گوناگون

عکس یادگاری خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی با جکی چان

عکس یادگاری خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی با جکی چان

پارسینه: سال‌ها قبل زنده‌یادها خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی، جکی چان چهره مطرح فیلم‌های رزمی را در جشنواره توکیو دیدند.

به گزارش پارسینه و به نقل از خبر ورزشی؛ در سال ۱۹۹۰ میلادی، خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی برای اکران فیلم «هامون» در جشنواره توکیو راهی ژاپن شدند. در لابه‌لای برنامه‌های مختلف و پس از دیدار با کوراساوای بزرگ، کارگردان مشهور و فقید ژاپنی، مهرجویی و شکیبایی جکی چان را می‌بینند که در همان جشنواره حضور داشت؛ در نتیجه یک عکس یادگاری هم با او می‌گیرند.

این ماجرا را چند سال قبل، پوریا فرزند خسرو شکیبایی در اینستاگرام نیز روایت کرده بود.

تصویری جالب از خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی در کنار جکی چان

پوریا شکیبایی فرزند مرحوم خسرو شکیبایی در سال ۲۰۱۵ با انتشار این عکس در اینستاگرام خود نوشته بود: در سال ١٩٩٠ پدرم به اتفاق آقای مهرجویی برای فیلم هامون به جشنواره فیلم توکیو دعوت شدن. روزی که پدرم این خبر رو به من داد که به زودی به ژاپن خواهد رفت ازم خواست که بهش بگم از اونجا چی می‌خوام، بعد از یه لیست بلندبالا از تمام ماشین‌کنترلی‌ها و اسباب‌بازی‌های جور واجور، به شکل شفاهی ازش خواستم که حتما یا با راکی یا آرنولد و یا با جکی چَن یه عکس برای من بگیره... آخه شعور هم خوب چیزی بود من از بازیگر فیلم «هامون» خواستم که بره به دنبال یکسری اَکشن‌مَن. پدر طبق معمول به من جواب مثبت داد و رفت... ۱۴ یا ۱۵ روز بعد برگشت و وقتی داشت سوغاتی‌های من رو می‌داد این عکس رو از توی چمدونش درآورد و گفت فکر می‌کنی کیو دیدم؟ بعد برام تعریف کرد که وقتی که داشتن از جلسه پرسش و پاسخ با آقای کوراساوا برمی‌گشتن، جکی چن رو توی سالن جشنواره به شکل کاملا اتفاقی می‌بینن و پدر ازش می‌خواد که باهم عکس بگیرن! یعنی به جای این‌که پدر با کوراساوا عکس بگیره مجبور شدن با این آقا عکس بگیرن.

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار