گوناگون

قاتل معروف ۳نفر دیگر را هم کشت!

قاتل معروف ۳نفر دیگر را هم کشت!

پارسینه: ۳نفر در ۳حادثه جداگانه در اصفهان، خمینی‌شهر و کرج به‌دلیل مسمومیت با گاز منوکسیدکربن جان خود را از دست دادند.

نخستین حادثه شامگاه شنبه در اصفهان اتفاق افتاد و قربانی آن پسری ۱۷ساله بود. ماجرا از این قرار بود که به اورژانس اصفهان خبر رسید که پسر نوجوانی دچار مسمومیت با گاز منوکسید کربن شده است. به فاصله کوتاهی پس از این تماس تلفنی امدادگران اورژانس خود را به محل حادثه در خیابان فارابی شمالی رساندند و با پیکر بی‌جان پسری ۱۷ساله مواجه شدند.

آنها با انجام احیای قلبی‌تنفسی، تلاش کردند او را نجات دهند اما تلاش های‌شان بی‌نتیجه بود و او جانش را از دست داد. عباس‌عابدی، مدیر روابط‌عمومی اورژانس اصفهان در این‌باره گفت:‌ بررسی‌ها نشان داد که این نوجوان به‌دلیل ایراد در آبگرمکن و نشت گاز منوکسید کربن جان خود را از دست داده است.

دومین حادثه نیز شامگاه شنبه در خمینی شهر رخ داد. ماجرا از این قرار بود که به هلال احمر این شهر خبر رسید که ۲نفر در شهرک صنعتی دچار گازگرفتگی شده‌اند و جان‌شان در خطر است. دقایقی بعد امدادگران خود را به محل حادثه رساندند و با ۲کارگر روبه‌رو شدند که بی‌حال روی زمین افتاده بودند. هرچند یکی از آنها هنوز نفس می‌کشید و هوشیار بود اما دومی بدون علائم حیاتی بود و جانش را از دست داده بود.

به این ترتیب فرد مسموم به بیمارستان ۹دی منتقل شد و تحت مداوا قرار گرفت. در حادثه سوم زنی ۷۵ساله در ساختمانی مسکونی در کرج جانش را از دست داد. حادثه‌ای که منجر به مرگ این زن شد در خانه‌ای واقع در محدوده پل آزادگان کرج اتفاق افتاد.

سرهنگ علی قاسم‌پور، فرمانده انتظامی کرج در این‌باره گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ درخصوص فوت یک شهروند در خانه‌اش، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۴رسالت به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

او ادامه داد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد بر اثر نشت گاز شهری خانمی ۷۵ساله دچار گازگرفتگی شده و جان‌باخته است.

منبع: فرارو

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار