گوناگون

انتخاب دسته گل عروس بر اساس ماه تولد

انتخاب دسته گل عروس بر اساس ماه تولد

پارسینه: یکی از مسائلی که در روز عروسی اهمیت زیادی دارد و باید با دقت انتخاب شود دسته گل عروسی است. اما شاید کمتر کسی به دسته گل عروس آنچنان که باید اهمیت بدهد. می‌توان دسته گل عروس را بر اساس ماه تولد او انتخاب کرد.

یکی از مسائلی که در روز عروسی اهمیت زیادی دارد و باید با دقت انتخاب شود دسته گل عروسی است. اما شاید کمتر کسی به دسته گل عروس آنچنان که باید اهمیت بدهد. می‌توان دسته گل عروس را بر اساس ماه تولد او انتخاب کرد.

فروردین: مگنولیا

حمل به عنوان اولین نشانه زودیاک نمایانگر زندگی تازه و پاکی است. اما فعال بودن، ابتکار و احساس عمیق خود باوری از دیگر ویژگی‌های شخصیتی متولدین این ماه است که تنها با یک دسته گل مگنولیا قابل تطبیق است. در دوره ویکتوریا برای رساندن پیام عشق از این گل‌ها استفاده می‌کردند.

اردیبهشت: گل رانونکلوس سبز

متولد برج ثور به عنوان یک نشانه زمینی با رنگ سبز بیشتر احساس امنیت می‌کند. یک دسته گل رانونکلوس سبز به عروس و داماد اهمیت رشد کردن در کنار هم و مراقبت از همدیگر را یادآوری می‌کند.

خرداد: نرگس زرد

گل نرگس بهترین انتخاب برای متولد برج جوزا است، چون نشانه سرزندگی و حیات است. در چین نرگس زرد نشانه خوشبختی است.

تیر: گل هیبیسکوس

متولد تیر عاطفی و احساساتی است و به مسائل خانه و خانواده اهمیت زیادی می‌دهد. گل هیبیسکوس که در زبان ژاپنی به معنای نجیب و ملایم است بهترین انتخاب برای نشان دادن روح مهربان شماست.

مرداد: ویستریا (گلیسین)

دوست دارید یک جشن دراماتیک داشته باشید بنابراین رنگ بنفش انتخاب خوبی برای شما می‌تواند باشد. ویستریا بهترین انتخاب برای روز عروسی زن قوی و عاطفی متولد ماه مرداد است.

شهریور: گل ابوتیلون

متولد شهریور دوست دارد در هر چیزی تک و بهترین باشد. پس انتخاب دسته گلی که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است فکر خوبی است. با انتخاب یک دسته گل ابوتیلون همه میهمانان را شگفت زده خواهید کرد.

مهر: شقایق ایسلندی

شما فردی خونگرم و جذاب هستید و یک دسته گل صورتی مناسب ویژگی‌های شخصیتی شماست. طبق اعتقادات چینی‌ها گل شقایق ایسلندی که سمبل عشق و علاقه بین دو نفر است را انتخاب کنید.

آبان: گل شیپوری

در عشق به صداقت و وفاداری اهمیت می‌دهید و گل‌های شیپوری با این ویژگی شخصیتی شما تناسب بیشتری دارد. این گل در نقاشی مریم مقدس و بسیاری از نقاشی‌های تاریخی دیده می‌شود و سمبل حقیقت، پاکی و وفاداری است.

آذر: گل جعفری آفریقایی (ماری گلد)

انرژی گرم و آتشین خود را با رنگ‌های نارنجی و قرمز جشن بگیرید. به کار بردن این رنگ‌های گرم و شاد در دسته گل عروسی به شما روحیه و دلگرمی بیشتری می‌دهد.

دی: گل لاله

در کنار گل لاله می‌توانید گل صد تومانی نیز انتخاب کنید. گل لاله سمبل عشق و گل صدتومانی سمبل احترام است.

بهمن: زنبق آبی

زنبق آبی هم رنگ آسمان و دریا احساس آرامش می‌دهد. در افسانه‌های یونانی زنبق خدای رنگین کمان است و وظیفه اش پیوند بهشت با زمین است.

اسفند: گل رز

گل‌های رز آینه طبیعت عاطفی و حساس و نشان دهنده شیفتگی، علاقه و حساسیت شما هستند. این‌ها نکات شخصیتی شما هستند که با یک دسته گل رز تاثیر عمیق تری خواهند داشت.

منبع: bedunim .ir

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار