گوناگون

این محصول جوان پسند ایران خودرو ارزان شد؟+جدول

این محصول جوان پسند ایران خودرو ارزان شد؟+جدول

بر اساس قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار آژاد ، قیمت دنا اتوماتیک پلاس توربو حوالی ۹۶۰ میلیون تومان شده است. همچینن قیمت دنا پلاس ۵ دنده توربو نیز ۸۲۵ میلیون تومان اعلام شده است.

دنا در سال ۱۳۹۳ به بازار کشورمان معرفی شد؛ خودرویی به ظاهر جدید که روی یک پلتفرم کاملاً قدیمی مشترک با پژو ۴۰۵ توسعه یافته بود و با تغییرات عمدتاً ظاهری نسبت به سمند، با حرف و حدیث‌های فراوان و قیمت گران‌تر از برادرش، در سبد محصولات ایران‌خودرو قرار گرفت.

دنا یکی از محصولات شرکت ایران خودرو است که به هدف جایگزینی خودرو سمند و سمند سورن طراحی و ساخته شد اما هنوز خط تولید سمند سورن متوقف نشده است و و دنا به عنوان محصولی مستقل در کنار این خودروها تولید می‌شود.

قیمت خودرو دنا معمولی صفر نیز ۷۲۰ میلیون تومان است. همچنین قیمت دنا پلاس ۶ دنده توربو صفر به حوالی ۹۲۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت دنا ساده صفر سال ۱۴۰۱ نیز ۷۷۵ میلیون تومان است. قیمت کارخانه دنا را در ادامه بخوانید.

قیمت-دنا
 

 

بر اساس قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو ، قیمت کارخانه دنا پلاس ۶ دنده به ۴۸۲ میلیون تومان رسیده است. قیمت کارخانه دنا جوانان اتومات نیز ۶۶۹ میلیون تومان است.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار