گوناگون

روش پخت گوشت دیرپز با یک راهکار عالی و فوری

روش پخت گوشت دیرپز با یک راهکار عالی و فوری

پارسینه: تا به حال برای شما پیش آمده که مهمان سر زده بیاید و وقت کافی برای پخت غذای گوشتی نداشته باشید؟ یا این که گوشت شما دیرپز باشد و به زمان زیادی برای پخت نیاز داشته باشد با این راهکار می‌توانید خیلی سریعتر گوشت را بپزید.

تا به حال برای شما پیش آمده که مهمان سر زده بیاید و وقت کافی برای پخت غذای گوشتی نداشته باشید؟ یا این که گوشت شما دیرپز باشد و به زمان زیادی برای پخت نیاز داشته باشد با این راهکار می‌توانید خیلی سریعتر گوشت را بپزید، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله روش پخت گوشت دیرپز با یک راهکار عالی و فوری در ادامه با ما همراه باشید.

روش پخت گوشت دیرپز

روش پخت گوشت دیرپز

مرحله اول

به نقل از داجان؛ برای پختن گوشت دیر پز باید در ابتدا گوشت را تمیز بشویید سپس داخل قابلمه بگذارید و روی آن آب بریزید و روی حرارت اجاق گاز قرار دهید سپس به آن مقداری فلفل سیاه اضافه نمایید.

مرحله دوم

در ادامه یک قاشق استیل را داخل قابلمه کنار گوشت قرار دهید و درب ظرف را ببندید و اجازه دهید برای ۴۰ دقیقه بپزد سپس خواهید دید با این ترفند کاربردی گوشت شما چقدر زودتر پخته شده است.

مرحله سوم

می‌توانید زمان‌هایی که وقت کافی ندارید یا مهمان سر زده دارید از این روش فوری و ساده استفاده کنید تا زودتر غذا آماده شود و لازم نباشد چند ساعت صرف پخت گوشت شود. حال شما به راحتی با روش پخت گوشت دیرپز آشنا شدید.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار