گوناگون

خفه کردن همسر پس از ۸ سال اختلاف

خفه کردن همسر پس از ۸ سال اختلاف

پارسینه: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری قاتلی خبر داد که پس از ارتکاب جنایت خانوادگی، جسد همسرش را در منطقه علی‌آباد استان گلستان رها کرده بود.

در مورخ ۲۳ آبان جاری کشف جسد متعلق به خانمی جوانی حدوداً ۳۰ ساله در منطقه علی‌آباد استان گلستان به پلیس آگاهی این شهرستان اعلام شد.

با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی استان گلستان در محل کشف جسد و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که متوفی بر اثر خفگی ناشی از انسداد مجاری تنفسی به قتل رسیده است.

همزمان با کشف جسد خانم ناشناس در استان گلستان، اعضای خانواده خانمی جوان با مراجعه به کلانتری ۱۳۵ آزادی عنوان کردند که دامادشان مدعی است که دختر آن‌ها اقدام به خودکشی کرده و او جسد همسرش را در استان گلستان منتقل کرده است.

بلافاصله پرونده مقدماتی در این رابطه تشکیل و برای ادامه تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با توجه به اظهارات همسر فقدانی (متوفی) مبنی بر اینکه جسد همسرش را به استان گلستان انتقال داده و جسد را در منطقه علی آباد این شهرستان رها کرده، موضوع را با پلیس آگاهی استان گلستان در میان گذاشتند

در ادامه، ضمن شناسایی هویت جسد زن ناشناس، به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ نیز اعلام شد که علت مرگ متوفی خودکشی نبوده و این خانم جوان به قتل رسیده است.

با اطلاع از خبر وقوع جنایت، کارآگاهان اداره دهم ضمن هماهنگی با قاضی مردای؛ بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، همسر مقتول را در حالیکه پس از مرگ همسرش در خانه پدرزنش حضور داشت، در ساعت ۱۳:۰۰ روز شنبه مورخ ۲۷ آبان جاری دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند.

همسر مقتول در اظهارات اولیه منکر ارتکاب هرگونه جنایت شد، اما در ادامه تحقیقات پلیسی، به ارتکاب جنایت در محل سکونتش واقع در منطقه درکه تهران اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: نزدیک هشت سال است که با همسرم ازدواج کردیم، اما طی این مدت دائماً با هم اختلاف داشتیم و هر روز این اختلاف بیشتر می‌شد تا اینکه شب جنایت (۲۲ آبان) همسرم از من خواست کرد تا برایش یک قرص آرام‌بخش ببرم.

وی افزود: همسرم از مدت‌ها پیش، از قرص‌های آرام‌بخش استفاده می‌کرد؛ از همین فرصت استفاده کردم و برایش نوشیدنی مسموم تهیه کردم، پس از آن به حمام رفتم، زمانیکه از حمام بیرون آمدم، همسرم را دیدم که هنوز با صدای بلند نفس می‌کشد، رشته خاص پارچه‌ای برداشته و آن را دور گردن همسرم انداختم و آنقدر نگه داشتم که جان داد؛ در نهایت جنازه را داخل صندوق عقب خودرو شخصی‌ام قرار داده و مستقیم به استان گلستان رفتم و جنازه را [در منطقه علی‌آباد]رها کردم، پس از آن به خانه پدرزنم رفته و به آن‌ها عنوان کردم که دخترشان خودکشی کرده و آنجا ماندم تا کسی به من شک نکند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به شواهد و قرائن به دست آمده و نهایتاً اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار