گوناگون

اقدام نشریه "شارلی ابدو" ماهیت غرب را نشان داده است / جهان اسلام انزجار خود را نشان دهد

اقدام نشریه "شارلی ابدو" ماهیت غرب را نشان داده است / جهان اسلام انزجار خود را نشان دهد

پارسینه: نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: اقدام هتاکانه نشریه شارلی ابدو چهره واقعی و بدون روتوش غرب را نشان داده است که باید با واکنش جدی جهان اسلام روبه‌رو شود.

سید محمد مولوی ، به اقدام هتاکانه نشریه شارلی ابدو و صحبت‌های رئیس‌جمهور فرانسه در خصوص این موضوع اشاره کرد و گفت: اقدام نشریه شارلی ابدو در توهین به مقدسات مسلمانان شرم‌آور بوده و باید مسلمانان جهان این هتک حرمت را به شدت محکوم کنند.

وی در ادامه افزود: غربی‌ها ترس از گسترش مکتب اسلام دارند؛ چرا که دین مبین اسلام مخالف سیاست‌های پلید شیطانی، برده‌داری، و تبعیض‌نژادی پیاده شده در غرب است و به همین دلیل دست به چنین اقداماتی می‌زنند.

این نماینده مردم مردم در مجلس به صحبت‌های مکرون که گفته بود اقدام نشریه شارلی ابدو را آزادی بیان می‌داند، اشاره و تاکید کرد: غربی‌ها سیاست و استراتژی جداگانه‌ای از آزادی را برای خود ترسیم کردند و این‌ها آزادی را در تمسخر مقدسات و مداخلات در کشورهای دیگر می‌بینند.

نماینده مردم آبادان در مجلس در ادامه افزود: صحبت‌های مکرون ماهیت واقعی غرب را نشان داده است و باید انزجار مسلمانان به این اقدام نشان داده شود تا اینکه دیگر دست به چنین اقداماتی نزنند./

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار