گوناگون

بهترین مراکز برای خرید لباس عید بچه‌ها

بهترین مراکز برای خرید لباس عید بچه‌ها

یکی از دردسرهای والدین برای خریدهای شب عید، خرید لباس برای بچه‌هاست.

 کودکان اغلب زود حوصله‌شان سر می رود و تحمل این را ندارند که مرتب در حال پرو کردن لباس باشند؛ پدر و مادرها هم شب عید عجله دارند تا هرچه زودتر کارهای ناتمام خود را انجام دهند به همین خاطر سعی می کنند تا در اولین فرصت، لباس بچه ها را تهیه کنند تا خیالشان از خیابان گردی و پاساژگردی برای خرید آنها راحت شود.

فرقی نمی‌کند که دختر داشته باشید یا پسر؛ از قدیم گفته اند که عید برای بچه‌هاست؛ هم پدر و مادرها از اینکه برای کودکان خرید عید می کنند و به اصلاح خودمانی نو نوارشان می کنند، خوشحال می شوند و هم بچه از پوشیدن لباس نو و راه رفتن با کشف نو روی فرش خانه لذت می برند. اگر شما هم یک کودک زیر ۱۰ سال دارید، با سختی‌های خرید پوشاک برای فرزندان بیش از همه واقف هستید؛ از بدقلقی برای انتخاب رنگ و مدل لباس گرفته تا خستگی و گرسنگی و بی حوصلگی و کلافگی‌شان در خیابان که شما را کلافه می‌کنند.

برای اینکه از پسِ کودکانتان در خرید های عید برآیید، بهتر است به مراکز اصلی خرید پوشاک کودک و نوجوان سر بزنید تا در یک روز بتوانید چند ده مغازه که اجناس مختلفی عرضه می کنند را ببینید و بپسندید. در سال های اخیر با گسترش شهر بزرگی چون تهران و افتتاح دهها مگامال و مرکز خرید در گوشه و کنار شهر، دسترسی به انواع و اقسام کالاها و نشان های تجاری را راحت کرده است.

در اینجا قصد داریم چند مرکز اصلی فروش پوشاک کودک و نوجوان را که با هر سطح درآمدی می توان در آن خرید انجام داد را معرفی کنیم:

خیابان بهار

خیابان بهار از گذشته ها به عنوان بورس لباس کودک تهران شناخته شده است؛ دهها فروشگاه و مرکز خرید در این خیابان وجود دارند و انواع ملزومات کودکان از نوزادی و سیسمونی گرفته تا حتی پوشاک نوجوانان را عرضه می‌کنند. تنوع لباس کودک و نوزاد و وسایل سیسمونی با برندهای مختلف وطنی و خارجی در این خیابان بسیار است و می تواند هر کسی را راضی نگه دارد.

خیابان بهار در تقاطع با خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است و فروشگاههای لباس کودک آن تا تقاطع خیابان سمیه واقع شده اند.

بازار بزرگ تهران

بازار بزرگ تهران یکی از مراکز اصلی خرید پوشاک برای سنین مختلف است که گروه سنی کودک و نوجوان هم از این قاعده مستثنی نیست؛ علاوه بر مراکز خرید جدیدالاحداثی که در مجاورت بازار بزرگ ساخته شده اند و لباس کودک نیز عرضه می کنند، پیشنهاد می کنیم به راسته لباس کودک و سیسمونی فروشی های بازار سری بزنید. برای این کار بهتر است خیابان ۱۵ خرداد را به سمت مسجد بازار پیاده روی کنید و پس از گذر از راسته اسباب بازی فروشان وارد بخش پوشاک کودکان شوید.

خیابان جمهوری

در محدوده تقاطع خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر دو مرکز خرید بزرگ لباس و سیسمونی کودک قرار دارد که برای رده های مختلف سنی پوشاک عرضه می کنند. طبقه زیرین این دو پاساژ اغلب تولیدی‌ها واقع هستند. علاوه بر این دو پاساژ، می توانید از فروشگاههایی که در کنار خیابان ولیعصر و یا لبافی نژاد هم لباس کودک عرضه می‌کنند، خرید انجام دهید.

امام‌زاده حسن

بازار امامزاده حسن یکی از مراکز خرید در جنوب پایتخت است که انواع پوشاک در سنین مختلف عرضه می شود و می توان لباس کودک را در این محدوده یافت. اگر قصد خرید با قیمت‌های مناسب تر و ارزانتر نسبت به دیگر مراکز خرید را دارید، به این منطقه سر بزنید.

بازار امامزاده حسن از بازارچه‌های قدیمی است که در منطقه ۱۷ شهرداری تهران قرار دارد. این محله در نزدیکی محله آذری، سلیمانی، شاندیز، باغ‌خزانه، محله طوس و محله فلاح قرار گرفته است.

خیابان گاندی

در خیابان گاندی بالاتر از میدان آرژانتین یک بازارچه کودک وجود دارد که اغلب فروشگاهها انواع لباس‌های خارجی را عرضه می کنند و البته قیمت بالایی هم دارند؛ علاوه بر پوشاک عید، برخی ملزومات کودکان مثل کلاه و کمربند و کفش نیز در این مرکز عرضه می شود.

میدان مادر

میدان مدار خیابان شهید شاه نظری یکی دیگر از مراکز عرضه لباس کودک است که می توان برای خرید به آنجا مراجعه کرد؛ در فروشگاههای این خیابان نیز انواع لباس های مهمانی و خانگی کودکان عرضه می شود.

مجتمع شاپرک

اگر در شرق تهران ساکن هستید، می توانید به مجتمع تجاری شاپرک که ویژه عرضه لباس کودکان ساخته شده، سری بزنید؛ این مرکز خرید در بزرگراه رسالت، مسیر غرب به شرق واقع شده است.

میدان سنایی

میدان سنای بورس لباس‌های خارجی و ایرانی مخصوص کودک و نوزاد است. فروشگاه‌های لباس کودک سنایی، تنوع بسیار زیادی از لباس و وسایل سیسمونی نوزاد با قیمت‌های متفاوت و مناسب دارند.

این فروشگاهها در خیابان سنایی حد فاصل میدان سنایی و خیابان مطهری واقع شده است.

مرکز خرید پوشاک اسلامی

اگر از آن دسته از والدین هستید که برایتان مهم است لباس کودک خود را طبق فرهنگ ایرانی و اسلامی تهیه کنید، بهتر است به پاساژ گل یاس در غرب تهران مراجعه کنید؛ این مرکز چند سالی است که به هدف عرضه پوشاک اسلامی و ایرانی و ترویج حجاب در میان کودکان و نوجوانان راه اندازی شده است و به صورت تخصصی به عرضه محصولات حجاب اسلامی می پردازد. این مرکز خرید در منطقه ۲۲ تهران و در بلوار کوهک واقع شده است.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار