گوناگون

چگونگی درخواست رابطه جنسی از طرف زن

چگونگی درخواست رابطه جنسی از طرف زن

پارسینه: از آن جایی که رابطه جنسی نقش مهمی در زندگی زناشویی ایفا می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از سوالاتی که برای بسیاری از زوجین پیش می‌آید این است که چه کسی باید پیشقدم شود؟ باور عموم بر این پایه است که مردان باید در رابطه جنسی پیشقدم شوند. این باور غلط است، زیرا درخواست رابطه جنسی از طرف زن نیز باید صورت بگیرد.

از آن جایی که رابطه جنسی نقش مهمی در زندگی زناشویی ایفا می‌کند از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از سوالاتی که برای بسیاری از زوجین پیش می‌آید این است که چه کسی باید پیشقدم شود؟ باور عموم بر این پایه است که مردان باید در رابطه جنسی پیشقدم شوند. این باور غلط است، زیرا درخواست رابطه جنسی از طرف زن نیز باید صورت بگیرد. جالب است بدانید که درخواست رابطه جنسی از طرف زن عموما با استقبال زیاد همسر همراه است. در این مقاله میخواهیم صفر تا صد این موضوع را با یکدیگر بررسی کنیم. از جمله مواردی که به آن می‌پردازیم مضرات و مزایای درخواست رابطه جنسی از طرف زن می‌باشد. همچنین به بررسی دلایل پیشقدم نشدن زنان در رابطه جنسی نیز خواهیم پرداخت. اگر شما نیز به عنوان خانم تردید دارید که در رابطه جنسی پیشقدم شوید این مقاله را از دست ندهید.


درخواست رابطه جنسی از طرف زن

به نقل از روان آران؛ هنگام که شما در یک رابطه زناشویی هستید رابطه جنسی و نحوه درخواست آن اهمیت زیادی پیدا می‌کند. شما به عنوان یک پارتنر متعهد باید با روش‌های صحیح درخواست رابطه جنسی آشنا باشید. از آنجایی که بسیاری از افراد درخواست رابطه جنسی را وظیفه مرد می‌دانند نقش خانم‌ها در این درخواست کمرنگ شده است. فکر می‌کنید که دلایل پیشقدم نشدن زنان و عدم درخواست رابطه جنسی از طرف زن چیست؟


باور‌های غلط فرهنگی

همیشه باور بر این بوده است که مرد مظهر نیاز و زن مظهر ناز است. بسیاری با این طرز تفکر که درخواست رابطه جنسی باید تنها از طرف مرد باشد پرورش یافته اند. بیایید کمی منطقی به این قضیه نگاه کنیم. هردوی شما درگیر یک رابطه عاطفی و جدی هستید و به یکدیگر نیاز دارید. پس برای یکبار هم که شده در رابطه جنسی پیشقدم شوید تا متوجه نتایج مثبت آن در رابطه خود شوید.


پذیرفته نشدن از سوی مرد

بسیار از زنان خصوصا آنانی که روحیه حساسی دارند از بیان این درخواست هراس دارند. آن‌ها می‌ترسند که پس از بیان درخواست رابطه جنسی از سوی همسر خود طرد شوند. در عشق و رابطه عاطفی یک قانون کلی وجود دارد. باید بدانید این تنها شما نیستید که از طرد شدن می‌ترسید. در واقع مردان نیز در هنگام درخواست رابطه جنسی ممکن است این ترس را داشته باشند.


میزان کمتر هورمون جنسی تستوسترون

جالب است بدانید که میزان هورمون جنسی تستوسترون در زنان نسبت به مردان کمتر است. به همین دلیل مردان تمایلات و نیاز جنسی خود را بیشتر نشان می‌دهد. البته این موضوع در طبیعت زن و مرد است و اکتسابی نیست. البته این موضوع به این معنی نیست که زنان هیچ گونه میل جنسی ندارند. همچنین این نکته را یادآور شویم که زنان احساس متفاوتی درباره‌ی رابطه جنسی نسبت به مردان دارند.


تغییرات خلقی

تغییرات خلقی که منشا بیولوژیکی دارد یکی دیگر از دلایل پیشقدم نشدن و عدم درخواست رابطه جنسی از طرف زن است. زنان در طول ماه به دلیل چرخه قاعدگی دچار نوسانات هورمونی زیادی می‌شوند. در این دوره عموما رابطه جنسی آخرین چیزی است که به ذهن زن خطور می‌کند. البته عوامل خارجی دیگر مانند داشتن یک روز بد ممکن است در تغییرات خلقی آنان تاثیر بگذارد. البته مورد دوم درباره‌ی مردان به دلیل شرایط کاری نیز صدق می‌کند؛ بنابراین رابطه جنسی باید هنگامی که هر دو از لحاظ خلقی در وضعیت مناسبی هستید صورت بگیرد.

راه‌های پیشقدم شدن زن در رابطه جنسی

صرف نظر از این که درخواست رابطه جنسی از طرف زن مزایا و مضراتی دارد، در این قسمت می‌خواهیم به راه‌های پیشقدم شدن بپردازیم. با به کار بردن این روش‌ها رابطه عاطفی و جنسی خود را همواره گرم و پر احساس نگه دارید:

یک شام شاعرانه با نور شمع!

بله درست شنیده اید! چه چیزی شاعرانه‌تر از یک شام رومانتیک همراه با نور شمع و موسیقی ملایم است؟ این همچنین یک راه عالی برای دل جویی کردن از همسر است. پس همین حالا دست به کار شوید و مطمئن باشید که به اندازه کافی برای همسرتان جذاب هستید.


اعتماد به نفس داشته باشید

شما یک زن هستید و صرف نظر از ظاهر و اندام خود قابل ستایش و دوست داشته شدن می‌باشید. این را به یاد داشته باشید که شما بهترین همسر دنیا برای پارتنر خود می‌باشید. پس اعتماد به نفس داشته باشید از درخواست رابطه جنسی از طرف زن نترسید. تنها کاری که باید بکنید این است که درخواست خود را در یک موقعیت مناسب مطرح کنید.


زبان عشق همسر خود را بشناسید

هر فردی زبان عشق مخصوص به خود را دارد. زبان عشق شریک زندگی شما چیست؟ فکر می‌کنید که با چه جملاتی احساساتی‌تر می‌شود؟ به یاد داشته باشید که کلمات و جملات همیشه معجزه می‌کنند. مسلما تفاوت زیادی میان یک درخواست عاشقانه با درخواست از روی اجبار وجود دارد. این موضوع نشان می‌دهد که شما چقدر برای پارتنر خود اهمیت قائل هستید.. درخواست رابطه جنسی از طرف زن به مرد احساس قدرت می‌دهد گاهی


از ویژگی‌های مثبت او تعریف کنید

آیا کسی را می‌شناسید که از مورد تمجید و تحسین شدن بیزار باشد؟ این یک راه عالی برای موقعیت‌هایی است که می‌خواهید درخواست رابطه جنسی کنید. می‌توانید از ویژگی‌های مثبت او در رابطه جنسی تعریف و تمجید کنید. این امر موجب می‌شود تا وی علاقه بیشتری نسبت به رابطه جنسی نشان دهد.. درخواست رابطه جنسی از طرف زن استحکام رابطه را نیز در بر دارد


جمع بندی

در نهایت لازم است بگوییم که برای داشتن یک رابطه عاشقانه از نظر احساسی و جنسی تابو‌ها را کنار بگذارید. به توصیه‌های گفته شده عمل کنید و یکبار برای همیشه این باور غلط را کنار بگذارید. این کار باعث می‌شود تا انرژی و انگیزه شریک زندگی شما نیز به طور قابل توجهی افزایش یابد. رابطه جنسی چیزی فراتر از کلام و عمل است و با روح و جسم شما در ارتباط است. با بیان خواسته خود متوجه خواهید شد آنقدر‌ها هم که فکر می‌کردید سخت نیست. تنها باید نحوه درخواست رابطه جنسی از طرف زن را بدانید. در نهایت اگر انجام این کار را برای خود سخت می‌دانید می‌توانید آن را به صورت غیر مستقیم بازگو کنید. درخواست رابطه جنسی از طرف زن هیچ مشکلی نخواهد داشت.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار