گوناگون

فرار صدها نفر در پی شورش در کمپ ترک اعتیاد

فرار صدها نفر در پی شورش در کمپ ترک اعتیاد

پارسینه: معتادان کمپ ترک اعتیاد ایسین بعد از درگیری از کمپ فرار فرار کرده اند.

به گزارش پارسینه و به نقل از رکنا، شب گذشته خبری در فضای مجازی استان هرمزگان دست به دست شد مبنی بر اینکه تعداد قابل توجهی از معتادان کمپ ترک اعتیاد ایسین در حاشیه بندرعباس با ایجاد درگیری از این کمپ فرار کرده‌اند.
این فرار آنطور که منابع محلی اعلام کرده‌اند پس از وقوع یک درگیری و تجمع معتادان در کمپ رخ داده و معتادان پس از این درگیری از کمپ متواری شده‌اند.
در این کمپ اکثرا معتادان متجاهر و افرادی که با حکم قضائی به کمپ فرستاده شده اند نگهداری می‌شود و حال فرار این تعداد از معتادان و حضور آنان در شهر موجی از نگرانی از آسیب‌های بعدی را سبب شده است.
معتادان متجاهر اصلی‌ترین عوامل سرقت های خرد در شهر هستند که همین امر موجب شده مردم نسبت به این خبر واکنشی منفی داشته باشند و از مسئولان بخواهند هر چه زودتر نسبت به بازگرداندن این معتادان به کمپ اقدام کنند.
از سوی دیگر با توجه به روایت‌های متعدد از این فرار دسته جمعی که عده‌ای می‌گویند 500 نفر از کمپ فرار کرده‌اند و عده‌ای نیز نصف این عدد را بیان می‌کنند اما هنوز اطلاع‌رسانی رسمی در این زمینه انجام نشده است.
در حالی که از شب گذشته این اخبار در فضای مجازی استان وجود داشت اما تاکنون مسئولان از اظهار نظر در این زمینه پرهیز کرده‌اند و همین مسئله موجب شده شایعات زیادی در این زمینه شکل بگیرد، بنابراین نیاز است برای جلوگیری از انتشار اخبار جعلی و نادرست و در جهت انتشار صحیح اخبار، مسئولان مرتبط این زمینه پاسخگو باشند.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار