گوناگون

تغییر چهره عجیب بهنوش طباطبایی همه را متعجب کرد! + عکس

تغییر چهره عجیب بهنوش طباطبایی همه را متعجب کرد! + عکس

پارسینه: در ادامه تصویری از تغییر چهره بهنوش طباطبایی خواهید دید.

به گزارش پارسینه؛ در ادامه تصویری از تغییر چهره بهنوش طباطبایی خواهید دید.

بیوگرافی بهنوش طباطبایی:

بهنوش طباطبایی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۰ در محلۀ یوسف‌آباد تهران به دنیا آمد. پدرش سید ناصر طباطبایی کارشناس عمران در وزارت مسکن و شهرسازی پیشین (راه و شهرسازی کنونی) و مادرش آموزگار بود. وی فرزند دوم خانواده است و تنها یک خواهر بزرگتر بنام تینوش دارد. وی در دورهٔ دبستان با مهراوه شریفی‌نیا هم‌درس بود و به‌ویژه با دیدن بازی شریفی‌نیا در فیلم دزد و عروسک‌ها (۱۳۶۸) بیش از پیش، به بازیگری علاقه‌مند شد و با پافشاری‌های بسیار خود، سرانجام توانست در سال ۱۳۷۲ - وقتی ۱۲ ساله بود - در مدرسهٔ هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان، دورهٔ بازیگری را آغاز کند. طباطبایی در رشتهٔ مهندسی رایانه دارای دانشنامهٔ کارشناسی و در رشتۀ روان‌شناسی دارای دانشنامهٔ دکترا در گرایش روان‌شناسی تربیتی است. او یک دورهٔ بازیگری را نیز در دانشکدهٔ هنر‌های زیبای دانشگاه تهران گذرانده‌است. طباطبایی به‌واسطهٔ بازی در فیلم مصائب دوشیزه با مهدی پاکدل، بازیگر، آشنا شد و این دو در ۱۱ اسفند سال ۱۳۸۹ با یکدیگر پیوند زناشویی بستند؛ ولی پس از ۶ سال زندگیِ مشترک، در سال ۱۳۹۵ از یکدیگر جدا شدند.

تغییر چهره عجیب بهنوش طباطبایی همه را متعجب کرد! + عکس

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  بابا کاملا مشخصه جراحی هاش ریخته !!! من نمیدونم اینا چرا میخوان خودشون رو شبیه کس دیگه کنن یه چیزی شده بین نیکی کریمی و مهتاب کرامتی !!!! بنده خدا مژه هم کاشته من همش فکر میکنم از تو چشماش مو در ا،مده تو این تصویر !!!! آدم سنش میره بالافوقش سعی میکنه با زدن ماسک های طبیعی مثل خیار و کرم های مرطوب کننده پوست رو حفظ کنه دیگه اینقدر سم مار زدن به صورت و ژل و چربی تزریق کردن نداره که !! تناسب اندام رو هم حفظ میکنه دیگه این همه ور رفتن با سر و صورت نداره که

 • شیرین صفوی

  این مراجعه کاری داشته باشه به اداره من ، حتما واسه تعیین هویتش باید این رو معرفی کتم به تشخیص هویت با توضیحات در شناسنامه !!!! قابل شناسایی نیست !!!! مخصوصا با اوایل کارش با ابرو های باریک مدل ۸ فقط مداد زده !!!!!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار