گوناگون

غیرتی شدن و هشدار سام اصغری به پسر دونالد ترامپ +عکس

غیرتی شدن و هشدار سام اصغری به پسر دونالد ترامپ +عکس

پارسینه: سام اصغری همسر سابق بریتنی اسپیرز به دونالد ترامپ جونیور درباره عواقب احتمالی تمسخر این ستاره پاپ هشدار داد.

به گزارش «پارسینه» به نقل از دیلی میل ، این بازیگر ۲۹ ساله روز چهارشنبه در اینستاگرام به پسر رئیس جمهور سابق آمریکا هشدار داد که دست از مسخره کردن بریتنی اسپیرز بردارد. دونالد ترامپ جونیور در روز‌های اخیر دو میم (تصویر تمسخرآمیز) به اشتراک گذاشته بود که در آن‌ها خواننده ۴۱ ساله در دستانش چاقو دارد.

بازیگر و مدل ایرانی الاصل در پیام ویدیویی خود گفت: «هی ترامپ کوچولو. دست از قلدری برنداشتی، بنابراین من اینجا هستم تا به تو بگویم که قلدربازی نه باعث می‌شود باحال به نظر برسی و نه برایت دوستی به همراه دارد - و مطمئناً برای آن هم نیازی به هوش و ذکاوت نیست.»

سام اصغری گفت که از اشاره به نقطه ضعف‌های ترامپ جونیور ۴۵ ساله خودداری می‌کند، زیرا این کار در مرامش نیست.

اصغری که تابستان امسال برای جدایی از بریتنی درخواست طلاق داد ، به فرزند دونالد ترامپ گفت: «من هم می‌توانم قلدر باشم، اما این کار را نمی‌کنم. چرا که معنایش فقط قلدری است و همان طور که گفتم باعث نمی‌شود که باحال به نظر بیایی.»

او سپس به ترامپ جونیور توصیه کرد: «پس یک قلدر جونیور نباشید.»

غیرتی شدن و هشدار سام اصغری به پسر دونالد ترامپ +عکس

ترامپ جونیور میم‌هایی از اسپیرز منتشر کرده است که او در هر دو دستش چاقو دارد و با قرار دادن این عکس در کنار عکس‌های دهه‌های ۱۹۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ به رسانه‌های آمریکایی تاخت و همچنین دوران ریاست جمهوری پدرش را با ریاست جمهوری جو بایدن مقایسه کرد.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  بیا برو گمشو بابا !!!!!! از شوگر مامی ات حمایت کن !!!! آخه کدوم آدم عاقل این فاسد ها رو همسر خودش میکنه !!!!!!! این استریپ تیز های منحرف که شو هاشون رو یک زن هم نمیتونه ببینه !!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار