گوناگون

واکنش ها به حذف تصویر باران کوثری از پوستر یک فیلم+ عکس

واکنش ها به حذف تصویر باران کوثری از پوستر یک فیلم+ عکس

پارسینه: حذف تصویر باران کوثری از پوستر فیلم سینمایی «گیج‌گاه» با واکنش‌های زیادی همراه شده است.

به گزارش پارسینه و به نقل از فیلم نیوز؛ در پوستر رسمی این فیلم به کارگردانی عادل تبریزی، حامد بهداد و جمشید هاشم‌پور در مرکز توجه قرار دارند و تصویر سایر بازیگران هم در سایز‌های کوچکتر دیده می‌شود، اما خبری از تصویر باران کوثری ، یکی از بازیگران اصلی فیلم نیست. بهرنگ علوی، با قرار دادن تصویر صورت کوثری روی صورت خودش در پوستر، نسبت به این مسئله واکنش نشان داده است.

۱۹ شهریور، روح‌الله سهرابی، مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی اعلام کرده بود که مشکلی برای اکران فیلم‌هایی با حضور بازیگران قانون‌شکن وجود ندارد، اما در صورتی که تصویرشان روی پوستر‌ها یا بیلبورد‌ها باشد، حساسیت‌ها نسبت به آن بالا می‌رود. او با این اظهارنظر درواقع تاکید داشت که اگر تصویر برخی بازیگران را روی پوستر ندیدیم نباید تعجب کنیم.

واکنش ها به حذف تصویر باران کوثری از پوستر یک فیلم

روز شنبه ۸ مهر، از پوستر فیلم سینمایی «گیج‌گاه» درحالی رونمایی شده که از تصویر باران کوثری روی آن خبری نیست. آنهم درحالی که کوثری یکی از بازیگران اصلی فیلم است و در همان پوستر، نامش بلافاصله زیر نام حامد بهداد آمده است. به همین دلیل هم در شرایط عادی طبیعتا می‌بایست حجم مهمی از پوستر به او اختصاص پیدا می‌کرد.

برخی مخاطبان زیر پست‌های مرتبط با این پوستر نسبت به حذف تصویر کوثری واکنش نشان داده‌اند. جالبترین واکنش متعلق به بهرنگ علوی، یکی دیگر از بازیگران فیلم است. او تصویر باران کوثری را روی صورت خودش در پوستر قرار داده و نوشته: «دیدم پوستر فیلم سینمایی گیج‌گاه داره دست به دست می‌شه، اما تصویری از باران کوثری توی این پوستر نیست. با اجازه طراح پوستر و عزیزان سازنده فیلم از حق طبیعی خودم استفاده کردم تصویر باران را گذاشتم روی تصویر خودم باشد تا دسته‌جمعی رستگار شویم.»

فیلم «گیج‌گاه» به کارگردانی عادل تبریزی، با بازی حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه‌خواه، سیاوش چراغی‌پور و با حضور فرهاد آییش و هنرمندی جمشید هاشم‌پور، از ۱۲ مهر اکران می‌شود.

ارسال نظر

 • شیرین صفوی

  خدا رو شکر بدتر از بهاره رهنما خودش رو کشت از بس تو بیشتر فیلمها بازی کرد اونم نقش زن جوان و نوعروس ، ناله کرد اززبی پولی و دروغ کفت مخصصوصا که مهندس هست !!!!!! این چرا اینقدر چاق و زمخت و بد هیکل شده !!!!!!!

اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان

  نمای روز

  اخبار از پلیکان

  داغ

  حواشی پلاس

  صفحه خبر - وب گردی

  آخرین اخبار