گوناگون

کشف سرنخ‌هایی از قاتل امدادگر شهید کامیارانی

کشف سرنخ‌هایی از قاتل امدادگر شهید کامیارانی

پارسینه: علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر گفت: مسئولان و دستگاه‌های انتظامی و امنیتی با جدیت بدنبال عامل به شهادت رساندن کوهسار فاتحی امدادگر کامیارانی هستند و سرنخ‌هایی نیز در این رابطه بدست آمده است.

علی اصغر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر عصر شنبه در دیدار و دلجویی از خانواده این امدادگر شهید ضمن ابراز همدردی با ایشان، اظهار داشت: دستگاه‌های امنیتی کردستان سرنخ‌هایی از عامل ترور این امدادگر بدست آورده اند که به محض اطمینان به مردم اطلاع رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود دستگاه‌های مسئول سریعتر عامل این جنایت را دستگیر کنند، افزود: کوهسار فاتحی شهید راه حق است چرا که در راه نجات انسان‌ها جان خود را فدا کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر ابرار امیدواری کرد با یافتن علت و عامل یا عاملان این حادثه خانواده این شهید امدادگر به آرامش روحی برسند.

همسر و خانواده این شهید امدادگر نیز از همدلی و ابراز همدردی مردم و کارکنان جمعیت هلال احمر تقدیر کرده و خواستار کشف علت حادثه و دستگیری عاملان آن شدند.

شامگاه جمعه ۲۹ تیرماه امسال در تیراندازی افراد ناشناس به سمت آمبولانس جمعیت هلال احمر در سه راهی بیاره (خروجی کامیاران به سمت سنندج)، کوهسار فاتحی امدادگر هلال احمر را به شهادت رساندند.

رئیس جمعیت هلال احمر روز شنبه به منظور بازدید از پایگاه امداد هوایی و آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر کردستان، بازدید از مجتمع لجستیک گردنه صلوات آباد، شرکت در جلسه شورای اداری و دیدار با خانواده شهید امدادگر کامیارانی به استان کردستان سفر کرد.

جمعیت هلال احمر استان کردستان دارای ۱۱ پایگاه امداد جاده ای، ۱۰۰ تیم امدادی، چهار هزار داوطلب فعال و بیش از ۴۰ هزار داوطلب آموزش دیده و آماده همکاری در شرایط سخت و بحرانی است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  نمای روز

  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت پارسینه هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار