گوناگون

ماجرای شکایت جنجالی رئیس صداوسیما

ماجرای شکایت جنجالی رئیس صداوسیما

پارسینه: روزنامه نگار اصولگرا در کانال تلگرامی خود از شکایت پیمان جبلی از خود خبر داد.

به گزارش پارسینه و به نقل از اطلاعات آنلاین، محمد مهاجری روزنامه نگار اصولگرا در کانال تلگرامی خود از شکایت پیمان جبلی از خود خبر داد.
مهاجری در یادداشت خود به دلیل این شکایت اشاره نکرده اما خبرنگار اطلاعات در گفتگوی کوتاهی با او کسب اطلاع کرد که دلیل شکایت رئیس صداوسیما محتوای چند توئیت در نقد عملکرد پیمان جبلی بوده است. مهاجری گفت بازپرس پرونده ابتدا شکایت جبلی را رد کرده و برای من قرار منع تعقیب صادر کرده اما از آنجا که طبق قانون جای اعتراض وجود داشته از این فرصت استفاده شده و پرونده مجددا به جریان افتاده است.
مهاجری در ادامه گفت هر شهروند طبق اصل هشتم قانون اساسی مکلف به امربه معروف و نهی‌ ازمنکر در مورد مسوولان کشور است و من در اجرای این تکلیف دینی و میهنی انتقاداتی را مطرح کرده ام.
مهاجری گفت با احترام به رای مرجع قضایی حتی اگر علیه من باشد به نقد خود علیه مسوولان کشور و بخصوص مدیریت صداوسیما ادامه خواهم داد و چون این مدیریت را در طراز نظام و انقلاب نمی دانم تا اصلاح امور ادامه خواهم داد.

ارسال نظر

 • ناشناس

  محمد مهاجری یک ایرانی شرافتمند هست ، که دلش برای مردمش و سرزمینش می تپد ، اگر نقدی بر عملکرد صدا و سیما میلی دارد ، حرف دل مردم هست . صدا و سیمایی که با بیت المال و بودجه ای به اندازه بودجه ۲۲ استان هست ، باید برای مردم باشد ، نه اینکه صدا و تصویر یک جماعت خاص با تفکر خاص شده و مردم را دسته بندی و جدا می کند ، گاهی وقتها باعث تنش و اختلاف در کشور می شود . مجریان مردمی را از تلویزیون بیرون می کند ، بازیگران را ممنوع الکار می کند ، اجازه ساخت فیلم و سریال و برنامه متناسب با سلیقه نسل جوان و نوجوان نمی دهد ، گاهی وقتها احساس می کنی ، شبکه تلویزیونی افغانستان هست . نه جبلی جان ، اشتباه می کنی ، وفاداری به نظام به بیرون کردن مجری و بازیگر و مجری افغانی .....نیست ، وفاداری به نظام با احترام به تفکر ، سلایق مختلف ، احترام به حقوق شهروندی و انسانی به دست می آید ، رویه و راهکار و تفکر شما برای اداره صدا و سیما به پشت کردن مردم به صدا و سیما می انجامد .

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار