در گزارشی مدعی شده که پیام‌رسان متعلق به متا در حال کار روی قابلیتی در نسخه بتا ۲.۲۳.۳.۱۷ اپلیکیشن اندرویدی واتساپ بیزینس است که به کاربران اجازه پین کردن پیام در صفحه چت را می‌دهد. تصویر اسکرین شاتی که این وب سایت منتشر کرده به‌وضوح نشان می‌دهد که شما با بروزرسانی اپلیکیشن واتساپ خود به آخرین نسخه آزمایشی، می‌توانید از این قابلیت بهره‌مند شوید.

سنجاق کردن پیام‌ها، قابلیت خیلی مفیدی برای گروه‌های چت واتساپی است. این کمک می‌کند تمرکز روی سوژه مهمی در یک چت باقی بماند و با اضافه شدن پیام‌های جدید، این سوژه به‌دست فراموشی سپرده نشود.

البته این قابلیت برای پیام‌رسان‌ها جدید هم نیست. تلگرام سال‌هاست که چنین چیزی را در اختیار کاربرانش می‌گذارد. حتی از این بهتر، می‌توانید در تلگرام به جای یک پیام، چندین پیام را به بالای صفحه چت گروه‌ها سنجاق کنید. اما این تنها قابلیت جدیدی نیست که واتساپ روی آن کار می‌کند. همانطور که می‌دانید، عکس‌ها در پیام‌رسان واتساپ موقع اشتراک‌گذاری، با افول کیفیت مواجه می‌شوند. این شرکت به‌دنبال توسعه گزینه‌ای است که به‌کاربرانش اجازه می‌دهد عکس‌ها را با حداکثر کیفیت ممکن ارسال کنند. چیزی که سال‌هاست طرفداران واتساپ در انتظارش هستند.

واتساپ می‌خواهد قابلیت سنجاق کردن پیام‌ها را به صفحات چت و گروه‌ها اضافه کند. ولی مشخص نیست که چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد.

ارسال نظر

 • پیمان

  عالی

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار