گوناگون

خدمات تماس و اینترنت رایگان در عراق

خدمات تماس و اینترنت رایگان در عراق

پارسینه: وزیر ارتباطات عراق اعلام کرد که این وزارتخانه در ایام اربعین سیم‌کارتی ارائه می‌کند که خدمات تماس داخلی و بین‌المللی و اینترنت آن رایگان است.

به گزارش پارسینه به نقل از آنا، هیام الیاسری، وزیر ارتباطات عراق اعلام کرد که این وزارتخانه در ایام اربعین سیم‌کارتی ارائه می‌کند که خدمات تماس داخلی و بین‌المللی و اینترنت آن رایگان است.
الیاسری گفت: وزارت ارتباطات عراق از چند هفته پیش مقدمات زیارت اربعین را آغاز کرد. ما یک اتاق عملیات تشکیل دادیم تا شرایط لازم برای این سفر را مهیا کنیم.
او اعلام کرد که دستور ایجاد و گسترش یک شبکه فیبر نوری هوایی موقت که از مرز دو کشور تا مسیرهای زائران امتداد دارد را داده است.
الیاسری افزود: همچنین دستور کاهش قیمت اینترنت شرکت‌های تلفن همراه و شرکت‌هایی که داوطلبانه این خدمات را به‌صورت رایگان ارائه می‌کنند را دادیم. سیم‌کارت‌هایی ارائه می‌کنیم که خدمات تماس داخلی و بین‌المللی و اینترنت آن رایگان است.
وزیر ارتباطات عراق تأکید کرد که این خدمات برای هر زائری که از کشورهایی همچون عربستان، کویت، ایران یا لبنان وارد عراق می‌شود در دسترس خواهد بود.
او خاطرنشان کرد: شرکت Supercell سرویس اینترنت رایگان را در جوار حرم کاظمین ارائه کرده و برای ارائه خدمات رایگان در نجف اشرف و کربلای معلی توسط شرکت Iraqcell نیز در حال بررسی هستیم.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار