گوناگون

رازهای جمع آوری جم رایگان در کلش آف کلنز!

رازهای جمع آوری جم رایگان در کلش آف کلنز!

بازی کلش با استفاده جم که به به عنوان پول درون بازی نیز شناخته می شود، امکانات بسیار زیادی را ارائه می دهد.

پارسینه: کسب جم در بازی کلش آف کلنز به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در این بازی راحت تر پیشرفت کنید. بازی کلش با استفاده جم که به به عنوان پول درون بازی نیز شناخته می شود، امکانات بسیار زیادی را ارائه می دهد. به همین دلیل می توانید در این بازی به کمک جم کارهای مختلفی انجام دهید. از ارتقا سریع ساختمان، خرید منابع، جمع آوری اسکین های مختلف و بتل پس تماما به کمک جم انجام خواهد شد. در این مقاله به سراغ رازهای جمع آوری جم رایگان در کلش آف کلنز! خواهیم رفت. روش هایی که به کمک آنها می توانید مقدار معینی جم بدست آورید.

چرا جم در کلش آف کلنز اهمیت دارد؟

به طور کلی جم کلش آف کلنز به شما این امکان را می دهد تا بتوانید سریع تر در بازی پیشرفت کنید. همچنین برای خرید بسته های ارتقا یا بتل پس نیز می توانید از جم استفاده کنید. به همین دلیل ارزش این آیتم همیشه در بازی درحال افزایش است. داشتن جم کلش آف کلنز و خرید آن، باعث می شود بتوانید لول آیتم ها و ساختمان های خود را در ظرف مدت زمان کوتاه افزایش دهید و با این روش در رده بازیکنان حرفه ای قرار بگیرید. اما اینکه چگونه در بازی کلش اف کلنز، بتوانید جم کسب کنید، موضوع مهمی است، زیرا در غیر این صورت باید حتما جم کلش را از سایت های معتبر تهیه کنید.

رازهای جمع آوری جم رایگان در کلش آف کلنز!

برای بدست آوردن جم کلش آف کلنز می توانید در طول روز مقدار معینی از این آیتم را با انجام چند کار مختلف کسب کنید. یادگیری این راه ها و مدیریت جم باعث می شود تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی جم کسب کنید و برای ارتقا ساختمان ها یا زمانی که نیازمند منابع بیشتر هستید، از آنها استفاده کنید. به طور کلی جم کسب کردن در بازی بسیار سخت پیش می رود و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.

هرس کردن بوته ها و درختان روی نقشه

در بازی کلش آف کلنز هر روزه مقدار زیادی بوته، تخته سنگ یا درخت در نقشه شما رشد می کند. به همین منظور می توانید با پاکسازی و حذف این موارد مقدار معینی جم کسب کنید. توجه داشته باشید که جمع ها کاربرد بسیار زیادی دارند و شما می توانید در روز بیش از 100 جم از این طریق کسب کنید. سعی کنید زمانی که مقدار کافی از جم را بدست آورده اید، دیگر کار هرس را متوقف کنید. با این کار مقدار زیادی از این آیتم ها برای هرس کردن در روزهای بعد باقی می ماند.

جعبه جم را پیدا کنید

به صورت رندوم و کاملا تصادفی بر روی نقشه شما گاها یک سری جعبه پر از جم نمایان می شود. با بازکردن این جعبه ها می توانید بیش از 50 جم کسب کنید. با این روش جمع آوری جم کلش آف کلنز بسیار ساده می شود و این امکان را خواهید داشت تا در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی از این ماده با ارزش را کسب کنید. به طور مرتب نقشه بازی را بررسی کنید و حتما این جعبه ها را باز کنید تا شانس خود را برای بدست آوردن جم بیشتر از دست ندهید. این رویداد گاها به صورت زمان بندی شده ایجاد می شود و در برخی موارد نیز بسته به اینکه چه رویدادی در بازی برگزار می شود، می توانید جم بیشتری کسب کنید.

images_1718443856_666d5f5025dcd

در مسابقات کلن وار شرکت کنید

سعی کنید در وارها حضور داشته باشید. کسب امتیاز و افزایش رتبه کلن باعث می شود بتوانید در هر رتبه ای مقداری جم کلش آف کلنز کسب کنید. به همین دلیل حتما عضو یک کلن خوب شوید و با در کلن وار شرکت کنید. با این روش با کسب امتیاز و پیروزی مقدار زیادی منابع به همراه جم کسب خواهید کرد. این روش می تواند به صورت نامحدود مورد استفاده قرار بگیرد. پس حتما در کارهای تیمی به عنوان یک کلن کار کنید تا بتوانید جم بیشتری کسب کنید. مهم ترین راز در کسب جم کلش آف کلنز در کار تیمی مخفی شده است و حتما این شیوه را جدی بگیرید تا بتوانید برای ارتقا ساختمان ها در لول های بالاتر، مقدار زیادی جم پس انداز کنید.

جم را برای ساختمان های کوچک هدر ندهید

برخی ساختمان ها برای ارتقا نیازمند یک ساعت زمان هستند، به همین دلیل برخی افراد از جم کلش آف کلنز برای افزایش سرعت ساخت استفاده می کنند. اما به این نکته توجه داشته باشید که ساختمان ها در تان هال های لول بالاتر تا 60 روز زمان برای ارتقا نیاز دارند. پس بهتر است در مصرف جم در بازی صرفه جویی کنید. مثلا زمانی که در حال ارتقا یک ساختمان هستید، این احتمال وجود دارد که از طرف کلن به یک وار بزرگ دعوت شوید و شما به کمک جم ها می توانید ساختمان را در مدت زمان بسیار کوتاهی ارتقا دهید. پس جم خود را تا جای ممکن حفظ کنید. همچنین ساختمان های جدید و قوی تر، جم بیشتری برای ارتقا نیاز دارند.

معدن جم را در بخش ساختمان سازنده بسازید

در مپ دوم یک معدن جدید ایجاد شده است که می تواند مقدار معینی جم کلش آف کلنز در طول روز برای شما فارم کند. برای انجام این کار به نقشه دوم وارد شوید و بعد از ارتقا تان هال به مقدار لازم، این ساختمان را بدست آورید. آن را بر روی زمین ایجاد کنید و منتظر بمانید تا ساخته شود. بعد از شروع به طور مرتب مقداری جم در روز برای شما فارم می کند. با ارتقا آن قادر هستید جم بیشتری تولید کنید. همچنین امکان افزایش سرعت آن را نیز خواهید داشت، پس حتما این ساختمان را در بخش ساختمان سازنده ایجاد کنید.

images_1718443856_666d5f503f348

در رویدادهای مختلف کلش شرکت کنید

با ورود به رویدادهای مختلف و انجام کوئست های مختلف، می توانید میزان زیادی جم کلش آف کلنز کسب کنید. با انجام این روش شما قادر هستید در مدت زمان کوتاهی بیش از 300 جم کسب کنید. اگر از بازیکنان حرفه ای نیستید، نگران نباشید، زمانی که در این رویدادها شرکت می کنید یک مقدار ثابت جم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است و می توانید این مقدار کسب کنید. همچنین منابع و کتاب های قدرت زیادی در این رویدادها به بازیکنان داده می شود که ارزش آنها گاهی از جم نیز بیشتر می شود.

سعی کنید بخش داستانی را تمام کنید

در بازی کلش آف کلنز برای اینکه با داستان بازی آشنا شوید و روش کار نیروهای مختلف را بدانید، یک قسمت داستانی و آفلاین ایجاد شده است که با انجام دادن مراحل و رسیدن به حد مجاز، می توانید مقدار زیادی جم کسب کنید. پس حتما این بخش را انجام دهید و به پایان برسانید. زیرا با تمام کردن این بخش می توانید بیش از پنج هزار جم کسب کنید. به طور کلی انجام دادن این ماموریت ها می تواند، اکسیر، اکسیر سیاه و طلا نیز برای شما به ارمغان بیاورد.

جم بخرید و از آن استفاده کنید

به عنوان آخرین راهکار در مقاله رازهای جمع آوری جم رایگان در کلش آف کلنز!، می توانید با صرف مقداری پول، جم کلش آف کلنز خرید کنید. وب سایت های مختلفی وجود دارند که اقدام به فروش جم می کنند و شما قادر هستید تا برای اکانت خود در مدت زمان بسیار کوتاه جم خرید کنید. با این روش با اینکه مقداری هزینه می کنید، اما جم زیادی کسب خواهید کرد که در آینده می توانید از آن استفاده کنید.

سخن پایانی

با انجام راهکارهای بالا و صرفه جویی در مصرف جم کلش آف کلنز خود، می توانید تا زمانی که به تان هال 10 برسید بیش از 10 هزار جم کسب کنید. این روش باعث می شود در تان هال های لول بالاتر راحت تر ارتقا پیدا کنید. همچنین با جم می توانید منابع بخرید یا سرعت ساخت نیروها را برای کسب کاپ افزایش دهید، پس حتما به مقدار جمی که جمع آوری می کنید، دقت زیادی داشته باشید.

 

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار