گوناگون

نقش لباس مردان در تحریک جنسی زنان

نقش لباس مردان در تحریک جنسی زنان

پارسینه: خیلی از مردان نمی دانند چه چیزهایی باعث تحریک زنان میشود چون اصول تحریک زن را بلد نیستند و تلاشی هم برای تحریک جنسی زنان نمی کنند آنها حتی نمی دانند چه لباسی باعث تحریک زنان میشود و این دست اطلاعات دیگر. ما در این مطلب تاثیر پوشش مردان در تحریک جنسی زنان را بررسی می کنیم.

در هنگام تحریک جنسی در بدن مرد و زن یک سری تغییرات اتفاق می افتد تا هر دو بتوانند رابطه جنسی رضایت بخشی را تجربه کنند مثلاً در بدن مرد فشار خون در آلت تناسلی افزایش می یابد در نتیجه آلت تناسلی سفت و راست می شود . و بیضه ها نیز متورم و سفت شده و به سمت بالا کشیده می شوند . زنان هم هنگام برانگیختگی جنسی واژن یا ﻣﻬﺒﻞ آن ها لزج می شود . کلیتوریس سفت و متورم و لب های کوچک و بزرگ متورم می شود برای اینکه زن و مرد زودتر تحریک شوند به هر دو زوج توصیه می شود نقاط تحریک یکدیگر را بدانند مثلاً زنان با لمس قسمت های شهوت زای بدن ، نوازش ، صحبت های رمانتیک و عاشقانه ، و ... برانگیخته می شوند ، در حالی که مردان بیشتر از طریق محرک های بینایی و دیدن برانگیخته می شوند . به همین علت به زنان توصیه می شود برای تحریک مردان لباس مناسب و تحریک کننده بپوشند ، تمیز و آراسته و عطر زده باشند ، و ... . هم چنین برای تحریک مردان می توانند بوسیدن لب ، گردن ، صورت یا هر قسمتی از بدن مرد که نقاط حساس او است را انجام دهند .

چه لباسی باعث تحریک زنان میشود ؟

این سوال خیلی کلی است اما چون از اصول تحریک زن و دختر خانم ها است به آن می پردازیم. خانم ها بر خلاف مردها افراد دیداری نیستند، منظورمان این است که آقایان با دیدن تحریک جنسی می شوند اما تحریک جنسی خانم ها با چشمانشان انجام نمی شود.پس اگر دنبال این هستید که یک زن تنها با دیدن لباسی بر تن شما تحریک جنسی شود، راه به جایی نمی برید.اما می توان با رعایت اصولی در پوشش مردانه نظر خانم ها را جلب کرد و به نوعی شما را در دایره دید آنها قرار داد.اینکه چه لباسی باعث تحریک زنان میشود به موارد زیادی مانند:

 • سن و سال زن
 • فرهنگ
 • سلیقه شخصی
 • سطح اجتماعی
 • باورهای مذهبی
 • دوستان، اطرافیان و اعضای خانوده و فرهنگ حاکم بر آنها
 • و مسائل دیگر

بستگی دارد.اما همه خانم ها از اصولی پیروی می کنند که فارغ از سن و سال و موارد بالا در مورد همه آنها صادق است.اگر واقعا دنبال پاسخ این سوالید که چه لباسی باعث تحریک زنان میشود به موارد زیر خوب دقت کنید.

 1. هیچ خانمی از مرد شلخته یا لباس های کثیف خوشش نمی آید
 2. لباس اتو نکشیده هیچ وقت مد نشده و نمی شود چون بی نظمی را نشان می دهد
 3. خانم ها مردانی که لباس شیک (هر چند ساده) و مرتب پوشیده اند را دوست دارند و به آنها بیشتر توجه می کنند
 4. گاهی تابو شکنی در لباس پوشیدن آقایان باعث جلب توجه و البته تحریک خانم ها می شود
 5. آنها مردانی که تنوع لباسی دارند را دوست دارند
 6. توجه به رنگ های شاد در لباس های شما میتواند پاسخی به سوال چه لباسی باعث تحریک زنان میشود باشد
 7. سلیقه متنوع در لباس پوشیدن مردان، توجه خانم ها را خیلی جلب می کند (یعنی همیشه یک جور لباس نپوشید)
 8. لباس های شما باید همخوانی داشته باشند و الگوی زیبایی را دنبال کنند
 9. پس خیلی دنبال این سوال نباشید که چه لباسی باعث تحریک زنان میشود چون خیلی تاثیر ندارد.

نقش لباس زیر در تحریک جنسی

لباس زیرتان همیشه خشک و تمیز باشد. پاره نباشد. پارگی لباس زیر ، موجب دسترسی سریع و مستقیم به قسمت حساس اندام جنسی می شود. علاوه بر این بیرون افتادن اندام جنسی از قسمت پارگی لباس ، موجب تحریک آن می شود.لباس زیر از کالاهای مصرفی است که باید آن را زود به زود نو کرد و زیاد هم باید داشت. اگر لباس زیر به اندازه کافی داشته باشید ، آن را زود به زود عوض می کنید و به راحتی هم آن را دور می اندازید. نترسید . اسراف نمی شود . در این مورد با گشاده دستی هر چه بیشتر عمل کنید .خیلی ها به دلیل این که لباس زیرشان در معرض دید دیگران نیست ، لباس زیر شان را تا چندین سال به بدترین وضع نگه می دارند . شما خیلی محترمید و لباس زیرتان هم باید در شانتان باشد . لباس زیر آبکش شده و از جنگ جهانی برگشته ، چرک مد شده ... در شان شما نیست.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار