گوناگون

آخرین وضعیت سلامتی کیانوش عیاری از زبان رضا رخشان

آخرین وضعیت سلامتی کیانوش عیاری از زبان رضا رخشان

پارسینه: رضا رخشان تهیه کننده فیلم «ویلای ساحلی» از بهبود شرایط کیانوش عیاری خبر داد و عنوان کرد این فیلمساز در چند روز آینده به بخش عمومی منتقل می‌شود.

به گزارش پارسینه و به نقل از مهر؛ رضا رخشان تهیه کننده سینما درباره وضعیت کیانوش عیاری که روز گذشته به دلیل کاهش سطح هوشیاری به بیمارستان منتقل شده بود گفت: آقای عیاری روز گذشته به دلیل مصرف نکردن قرص‌هایشان دچار تشنج شدند و ابتدا به بیمارستان شریعتی و سپس بیمارستان سینا انتقال پیدا کردند.

وی ادامه داد: طی صحبتی که با بیمارستان داشتم خوشبختانه سطح هوشیاری شأن بالا آمده و توانستند اطرافیان را بشناسند. طبق نظر پزشک حالشان رو به بهبودی است و در چند روز آینده از آی سی یو به بخش عمومی منتقل می‌شوند.

رخشان در پاسخ به اینکه آیا کیانوش عیاری سکته مغزی کرده یا خیر، عنوان کرد: آقای عیاری سکته نکرده اند و به دلیل تشنج سطح هوشیاری شأن پایین آمده بود. فعلاً امکان ملاقات وجود ندارد، چون در آی سی یو هستند، اما خوشبختانه حال عمومی شأن بهتر شده است.

کیانوش عیاری کارگردان شناخته شده سینما و تلویزیون ایران این روز‌ها فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» به تهیه کنندگی رضا رخشان را بر پرده سینما‌ها دارد.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار